Gala Plebiscytu 2007 - fotoreportaż

Gala Plebiscytu 2007 - fotoreportaż Czytelnicy Pasazer.com po raz czwarty przyznali nagrody i wyróżnienia w Plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza 2007 roku w Polsce. W Plebiscycie którego partnerem w tym roku był Kraków Airport wzięlo udział blisko 7 tysięcy osób. Zwycięzcami Plebiscytu zostali: tania linia lotnicza: Wizz Air - 25% głosów, Centralwings - 18% głosów, Norwegian - 13%...
27/03/2008 04:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gregory 2008-03-30 11:23   
gregory - Profil gregory
gral: na pewno nie skasują Ci rezerwacji, wielokrotnie wykorzystywałem tylko bilet powrotny a nie stawiałem się na lot "tam" i nie kasowali mi rezerwacji. Zasady takiego kasowania obowiązują głównie w liniach tradycyjnych typu LO, LH, itp.
dromac 2008-03-30 11:21   
dromac - Profil dromac
gral: nie bój nic, polecisz ;) Przetestowałem już ten manewr kilka razy.
pozpiotr 2008-03-30 11:15   
pozpiotr - Profil pozpiotr
gral: Na Twoim miejscu raczej bym się upewnił. Sprawdź w warunkach biletu. Na ogół, wszystkie odcinki muszą być zrealizowane w kolejności wystawienia :-(
dareck 2008-03-30 11:09   
dareck - Profil dareck
Zabrałem głos nie zapoznawszy się uprzednio z innymi komentarzami... Nie miałem zamiaru odgrzebywać ponownie sporu na temat C0 :) 6 miejsce FR? Zadziwiające.. ale kto powiedział, że wyniki mają być obiektywne? Liczy się zabawa :)
piterius 2008-03-30 10:37   
piterius - Profil piterius
cyt: "... w czym specjalizuje się C0 ..? " - hehe - widzę, że mamy neverending story, ale temat wraca z uporem maniaka. dareck: myślę, że C0 specjalizuje się w stymulacji uczuć patriotycznych u sfrustrowanych Polaków, którzy mają debet pojęcia: polskie znaczy dobre. Podchodzę do tego ze zrozumieniem, jak byłem mały najlepszym samochodem był dla mnie fiat 125p :))) I jak widać plebiscyt odwiedzających forum dowodzi, że specjalizacja C0 w tym aspekcie jest nad wyraz owocna. Ekonomia, jakość i standard obsługi - pojęcia mniej abstrakcyjne od patriotyzmu, dlatego z nim przegrały :)
dareck 2008-03-30 09:26   
dareck - Profil dareck
gral: nie, nie zlikwiduje. Sprawdziłem to, a kiedyś nawet zadzwoniłem do Call Center z takim pytaniem.. A'propos: czy w zestawieniu tanich linii nie brakuje przypadkiem FR? Nie było możliwości oddania na niego głosu, czy też naraził się pasażerom czymś znacznie poważniejszym niż opóźnienia lotów, wysokie ceny i odwoływanie tras - w czym specjalizuje się C0, który zajął 2 miejsce??
gral 2008-03-29 01:14   
gral - Profil gral
dzięki Michał, takiej odpowiedzi właśnie oczekiwałem :)
mikerus 2008-03-29 00:00   
mikerus - Profil mikerus
Nie zlikwiduje. Przetestowałem na koledze niedawno:D
gral 2008-03-28 23:30   
gral - Profil gral
idę za ciosem - przerywając waszą słodką dyskusję - bo przypomniałem sobie o kolejnym pytaniu jakie mnie nurtuje. mam rezerwację tam i z powrotem we FR ale mam chytry plan nie pojawić się na locie tam, a pojawić się tylko z powrotem. głupi byłem, ze nie zrobiłem tych rezerwacji oddzielnie (jak jest razem to np. nie można dodać bagażu tylko w jedną stronę), no ale już za późno. pytanie - czy FRajan nie zlikwiduje mi powrotu jak się nie pojawię na wylocie? W liniach tradycyjnych kiedyś (nie wiem jak teraz) było to na porządku dziennym. W W6 i EI przetestowałem i nie ma z tym problemu. Ale Czy FR nie czycha na mnie tutaj podstępnie? :)
fabis 2008-03-28 23:02   
fabis - Profil fabis
W naszym spoleczenstwie nie ma podzialu na KASTY i jesli nazywasz kogos iz jest z jakiejkolwiek kasty narazasz sie na konsekwencje prawne
fabis 2008-03-28 22:44   
fabis - Profil fabis
nie wiem jak to jest w przypadku LCC,ale w wszystkich tradycyjnych liniach mozna nadac dwie walizki,byle limit nie byl przekroczony. Prawda jest,ze wszystko zalezy od osoby w check-in i to ona jest twoim bogiem przy odprawie-wystarczy sie ladnie usmiechac i byc milym i przymykaja oko,w koncu to pracownicy lotniska nie linii.
Ostatnio nadalem 24 kg zamiast 20 a potem w zwizku z problemami,ktorymi nie bede was zanudzal, nadalem kolejne 11 kg wszystko to w Zurich linie Swiss. Nie doplacilem ani 1 chf -wielkie dzieki supervisor from Swiss!
michalb 2008-03-28 22:21   
michalb - Profil michalb
gral .w wiekszosci lini tradycyjnych mozna nadac dwie walizki , z cezero jak lecialem kiedys z dublina moglem nadac 2 walizki ale nie wiem jak to jest ,duzo razy zalezy to od lotniska i osoby w check in
paolo-79 2008-03-28 21:56   
paolo-79 - Profil paolo-79
gral:chyba nie.zadna linia nie pozwala..jedyne co pamietam kiedy ostatnio akompniowalem przyjaciol na rejs C0 z CIA-mogli sobie w 2 osoby nadac 1 heavy 30kg bagaz...
gral 2008-03-28 18:50   
gral - Profil gral
a ja mam pytanie trochę nie na temat ale na pewno latający stale z bagażem będą wiedzieć :) czy w C0 mogę oddać na bagaż 2 sztuki? (w ramach limitu 20 kg). Na zobacz link informacji nie znalazłem, a dodzwonić się do nich graniczy z cudem.
admin 2008-03-28 18:02   
admin - Profil admin
Poniżej przedstawiam wyniki całkowite:
Tania linia:

1. Wizz Air (25%), 2. Centralwings (18%), 3. Norwegian (13%), 4. SkyEurope (12%),
5. easyJet (11%), 6. Ryanair (10%),
7. Germanwings (4%), 8. AerLingus
(3%), pozostałe linie (4%)
Czyli FR dopiero na 6 miejscu!
humbak 2008-03-28 17:19   
humbak - Profil humbak
pasazer, mimo, ze latam FRanca jak najety, to calkowcie sie zgadzam z Toba, bo tez od zawsze mowie, ze Polacy nie lubia takich zagrywek, jakie robi Franca.
tomekk-81 2008-03-28 16:52   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
Wg mnie kontrowersyjne reklamy wpłynęły na to, że FRanek nie znalazł sie an podium.
humbak 2008-03-28 16:48   
humbak - Profil humbak
pasazer, to chyba wiele tlumaczyc moze o tym, jak Polacy lubia FRance? :o)
humbak 2008-03-28 16:38   
humbak - Profil humbak
admin, temu nie przecze. :o) Moje zdanie na temat metodologii znasz, ale nie zmienia to faktu, ze dobrze, ze takie imprezy sie dzieja, bo to ma swoje wartosci dodane. :o)
admin 2008-03-28 15:52   
admin - Profil admin
stenus: ale to jest plebiscyt pasazerow, ktorzy tak a nie inaczej glosowali. kazdy ma swoje typy, wyniki zas pokazuja ogolna ocene.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy