Ryanair - promocja od 10.12 g.0.00

Pytanie : jeżeli FR ma bilety z OPO do MAD w cenie 40 euro w pon, 1 euro we wtorek, 1 euro w środę i 5 euro w czwartek.....to czy jest szansa aby cena za 5 euro przeskoczyła na 1 euro czy raczej pozostanie bez zmian ?
09/12/2008 20:40  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szumny 2008-12-16 14:18   
szumny - Profil szumny
Moja informacja odnośnie Skavsta jest oczywiście starsza więc zaufajmy liskowi.
lisek101 2008-12-16 13:56   
lisek101 - Profil lisek101
janik: Nocowanie na SKAVSTA jest dość znośne. Po połączeniu krzesełek całkiem wygodne spanie. Może trochę zimno a przynajmniej mi tak się wydawało:) No i na lotnisku jest restauracja + sklep czyne 24h. Po tym wnioskuje że lotnisko nie jest zamykane na noc :) Cenny na lotnisku są dość wysokie ale w Nykoping można zjeść obiad już od 5 Euro. Info z zeszłego tygodnia.
szumny 2008-12-16 13:45   
szumny - Profil szumny
janik: i jeszcze jedna ważna sprawa odnośnie tego hostelu. Rezerwujesz przez neta ale jak pojawisz się na miejscu to może się okazać (z reguły tak jest) że nikogo z obsługi nie ma i trzeba wykonać telefon na podany na drzwiach wejściowych numer żeby dostać kod do zamka cyfrowego. Tak wię potrzebny jeszcze telefon z roomingiem i jakotaka bełkotliwość po angliczańsku. Trzeba też mieć swoją pościel (lub osobno dopłacić) albo śpiwór. Plusem jest to że można ewentualnie przemycić kogoś na bezpłatny nocleg ;)
szumny 2008-12-16 13:33   
szumny - Profil szumny
janik: Byłęm w maju. Bilet z lotniska do centrum Nykoping to 21 SEK (7-8 PLN tak jak pisze wiperek). Przedostatni przystanek autobusu jest koło stacji kolejowej. Tuż obok jest bardzo przyzwoity hostel nazywa się właśnie "The Railway Hostel" zobacz link . Cena za łóżko w pokoju 6-8 osobowym to 175 SEK (podają też 20 EUR). Lotnisko na noc zamykają więc chyba nie pozostaje Ci nic innego. Inne uwagi: Autobus jedzie ok 15 min. Sklep mnopolowy w całym mieście jest bardzo dobrze ukryty i czynny chyba max. do 21.00. Sklepy spożywcze niewiele dłużej. Do 22 chyba. McDonald blisko - hamburger a można kupić za 10 SEK. Ale trafiłęm w którymś sklepie żeberka z rożna (pyszne) 40 SEK/kg. Piwo w sklepie można kupić od 3 SEK ale tylko takie ok. 3%. Radzę więc zaopatrzyć się w Polsce i/lub na lotnisku i założyć ze taki wypad musi kosztować ok. 100 PLN.
janik_87 2008-12-16 13:07   
janik_87 - Profil janik_87
Dzieki wielkie chłopaki za info, z tego co patrzyłem bus return do sztokcholmu 249 koron ~ 90 pln to troche sporo a pozatym podróż 80 minut i w moim przypadku wieczornego przylotu i rano powrot więc zostaje tylko Nykoping do zobaczenia. I chyba macie racie że NYO to głównie dobry przesiadkowy port tylko.
wiperek 2008-12-16 10:57   
wiperek - Profil wiperek
byłem w NYO i jechałem stamtąd busem do Nykoping......cena autobusa była ok.7-8 zł w jedną stronę ( 2 lata temu )...miasteczko jak miasteczko, wszędzie na rowerach jeżdzą i straszna drożyzna......
mleko 2008-12-16 09:18   
mleko - Profil mleko
bylem tylko przelotem w NYO, natomiast ceny maja kosmiczne (taki kraj), autobus do Sztokholmu za bodajze ponad 200zł w jedna strone, nie pamietam ile chcieli za ten do Nykopingu. Jak to na normalnym lotnisku mozesz z ulotek sie duzo dowiedziec o Nykopingu i Sztokholmie - jak sie dokopie do moich pamiatek stamtad to napisze cos wiecej :)
adamlubin 2008-12-16 09:04   
adamlubin - Profil adamlubin
Troche informacji masz na stronie lotniska zobacz link -no ale to nie trudno znaleźć . Do Nykoping ok 7km. Nie byłem jeszcze , ale z tego co pamiętam z opowieści innych terminal w nocy jest zamykany na jakiś czas- może ktoś to potwierdzi.
gosc_janik 2008-12-16 02:55   
gosc_janik - Profil gosc_janik
Ja miałem z promocji za 0,01 pln kupiony ze znajomymi LDZ - VST na 7.01 na 20.15 na Skavsta dokupiłem teraz z tej promocji na 8.01 powrót do WRO z rana o 10:15 wyszło grosze. No i tak po przylocie planujemy krótkie zwiedzanie tej miescinki przy lotnisku (Nykoping czy jakoś tak:) i spanko na lotnisku, i tu pytanie do was, ktoś tam był wiecie może jakie są warunki na spokojną noc ?? :)
czester 2008-12-15 18:41   
czester - Profil czester
marian,adam: no właśnie chodziło mi o ten kawałek H2O który zobaczyłem na mapie Googla a nie o prawdziwy ocean, generalnie po prostu chcemy ruszyć trochę tyłka a nie tylko siedzieć w terminalu.
marian 2008-12-14 12:13   
marian - Profil marian
czester: możesz nie zdążyc na 6 rano jeśli chcesz sie wybrać nad ocean :) mozna sie przejść tylko nad rozlewisko shannon river, o oceanie niestety zapomnij...
adamlubin 2008-12-14 11:41   
adamlubin - Profil adamlubin
czester: nad sam ocean to trochę daleko - lotnisko jest nad rozlewiskiem rzeki Shannon, - widac wodę ale w nocy niewiele widać samego oceanu nie zobaczysz. O 4:00 otwieraja odprawy i sa wejścia na strefę duty free, a jak będziesz miał szczęście to skorzystaj z windy i może taras widokowy będzie otwarty-wjazd windą. Ostatni bar/cafejka zamykany o północy. Internet dostępny.
czester 2008-12-14 10:29   
czester - Profil czester
wiperek: czyżby chodziło ci o zobacz link ;) już sprawdzałem, ale nie było napisane, czy otwarte, czy zamykają razem z nocującymi pasażerami w środku.
adamlubin: dzięki. W planach mamy przylot o 23:15 i wylot o 6:30 a chcielibyśmy się przejść np. nad ocean
adamlubin 2008-12-13 19:59   
adamlubin - Profil adamlubin
czester: otwarty 24h/dobę , spokojnie możesz sobie przyjść o której chcesz. Ostatnio bywałem tam na noc i spokojnie można się pokrzątać w okolicy lotniska.
wiperek 2008-12-13 19:56   
wiperek - Profil wiperek
czester : wejdź sobie na stronkę sleepattheairport.com i sprawdź sobie :)
czester 2008-12-13 19:39   
czester - Profil czester
czy ktoś z forumowiczów planuje nocleg na lotnisku w Shannon 14/15 stycznia lub 21/22 stycznia? Albo w Glasgow 26/27 stycznia (wszystko za 2 zł ;-) )?
Btw. mam pytanie do bywalców w Shannon - czy terminal jest zamykany na noc, czy można sobie przyjść np. o 2 w nocy?
humbak 2008-12-12 01:50   
humbak - Profil humbak
A dziś już po 3 PLN/EUR/GBP...
czeko 2008-12-11 10:16   
czeko - Profil czeko
a dzis jest: "Booking System Temporarily Unavailable"
humbak 2008-12-10 14:57   
humbak - Profil humbak
hamburgu: Naprawde warto! Spokoj i cisza, obsluga bardzo mila, nie czepiaja sie bagazu, nie ma tloku jak w DUB, jest wifi za darmo, bezkresne krajobrazy, obok ocean, no i wygodne kanapki do spania. :o)
hamburg 2008-12-10 14:49   
hamburg - Profil hamburg
Oh to trzeba wyprobowac ten port przesiadkowy ;-))) Tak sie wszyscy zachwycacie ;-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy