Linia lotnicza Air China (CA) - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air China (CA)


 3.9

/10

Air ChinaAir China to chińskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Pekinie. Głównym węzłem jest Port lotniczy Pekin. Należą do sojuszu Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Air ChinaZalety: Lot na czas. Czysto w samolocie. Niezłe posiłki. Na śniadanie 2 opcje na ciepło (jajecznica i kurczak z ryżem). Bardzo dobre opcje dolotu do miast chińskich i Azji Wschodniej.
Wady: Stary samolot. System IFE archaiczny. Na moim ekranie nie było żadnej treści przez 80% lotu.
3

/10

08/05/2018 11:27,  
Zalety: normalna linia, dużo miejsca w samolocie
Wady: -
6

/10

12/01/2018 10:30,  
Zalety: Brak
Wady: Najgorsza linia lotnicza jaką leciałem na połączeniu dalekodystansowym. Po pierwsze, we wszystkich chińskich liniach obowiązuje zakaz używania opcji „flight mode” w telefonach komórkowych. Wszystkie muszą być bezwzględnie wyłączone i personel pokładowy tego skrupolatnie pilnuje. Zatem żadnych gier, zdjeć, muzyki ze smartfonów w czasie lotu. O dziwo, ów zakaz nie dotyczy tabletów. Brak konsekwencji oczywisty. Następnie alkohol. Na locie z PEK do WAW dostępne tylko piwo (podczas lotu WAW PEK było piwo i wino). Brak opcji zakupu jakiegokolwiek innego alkoholu. Jedzenie: po wylocie z PEK kanapka i jakieś snacki, a potem przed przylotem do WAW śniadanie (wybralem jajecznicę). Ponadto bardzo źle działający system rozrywki. Bardzo powolny i nie „user friendly” W sumie... nie polecam tej lini dla ludzi oodróżujących w klasie ekonomicznej.
3

/10

18/11/2017 09:40,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie