×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Promocje


1 godzinę, 52 minuty temu
Nocna promocja w Qatar Airways
Linie lotnicze Qatar Airways uruchomiły specjalną ofertę, w której kupimy bilety w atrakcyjnej cenie z Polski do wybranych miast na całym świecie.
14 godzin, 29 minut temu
Szalona Środa w LOT: Przeloty od 149 PLN
Trwa Szalona Środa w LOT - w promocji znajdziemy przeloty do Izraela, Włoch, Holandii i na Litwę od 199 PLN w dwie strony oraz na wybranych trasach krajowych od 149 PLN w dwie strony.  Rezerwacji biletów dokonujemy dzisiaj (18.10) do północy.
1 dzień, 1 godzinę temu
Castellon z Poznania za 78 PLN
Ryanair oferuje nam tanie loty do Hiszpanii - z Poznania do Castellon polecimy za 78 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla wszystkich pasażerów.
1 dzień, 4 godziny temu
Mołdawia z Warszawy za 426 PLN
Linie lotnicze Ukraine International Airlines przygotowały specjalną ofertę dla pasażerów planujących podróż z Polski do Mołdawii.
1 dzień, 14 godzin temu
Promocja Wizz Air: 20 proc. zniżki
Wizz Air uruchomił promocję, w której możemy kupować bilety tańsze o 20 proc. Promocja obowiązuje dla członków Discount Club.
2 dni, 12 godzin temu
Neapol z Katowic za 78 PLN
Tanie loty do Włoch - linie lotnicze Wizz Air oferują nam przeloty z Katowic do Neapolu za 78 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla członków Discount Club.
2 dni, 12 godzin temu
Billund z Poznania za 58 PLN
Ryanair oferuje nam tanie loty do Danii - z Poznania do Billund polecimy za 58 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla wszystkich pasażerów.
3 dni, 3 godziny temu
Aarhus z Gdańska za 48 PLN
Linie lotnicze Ryanair oferują nam przeloty w atrakcyjnej cenie z Polski do Danii - z Gdańska do Aarhus polecimy za 48 PLN w dwie strony.
3 dni, 3 godziny temu
Mediolan z Katowic za 68 PLN
Ryanair oferuje nam tanie loty do Włoch - z Katowic do Mediolanu Malpensa polecimy za 68 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla wszystkich pasażerów.
4 dni, 3 godziny temu
Nicea z Warszawy za 88 PLN
Tanie loty na południe Francji - linie lotnicze Wizz Air oferują nam przeloty z Warszawy do Nicei za 88 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla członków Discount Club.
4 dni, 3 godziny temu
Sycylia z Katowic za 108 PLN
Linie lotnicze Wizz Air oferują nam bezpośrednie loty na Sycylię - z Katowic do Katanii polecimy za 108 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla członków Discount Club.
4 dni, 4 godziny temu
Gruzja z Warszawy za 188 PLN
Tanie loty do Gruzji - linie lotnicze Wizz Air oferują nam przeloty z Warszawy do Kutaisi za 188 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla członków Wizz Air Discount Club.
5 dni, 8 godzin temu
Emiraty Arabskie z Katowic za 399 PLN
Przeloty czarterowe do Emiratów Arabskich w atrakcyjnej cenie - z Katowic do Ras al-Chajmy polecimy za 399 PLN.
5 dni, 10 godzin temu
Lanzarote z Katowic za 228 PLN
Zaplanuj podróż na Wyspy Kanaryjskie - linie lotnicze Wizz Air oferują nam przeloty z Katowic na Lanzarote za 228 PLN w dwie strony. Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Wizz Air Discount Club.
5 dni, 11 godzin temu
Izrael z Warszawy za 88 PLN
Tanie loty do Izraela - Wizz Air oferuje nam przeloty z Warszawy do Ejlatu za 88 PLN w dwie strony. Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy