×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air China (CA)


 4.0

/10

Air ChinaAir China to chińskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Pekinie. Głównym węzłem jest Port lotniczy Pekin. Należą do sojuszu Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Air ChinaZalety: normalna linia, dużo miejsca w samolocie
Wady: -
6

/10

12/01/2018 10:30,  
Zalety: Brak
Wady: Najgorsza linia lotnicza jaką leciałem na połączeniu dalekodystansowym. Po pierwsze, we wszystkich chińskich liniach obowiązuje zakaz używania opcji „flight mode” w telefonach komórkowych. Wszystkie muszą być bezwzględnie wyłączone i personel pokładowy tego skrupolatnie pilnuje. Zatem żadnych gier, zdjeć, muzyki ze smartfonów w czasie lotu. O dziwo, ów zakaz nie dotyczy tabletów. Brak konsekwencji oczywisty. Następnie alkohol. Na locie z PEK do WAW dostępne tylko piwo (podczas lotu WAW PEK było piwo i wino). Brak opcji zakupu jakiegokolwiek innego alkoholu. Jedzenie: po wylocie z PEK kanapka i jakieś snacki, a potem przed przylotem do WAW śniadanie (wybralem jajecznicę). Ponadto bardzo źle działający system rozrywki. Bardzo powolny i nie „user friendly” W sumie... nie polecam tej lini dla ludzi oodróżujących w klasie ekonomicznej.
3

/10

18/11/2017 09:40,  
Zalety: Punktualny przylot. Miękki start i lądowanie.
Wady: Jedzenie w buisness class na trasie Pekin-Bangkok nie do przyjęcia, obrzydliwe. Napoje wydzielane np. woda po butelce. Lot-em z Waw do Pekinu super, a dalej porażka, nigdy więcej
1

/10

02/01/2017 13:10,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie