×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FIA: SMBC Aviation zamawia 115 A320Dziś (15.07) Airbus i irlandzka firma SMBC Aviation Capital ogłosili zamówienie 115 samolotów A320, w tym 110 A320neo. Wartość kontraktu opiewa na kwotę około 10 mld dolarów i jest kolejnym zamówieniem A320neo przez firmę leasingową. Warto dodać, że jest to największe jednorazowe zamówienie złożone przez leasingodawcę.

- Cieszymy się, że mogliśmy złożyć największe zamówienie wśród lessorów. A320neo jest wyczekiwanym samolotem wśród linii lotniczych dlatego jesteśmy pewni, że będziemy mieli wielu klientów na te maszyny - powiedział Peter Barrett, prezes zarządu SMBC Aviation Capital.- Cieszymy się z kolejnego zamówienia A320neo. To pokazuje jak bardzo dobrze sprzedającym się modelem jest nasz najnowszy samolot wąskokadłubowy - powiedział John Leahy, wiceprezes Airbusa ds. sprzedaży.

Decyzja w sprawie wyboru typu silników zapadnie w późniejszym terminie. Planowana dostawa pierwszych nowych maszyn to czwarty kwartał 2018 roku

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Media


gość_8aa8f - Profil
gość_8aa8f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie