×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Koniec Cork z Modlina i WrocławiaWizz Air kasuje połączenie z Wrocławia oraz Modlina do Cork - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Ostatnie rejsy do Irlandii z obu lotnisk odbędą się 13 stycznia 2013 roku.

Loty z wrocławskiego lotniska do Cork były dostępne w systemie rezerwacyjnym już na sezon letni w 2013 roku, jednak obecnie nie można już kupić biletów na przeloty do Irlandii po 13 stycznia. 

Wizz Air uruchomił połączenie z Wrocławia do Cork w lipcu 2010 roku. Rejsy na tej trasie obsługiwane były dwa razy w tygodniu. Pod koniec października 2012 roku loty z Wrocławia do Cork uruchomił również Ryanair.

Węgierski przewoźnik niskokosztowy rozpoczął rejsy z Warszawy do Cork w lipcu 2008 roku. Loty do Irlandii odbywały się dwa razy w tygodniu. Od połowy lipca 2012 roku połączenie do Cork realizowane jest z portu lotniczego w Modlinie. W listopadzie rejsy z mazowieckiego lotniska do Cork uruchomił Ryanair. Przewoźnik ten oferuje trzy rejsy tygodniowo do Irlandii.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_d0c2e - Profil
gość_d0c2e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie