Najgorsza linia - LOT

Witam I znowu LOT. Dzisiaj mial odleciec samolot rejsowy LO005 do Chicago niestety z powodu zlych warunków nie wystartowal a pasazerowie w samolocie sprdzili kilka godzin. Nastepnie wszystkich wysadzono o 9 godzinie wieczorem i powiedziano zeby sobie sami szukali miejsc w hotelach bo juz jest za pozno na szukanie hotali przez pracownikow lotu. Informacje taka dostalem od wujka ktorego wlasnie z tego lotu mialem dzisiaj odbierac. Ponowny lot zaplanowany jest na jutro na godzine 9 rano. POPROSTU SKANDAL
12/09/2008 21:39  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gregory 2008-09-13 14:15   
gregory - Profil gregory
Dzisiejszy (ostatni) C0 z Warszawy do i z Bolonii CANCELLED, z powodów technicznych oczywiście.
lmajchrowski 2008-09-13 14:11   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Czytaj na drugi raz calego posta a nie przyczepiaj sie jednego zdania.
miras 2008-09-13 08:56   
miras - Profil miras
lmajchrowski: wirtualne latanie, podobnie jak wirtualny seks nie interesuje mnie ani nie podnieca! ;)
lmajchrowski 2008-09-13 03:39   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Miras: wychwyciles tylko zle warunki atmosferyczne i tyle. A ja znacznie wiecej uwagi zwrocilem na to ze czekali kilka godzin w samolocie a nastepnie pracownicy lotu kazali im szukac sobie hotelu. Na szczescie z moich informacji wynika za po wielu protestach pracownicy nie LOTu a Orbisu zajeli sie poszukiwaniami hoteli. Miras czy ty to uwazasz za normalosc? A co do pogody to sadze za na lotnictwie znam sie znacznie lepiej niz Ty a jak chcesz sprawdzic swoje umiejetnosci zapraszam na VATSIM.
jacek77 2008-09-13 00:24   
jacek77 - Profil jacek77
hehe ktos sie zapomnial warunki to waruki atmosferyczne czynnik niezalezny od linii i tyle koniec!!!
miras 2008-09-12 23:41   
miras - Profil miras
dareck: wiesz, że w albumie mam prawie takie samo zdjecie jak Ty w swomi profilu ;) Nie wiem co autor chciał powiedzieć, że wujek leciał i nie doleciał... Nastepnym razem niech wujek leci Lufthansą to skandalu nie będzie! W tym wątku niczego nie można być pewnym...
dareck 2008-09-12 23:22   
dareck - Profil dareck
Miras - jesteś pewny, że wątek (a przede wszystkim słowo SKANDAL) dotyczy warunków atmosferycznych? :P
lukasz86 2008-09-12 23:21   
lukasz86 - Profil lukasz86
No tak, ale jeśli rzeczywiście hotelu nie załatwili to trochę nie poważne...
Mi kiedyś Air France w Motrealu hotel załatwił, mimo że było kole 22-23.
miras 2008-09-12 22:30   
miras - Profil miras
Moja ciocia, wujek, wszyscy krewni dalecy i bliscy też mieli lecieć tym lotem. Nawet ta owieczka o której kiedyś wspominał marqoos_pl też miała lecieć do USA, ale oni jakoś się nie skarżyli... Czy odwołanie lotu spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi to powód do zakładania nowego wątku? To nie pierwszy i nie ostatni przypadek odwołania, czy opóźnienia. Kto jak kto, ale pracownicy LOTu, nielotu i inne istoty chodzące po ziemi nie mają wpływu na warunki atmosferyczne.
lmajchrowski 2008-09-12 21:58   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Witam

I znowu LOT. Dzisiaj mial odleciec samolot rejsowy LO005 do Chicago niestety z powodu zlych warunków nie wystartowal a pasazerowie w samolocie sprdzili kilka godzin. Nastepnie wszystkich wysadzono o 9 godzinie wieczorem i powiedziano zeby sobie sami szukali miejsc w hotelach bo juz jest za pozno na szukanie hotali przez pracownikow lotu. Informacje taka dostalem od wujka ktorego wlasnie z tego lotu mialem dzisiaj odbierac. Ponowny lot zaplanowany jest na jutro na godzine 9 rano.

POPROSTU SKANDAL
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy