Volare za Alitalię: Kraków - Mediolan

Volare za Alitalię: Kraków - Mediolan Volare znów w Krakowie. Już za dwa miesiące w stolicy Małopolski wyląduje włoski tani przewoźnik Volare. To już trzecie połączenie tego przewoźnika do Polski. Pierwszy rejs z Krakowa do Mediolanu Malpensa odbędzie sie 8 lutego. Volare będzie operował na tej trasie cztery razy w tygodniu, we wtorki, czwartek, piątek i niedziele. Ogłoszenie nowych rejsów przez Volare...
14/12/2007 15:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2007-12-20 00:29   
humbak - Profil humbak
Wot i radosny "marketing" przewoźnika: "Na inne lotnisko nieopodal Mediolanu lata co prawda irlandzki low cost Ryanair, ale przedstawiciele Volareweb.com wskazują, że "Bergamo to nie Mediolan i tylko ich samoloty zawiozą krakowian niemal w samo serce miasta"." Mój komentarz: Malpensa leży około 50 km na północny-zachód od centrum Mediolanu, a lotnisko Bergamo znajduje się 45 km od centrum Mediolanu. No comments... O sercu miasta to można mówić w przypadku lotniska Linate.
humbak 2007-12-20 00:21   
humbak - Profil humbak
szot: Mój dokładny grafik masz w profilu mym (tzn. grafik rejsowy). Może się jakoś dostosujemy w końcu? :o)
szot 2007-12-18 09:14   
szot - Profil szot
Stenus: coś się wciąż mijamy... może wymienimy się kalendarzykiem naszych wojaży, co?
humbak 2007-12-18 01:11   
humbak - Profil humbak
Paolo: To TY w koncu jestes we WRO czy POZ? Bo sie zakałapućkałem...
humbak 2007-12-18 00:58   
humbak - Profil humbak
szot: Szkoda, ze nie w piatek, bo bysmy sprawdzili WRO razem, gdyz bede wlasnie w piatek startowac z WRO do WAW.
Cezary 2007-12-17 23:21   
Cezary - Profil Cezary
mnm: za jedenaście dni być może sprawdzę to sam. A nazwa mojej wioski jest moją słodką tajemnicą. Dobranoc .
andrzej500 2007-12-17 22:54   
andrzej500 - Profil andrzej500
tj na przeciwko nowego terminala obok parkingu, ale błota już tam nie ma, a czy buda jeszcze jest to też muszę sprawdzić
mnm 2007-12-17 22:51   
mnm - Profil mnm
cezary. spodziewaj się zdjęcia, ale nie będę tam wcześniej niż za trzy tygodnie. po co te osobiste wycieczki.ty nawet w profilu nie umiesciłes nazwy swojej wioski.
Cezary 2007-12-17 22:49   
Cezary - Profil Cezary
andrzej500, i mnm: jeśli jest tak faktycznie to zwaracam honor i może z grill'a skorzystam. Czy Wy piszecie o krajowym terminalu lotniczym Balice ? Może przeoczyłem jak byłem tam we wrześniu ?
mnm 2007-12-17 22:48   
mnm - Profil mnm
No proszę . Jest się czym pochwalić ! Proponuję umieścić reklamę na stronie lotniska bo nie wszyscy cudzoziemcy potrafia odnaleźć najlepszą kiełbasę.
Cezary 2007-12-17 22:46   
Cezary - Profil Cezary
mnm: chyba lekko przesadzasz. Można się czepiać ale jak są do tego podstawy. W gumofilcach lataj po swoim podwórku jeśli jest bagniste w Będzinie. Naprzeciw dworca krajowego Balice jest spory przyzwoity asfaltowy parking dla taksówek i autobusów. Autobusem za darmochę można dojechać do terminala International. Nie widziałem tam budy Grill. Chyba coś zmyślasz mnm. !!!
andrzej500 2007-12-17 22:44   
andrzej500 - Profil andrzej500
ten GRYLL to pozostałość po auto-giełdzie najlepsza kiełbasa z grilla w KRK i okolicy :)
mnm 2007-12-17 22:37   
mnm - Profil mnm
Polecam w KRK naprzeciw dworca krajowego GRYLL (taka estetyczna brązowa buda) ale jeśli nie bedzie mrozu to najlepiej w gimofilcach bo błota siega kolan.
Cezary 2007-12-17 22:31   
Cezary - Profil Cezary
paolo79: już niedługo (w styczniu) sprawdzę czy w terminalu krajowym Balice nadal zaraz po wejściu na prawo od głównych drzwi jest stoisko bardzo miłej Pani z obwarzankami, oscypkami i innymi takimi smakołykami. Pani jest miła. Szczerzę jej życzę otwarcia malutkiego sklepiku. Jak będzie to nie omieszkam zrobić zakupów. Oscypkowych.
paolo-79 2007-12-17 22:24   
paolo-79 - Profil paolo-79
szot:niestety niewiele sie zmiena we WRO.ale ale..zniknel kiosk z kefirem i ciastkami przelepionymi do szyby zaraz po prawej po wejsciu do terminala (wejscie co check in na odloty)..to juz postep.jesli kiedys terminal WRO bedzie jak na Twoim foto to wiesz?warto zyc:)zeby to przezyc:)
szot 2007-12-17 17:44   
szot - Profil szot
paolo: hehe, no ja już widzę przyszłość WROcławskiego lotniska, ale masz rację, stan zweryfikuję we czwartek, pozdrawiam
hamburg 2007-12-17 15:06   
hamburg - Profil hamburg
paolo-79: Przynajmiej przed gate 11 i 12 nie. Przed 4,5,6 sa. Z innych gateow nie lecialem dlatego nie moge powiedziec jak tam sytuacja wyglada.
paolo-79 2007-12-17 13:48   
paolo-79 - Profil paolo-79
Hamburg:ja uwielbiam Twoj polski..mala rada.jesli chcesz utrzymac dobry polski..duzo czytac..czytac..czytac..ja czytam od lat co dziennie news'y po polsku..serio naprawde nie ma WC przed gate w WAW?nie nie nie,trzymajcie mnie!czy ten port jest czasem napewno glownym portem 6.kraju UE?i jak mozna nie krytykowac takich miejsc jak kurnik czy srokecie..?szot,a we WRO to jakis cud?bylem tam 2 tyg temu i terminal wygladal troche inaczej ;-)
szot 2007-12-17 11:44   
szot - Profil szot
Dziekuje Ci stenusie
humbak 2007-12-17 11:39   
humbak - Profil humbak
szocie: Odprawiałem się, ale system niestety jeszcze nie jest dopracowany i mnie odprawić nie chciał. Możliwe, że dlatego, że rezerwacje zrobiłem wcześniej niż LOT wprowadził ten system. SPrawdzę w styczniu ponownie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy