Norwegian: Bjorn Kjos

Norwegian: Bjorn Kjos - Zamówienie biletu przez SMS, rezerwacja lotu w kawiarni, całkowicie polska strona, nowa grafika na samolotach – to tylko część polskich planów jednej z największych skandynawskich linii lotniczych - mówi dyrektor generalny Norwegian Bjorn Kjos. To kolejny gość serwisu Pasazer.com. Pasazer.com: Dokładnie 1 września br. linia świętować będzie kolejny, czwarty...
30/08/2006 01:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
airliner 2006-08-31 16:26   
airliner - Profil airliner
Maciek_ Finnair jeszcze nie podjelo decyzji, ale jesli nawet nie bedzie lotow zima to na wiosne bedzie dwa razy wiecej lotow z Helsinek do Krakowa
gosc_rober 2006-08-31 15:46   
gosc_rober - Profil gosc_rober
ola, szymon chyba zartowal ;)
gosc_macie 2006-08-31 15:36   
gosc_macie - Profil gosc_macie
czy ktoś wie czy FINNAIR będzie obsługiwał połączenie kraków-helsinki w sezonie zimowym
gosc_ala 2006-08-31 14:34   
gosc_ala - Profil gosc_ala
Szymon Goldman. A kto ci naopowiadał głupot o supernowoczesnym lotnisku???
Nie sądź po opakowaniu...
gosc_jola 2006-08-31 08:55   
gosc_jola - Profil gosc_jola
szkoda że Norwegian wybrał lotniska i tak nieźle oblegane przez konkurencje. A Gdańsk znów jak zaścianek, zamiast ładować kasę w kampanię reklamową "Nie jedź, poleć", mógłby się zająć poprawą warunków na przyjęcie innych przewoźników.
gosc_rober 2006-08-31 08:32   
gosc_rober - Profil gosc_rober
Szymon. Poznan rzeczywiscie sie sypie i nie jest to kwestia tylko lotniska. Nawet gdyby teraz wrzucic super kompetentne osoby do zarzadzania Lawica to i tak niewiele zdzialaja bez wsparcia miasta i wojewodztwa, a dla tych lotnisko jest bardziej kula u nogi niz obiektem o ktorym powinni myslec w pierwszej kolejnosci.
Cezary, Krakow ma wieksze tendencje Hubowe niz kiedys wawa, gdyby zaczynaly od zera obecnie to krakow mialby duzo wiekszy ruch niz wawa. Jesli lot w najlblizszych latach nie bedzie mial z Krakowa choc polowy polaczen ktore ma z Wawy to kiepsko widze jego przyszlosc (lotu), bo ktos inny zajmie jego miejsce. Juz raz tylko z powodu niecheci wawy do oddania czegokolwiek do krakowa poszly sie walic ogromne pieniadze jakie mozna bylo zarobic na lotach na wschod ukrainy (wawa nie ma zgody na takie loty, ale nie odda ich regionalnym). Lufthansa i Austrian za to robia na takich polaczeniach kokosy.
Cezary 2006-08-31 00:44   
Cezary - Profil Cezary
do gosc_szumny: Życzę szczęśliwego i przyjemnego lotu ale osobiście z usług SKY Europe nie skorzystam. SKY Europe już leciałem z Warszawy do Rzymu dziesięc miesiecy temu. Mieli koszmarne opóźnienia, które tłumaczyli złymi warunkami pogodowymi co było oczywistą nieprawdą! Po za tym w samolocie było beznadziejnie brudno. Obsługa kiepska. Spóźnienie na lotnisko w Rzymie było takie że tylko 4 pasażerów zdołało dobiec do ostatniej kolejki, która na dworzec Termini odjeżdża o 23:37
Cezary 2006-08-31 00:33   
Cezary - Profil Cezary
Do gosc_szumny: Niestety Kraków to nie HUB i stolica a do Warszawy jednak dolot jest tańszy niz do Krakowa. Kiedyś policzyłem pełny koszt podróży do Warszawy. Mój doLOT ze Szczecina kosztuje 280 zł i trwa 60-70 minut w jedną stronę (tyle samo IC PKP 1 klasa i 6 godzin w jedną stronę) nie mówiąc już o uciążliwości jazdy po polskich drogach ani kosmicznego kosztu parkingu na Okęciu. Za samą benzynę musiałbym zapłacić około 320 złotych. Czyli dolot LOTem lub EUROlotem wychodzi najtaniej w i najwygodniej....
gosc_Old 2006-08-30 21:45   
gosc_Old - Profil gosc_Old
Kolego Szymonie, nie chodzi o poglądy i to nie to forum. Złe finkcjonowanie Ławicy (czy innegolotniska) to kwestia niekompetencji osób, a nie ich poglądów politycznych.
gosc_Szymo 2006-08-30 20:44   
gosc_Szymo - Profil gosc_Szymo
Wejdzie na Ławicę, jak się pozbędziecie Grobelnego i wybierzecie kandydata Lewicy, bo prawica doprowadziła to miasto do ruiny, czego dowodem jest hulanie wiatru po tym supernowoczesnym poznańskim terminalu.
gosc_Pozna 2006-08-30 20:35   
gosc_Pozna - Profil gosc_Pozna
Czy (i ewentualnie kiedy) norwegian wejdzie na Ławicę??
gosc_klaki 2006-08-30 19:03   
gosc_klaki - Profil gosc_klaki
w związku z ostatnimi wydarzeniami w UK (próby zamachów itp.) zakazano wnoszenia na pokład samolotów bagażu podręcznego.na moim bilecie jest jasno i wyraźnie napisane: bagaż podręczny max. 10 kg bagaż zasadniczy max 20 kg. za kazdy kg wiecej dopłata ok 5.5 Euro przy zakupie poinformowano mnie ze jak narazie linie zakazały wnoszenia bagażu podręcznego na pokład (każdy normalny człowiek pomyśli tak: więc włoże podręczny do zasadniczego- przeciez torebke kazda kobieta ze soba ma cos z nia trzeba bedzie zrobic na czas podrózy!) ale uwaga! czy wtedy bede musiala doplacic za podreczny (jako dodatkowe kg do zasadniczego bagażu jesli ma on juz akurat 20 kg??prosze o jakas odpowiedz bo dla mnie to paranoja ;/ powinni albo powiekszyc na ten czas wage zasadniczego albo nie brac dodatkowych oplat za podreczny;/
gosc_szumn 2006-08-30 18:13   
gosc_szumn - Profil gosc_szumn
do cezary: ja mam bilet na zimę ze skyeurope z KRK za 177 zł tam i z powrotem oczywiście
katka 2006-08-30 17:02   
katka - Profil katka
I maja pierwsze tanie polaczenie Dublin-Warszawa.Tez kupilem bilet na pazdziernik w obie strony za 53 Euro,rewelacja.
gosc_Reacc 2006-08-30 16:41   
gosc_Reacc - Profil gosc_Reacc
Właśnie dzisiaj kupiłem mój pierwszy bilet w NORWEGIAN: Warszawa - Malaga - Warszawa. Lecę w październiku, a cena to 296, 29 + 50 zł(bo nie mam karty). Rewelacja! Życzę firmie sukcesów!
Cezary 2006-08-30 16:37   
Cezary - Profil Cezary
Kupiłem juz u nich bilety powrotne do Aten. Tam poza Lufthansą , Austrian i Lotem w zimowym rokładzie chyba nikt więcej z Polski nie lata. Cena była rewelacyjna. Około 300 złotych od osoby. Godziny lotów maja sensowniejsze niż LOT. Ciekawe jak będzie z punktualnością. Opowiem po powrocie...
waw-gru 2006-08-30 10:12   
waw-gru - Profil waw-gru
czy ktoś z forumowiczów wie może jak wyglądają zarobki personelu pokładowego w Norwegian, czy są zatrudnieni na polskich czy norweskich kontraktach?
gosc_Old 2006-08-30 08:36   
gosc_Old - Profil gosc_Old
Bardzo dobry wywiad. Bez marketingowgo bełkotu i totalnego samowychwalania się. Rozwój jak na razie rewelacyjny. Jedyny low cost nie latający na trasach Polska - UK. Życzę sukcesów na polskim rynku.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy