Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Przeprowadzka na nowy serwer

Dzisiaj (3.4) w godzinach wieczornych mogą wystąpić problemy z dostępem do portalu, w związku z przeniesieniem portalu na nowy, serwer dedykowany. Jednocześnie informujemy, że nowe posty i wątki na forum, jak i wiadomości prywatne dodawane dzisiaj wieczorem mogą nie zostać w całości skopiowane na nowy serwer. W przypadku problemów z wejściem poprzez domenę www.pasazer.com alternatywnie funkcjonować będzie adres: zobacz link Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za kłopot. Mam nadzieję, że na nowym serwerze nie tylko nie będzie występował błąd 503, ale i portal będzie działał dużo szybciej.

03/04/2008 16:54,  
<>

gość_ca59c - Profil
gość_ca59c

Mi teraz działa lepiej, niż jak byłam w Polsce, ale nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie... Rzadko wyskakuje mi 503, a jak byłam w Gdyni to prawie za każdym razem :/
09/04/2008 21:14  

ja też czasami mam wrażenie, że to nic nie dało, ale z reguły działa dobrze...
09/04/2008 21:11  

a ja ostatnio miałem spokój z 'problemem 503' - działa bez problemu...
09/04/2008 20:06  

Ta przeprowadzka chyba nic nie dala......coraz czesciej pokazuje mi sie ,,problem 503´´ :-(
09/04/2008 19:59  

cezary - Profil
cezary

hamburg: mam tak samo. Musimy chyba czekac aż sie uda przeprowadzka.
07/04/2008 15:48  

nie wiem jak u was, ale u mnie sporadycznie pokazuje sie nadal ,,problem 503´´. Czy to tylko u mnie? I czy to jeszcze zwjozane z przeprowadzka?
07/04/2008 15:44  

tak
05/04/2008 14:55  

Admin: Coś nie tak jest z moim kontem.Raz jest aktywne, za jakiś czas znów nie. Zniknęly posty i wątki. Czy to w związku z "przeprowadzką"?
05/04/2008 14:36  

A tu coraz więcej wątków i postów znika :]
04/04/2008 20:23  

Dzisiaj (3.4) w godzinach wieczornych mogą wystąpić problemy z dostępem do portalu, w związku z przeniesieniem portalu na nowy, serwer dedykowany. Jednocześnie informujemy, że nowe posty i wątki na forum, jak i wiadomości prywatne dodawane dzisiaj wieczorem mogą nie zostać w całości skopiowane na nowy serwer. W przypadku problemów z wejściem poprzez domenę www.pasazer.com alternatywnie funkcjonować będzie adres: zobacz link
Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za kłopot. Mam nadzieję, że na nowym serwerze nie tylko nie będzie występował błąd 503, ale i portal będzie działał dużo szybciej.
03/04/2008 16:57  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska