Ryanair: 8 mln pasażerów w Krakowie - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 8 mln pasażerów w KrakowieRyanair poinformował dziś (21.05), że od 2005 roku przewiózł 8 mln pasażerów z/do Krakowa. 8 milionowym pasażerem Ryanair w Krakowie została Joanna Sroga z Wadowic. Pani Joanna podróżowała z Krakowa do Brukseli z mężem.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik oferuje obecnie 29 połączeń z Krakowa, w tym również nowe połączenie krajowe do Gdańska, które wystartuje 1 lipca.- Ryanair nieustannie poszerza swoją ofertę w Polsce. Od 2005 roku przewieźliśmy ponad 8  milionów pasażerów z/do Krakowa. Jesteśmy zadowoleni z rosnącego ruchu pasażerskiego w stolicy Małopolski i liczymy tu na dalszy dynamiczny rozwój. W czasach recesji liczba pasażerów Ryanair wzrasta z miesiąca na miesiąc, gdyż konsumenci chcą jak najwięcej oszczędzić, korzystając z najniższych cen połączeń w porównaniu z ofertą innych przewoźników - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.


Fot. Ryanair


Reklama


Booking.com
gość_c6691 - Profil
gość_c6691
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie