Zima paraliżuje loty za ocean - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zima paraliżuje loty za oceanZe względu bardzo silne opady śniegu na wschodnim wybrzeżu USA, przełożony z wczoraj (26.12) rejs (LO-006/007) Polskich Linii Lotniczych LOT z Warszawy do Nowego Jorku (JFK) został anulowany. Z tego samego powodu anulowano dzisiejszy rejs (LO-015/016) do Newarku (EWR).Potężna burza śnieżna sparaliżowała trzy lotniska w rejonie Nowego Jorku, który ucierpiał najbardziej. Otwarcie tamtejszych lotnisk przewidziano na godz. 16.00 (godz. 22.00 czasu polskiego) w poniedziałek. Z powodu ataku zimy ogłoszono stan wyjątkowy w stanach Maryland, Wirginia, Karolina Płn., New Jersey, Maine i Massachusetts oraz w dwóch miastach Bostonie i Filadelfii.


Fot. Piotr Bożyk

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_c6691 - Profil
gość_c6691
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie