Wizz kasuje Warszawa - Barcelona

Wizzair skasował od maja (dziś zobaczyłem) czwartkowe loty do Barcelony z Chopina. Dziś zobaczyłem w swoim systemie rezerwacyjnym.Nie dostałem od nich powiadomienia>Zmienili mi lot bez pytania z 3 maja na 1 .Dla mnie nie do przyjęcia bo 3 mam dalej wykupionego Vuelinga na Gran Canaria.
31/03/2013 23:58  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
luka 2013-04-03 12:28   
luka - Profil luka
ano tanie linie chcą żebyś ty myślał że są tanie podczas gdy tanie to one wogóle nie mają zamiaru być :P to tylko hasło marketingowe, nic poza tym... a że mają bilety (nie zawsze) poniżej kosztów to nadrabiają to opłatami karnymi za bagaż, odprawę, kanapki i wszelkie zmiany
kris76 2013-04-01 17:49   
kris76 - Profil kris76
Juz skontaktowałem obecnie za połącznie nie trzeba płacić tych 5 zł bo jest numer centrum alarmowego 223519492 infolinia po polsku opłata jak na stacjonarne ja akurat dzwoniłem z Hiszpani bo nie ma mnie w kraju i bez problemu.Co dziwne udało mi się kupić wczoraj Germanwings z bagażem z Krakowa z przesiadką w Stuttgarcie do Barcelony z bagażem z miejscem w większą przestrzenią,posiłkiem wyszło 100 euro bez głupich dopłat za bagaż podręczny.Czasami tanie linie tanimi nie są
luka 2013-04-01 17:24   
luka - Profil luka
no niestety ale musisz chyba skontaktować się z call centre Wizza ;) a ta przyjemność kosztuje 5 zł za minute
kris76 2013-03-31 23:58   
kris76 - Profil kris76
Wizzair skasował od maja (dziś zobaczyłem) czwartkowe loty do Barcelony z Chopina. Dziś zobaczyłem w swoim systemie rezerwacyjnym.Nie dostałem od nich powiadomienia>Zmienili mi lot bez pytania z 3 maja na 1 .Dla mnie nie do przyjęcia bo 3 mam dalej wykupionego Vuelinga na Gran Canaria.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy