Pliki cookies
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Nieopłacona rezerwacja

gość_4cff0
gość_4cff0
Czy coś mi grozi za nieopłaconą rezerwację? Chciałam kupić bilet i nie popatrzyłam, że kupiłam na o mies. wczesniej, zamiast na sierpień, kupiłam na lipiec. Czy ta rezerwacja zostanie po prostu anulowana, a ja będę mogła kupić kolejny bilet?

6 dni, 21 godzin temu,  
<>

gość_92af3 - Profil
gość_92af3

Ile wynosi suma zero plus trzy?

gość_f6474 - Profil
gość_f6474

24 godziny to tylko jeśli agent zakłada rezerwację lub ew. płaci się za opcję "zamrożenia ceny", wtedy generowany jest numer rezerwacji. Jeśli jest to po prostu dojście do finalizacji zakupu biletu na stronie internetowej, ale płatność albo się nie powiedzie, albo nie zostanie wykonana, to takie miejsce jest blokowane przez system tylko na ok. 2 godziny i dość szybko wraca do wolnej puli. (Ma znaczenie jeśli coś poszło nie tak, a chcieliśmy kupić ostatnie miejsce w tańszej taryfie, wtedy nie ma co płakać i w panice kupować miejsce w droższej tylko te dwie godzinki odczekać i tańsze miejsce pojawi się ponownie.
3 dni, 8 godzin temu  

zazwyczaj nieopłacona rezerwacja jest anulowana po 24 godzinach, ale może być inaczej,
jeżeli nie zapłaciłaś to nie masz się czym martwić
3 dni, 9 godzin temu  

gość_a97f7 - Profil
gość_a97f7

Dopóki nie opłacisz rezerwacji to nie można mówić że cokolwiek zarezerwowałaś. Status potwierdzony pojawia się dopiero po opłaceniu rezerwacji.
3 dni, 17 godzin temu  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska