British Airways: Piloci optują za strajkiem - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways: Piloci optują za strajkiem


Piloci British Airways udadzą się w ciągu najbliższych kliku dni na strajk. Związek pilotów zapowiedział w poniedziałek, że w związku ze sporem między pracodawcami a pilotami, który dotyczy nowych transatlantyckich linii. Brytyjskie Stowarzyszenie Pilotów Linii Lotniczych (BALPA), które reprezentuje większość z 3 200 pilotów British Airways, nie jest zadowolone z tego, że załoga latająca na trasach OpenSkies – nowej linii British Airways, będzie objęta innymi zasadami niż dotychczasowi pracownicy BA. BALPA podało, że oświadczenie to miało zostać ogłoszone 17 stycznia. Przesunięcie nastąpiło z powodu wypadku na lotnisku Londyn (Heathrow), w którym uczestniczył samolot British Airways.

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_32d17 - Profil
gość_32d17
  

  
Piloci British Airways udadzą się w ciągu najbliższych kliku dni na strajk. Związek pilotów zapowiedział w poniedziałek, że w związku ze sporem między pracodawcami a pilotami, który dotyczy nowych transatlantyckich linii. Brytyjskie Stowarzyszenie Pilotów Linii Lotniczych (BALPA), które reprezentuje większość z 3 200 pilotów British Airways, nie jest zadowolone z tego, że załoga latająca na trasach OpenSkies – nowej linii British Airways, będzie objęta innymi zasadami niż dotychczasowi pracownicy BA.

BALPA podało, że oświadczenie to miało zostać ogłoszone 17 stycznia. Przesunięcie nastąpiło z powodu wypadku na lotnisku Londyn (Heathrow), w którym uczestniczył samolot British Airways.
22/01/2008 14:20  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie