Gdańsk rozbuduje system przeładunku bagaży - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk rozbuduje system przeładunku bagaży


Lotnisko w Gdańsku podpisało kontrakt z firmą Beumer Group na rozbudowę systemów do transportu oraz kontroli bezpieczeństwa bagażu rejestrowanego.


Kontrakt obejmuje rozbudowę systemów do wielopoziomowej kontroli bezpieczeństwa bagażu rejestrowanego wraz z sortownią odlotową w terminalu pasażerskim T-2 Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, polegającą na zaprojektowaniu, dostawie, montażu i uruchomieniu dodatkowych stanowisk check-in oraz zrzutni wraz z niezbędną infrastrukturą.

Lotnisko nie ujawniło wartości umowy. Kontrakt podpisano w trybie negocjacyjnym bez przetargu z uwagi na to, że w porcie działa system transportu i kontroli bagażu, do którego firma Beumer ma wyłączne prawa. Oferowane przez inne firmy systemy nie są kompatybilne z istniejącymi instalacjami z uwagi na brak możliwości technicznych dopasowania elementów składających się na system do innej infrastruktury.


Reklama


Booking.com
gość_c6691 - Profil
gość_c6691
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie