VI Zlot Nowy Jork 13-18/10/2009

do zlotu pozostal tydzien:) ale juz czesc z nas podrozuje do USA lub po USA.... dla tych bedacych od 13/10 w NYC informacja: mamy zerezerwowany Hotel Ramada Long Island City 38-30 Crescent Street Long Island City, NY 11101..w tymze hotelu pokoje maja 4techy,miras, gral, irton,gregory...co do planu poruszania sie po NYC to jeszcze do uzgodnienia:)...w NYC na JFK bedzie czekac ( chyba ) na grupe Warszawska 13/10, miras ktory przylatuje 2 godziny przed nami z ORD...na zlocie bedzie tez merlin-31 ktory dolaczy do nas "na chwile"...byc moze wdepnie rowniez lmajchrowski... i that,no bedzie oczywiscie jeszcze stenus....sugestie?
03/10/2009 21:46  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2009-10-26 11:36   
4tech - Profil 4tech
zobacz link pod tym linkiem sa zdjecia z NYC w dwoch czesciach + lotnisko JFK:)mozna sobie cosik ogladnac:)...
2009-10-23 18:13   
 - Profil
stenus: Wrzuć na "spoko luz (amerykański)".
humbak 2009-10-23 17:29   
humbak - Profil humbak
4techu: Ja tutaj chcę o zlocie, a nie o d800. To on się wtrynia.
irton 2009-10-23 12:45   
irton - Profil irton
hehe a ja dzis w pracy zdjecia pokazuje przez caly dzien :) z NYC i Chicago i Atlantic i z calej operacji USA :)
4tech 2009-10-22 15:31   
4tech - Profil 4tech
d800/stenus: moja subtelna uwaga na temat Pawlaka i Kargula miala na celu to abyscie juz nie zasmiecali tego watku swoimi umizgami ad persona...powiem po ludzku jak nie rozumiecie...sp******** z tego watku!!! ze swoimi dyskusjami...zalozcie sobie watek pt." Umizgi kargula i pawlaka" i tam sobie walcie torebkami,puderniczkami garnkami koszulami czy GRANATAMI...ale nie tu na tym watku...dosc!
irton 2009-10-22 14:04   
irton - Profil irton
postaram sie zamiescic fotki jakos do konca tygodnia, narazie mam sporo pracy i problemow po 2 tygodniowym urlopie w "normalnosci"... jednak PL to PL...
humbak 2009-10-22 14:00   
humbak - Profil humbak
irtonie: I tutaj pełna zgoda z Tobą. Ponawiam pytanko o fotki ze zlotu w ramach rapidshare. :o)
2009-10-22 13:59   
 - Profil
stenusie: ale dlaczego w wątku w ogóle nie dotyczącym d800 kontynuujesz dywagacje na jego temat? Jakże to niekonsekwentne! Chętnie poznam te same błędy i te same zdania. Na szczęście są inni wyśmienici redaktorzy na tym świecie, którzy mają możliwość sprawdzania sę w duuużo lepszych redakcjach... Na szczęście, bo gdyby tak nie było, swe frustracje, animozje i żale musieliby nieustannie wylewać na forach internetowych. A tych redaktorów z Pasazer.com już nikt nie czytuje ani cytuje i głowy sobie nimi nie zawraca... ufff.
irton 2009-10-22 13:55   
irton - Profil irton
możliwe ze dla niektorych było/jest obraźliwe...może to kogoś razić, ale tak jak już wspomniałem, nie ma się co obrażać... bo po co tracic życie na fochu :)
humbak 2009-10-22 13:47   
humbak - Profil humbak
irtonie: A "wieśmak" jest obraźliwy? Że tak znów postaram się nawiązać do tematyki wątku, którą d800 cały czas pomija (swoją drogą tutaj moderator nie działa tak sprawnie jak na wątku o Wizz, gdzie to raczyłem powiedzieć, że artykuł zawiera te same błędy, co komunikat prasowy, co szybciutko wywołało kasacje tego wpisu mojego przez moderatora). W końcu "Złote Łuki" to także jeden z symboli Ameryki. :o)
irton 2009-10-22 13:22   
irton - Profil irton
ja też uważam że jest obraźliwe i nie powinno być stosowane, jest to nie zbyt miłe określenie mieszkańców małych miejscowości(wiem to z własnego przykładu), ale z drugiej strony zycie nie polega na ciągłym obrażaniu się, bo to nie ma sensu :P
2009-10-22 13:17   
 - Profil
d800 się przynajmniej nie wstydzi swojego miasta i z tego tytułu nie wpisuje "Szczecin", tudzież tylko tajemniczo "województwa".
jurek 2009-10-22 13:05   
jurek - Profil jurek
Coś mi sie zdaje, że mieszkańcy wsi to chłopi, rolnicy, albo zwyczajni ludzie nie mający nic wspólnego z rolnictwem a określenie wieśniacy jest lekko obraźliwe. Ale D800 jest bAArdzo miAAstowy i światowy. To ja zabieram swoje kury bo wojsko zaraz przyjdzie i uciekam do piwnicy tym bardziej że dużo grochu zostało ;)))
humbak 2009-10-22 12:49   
humbak - Profil humbak
d800: Tłumacz się, tłumacz. :o) I tak zaśmiecasz wątek, no chyba, że powiesz, że Kargul i Pawlak mają wiele wspólnego z Nowym Jorkiem z powodów ich znanej wyprawy za wielką kałużę. :o)
2009-10-22 12:33   
 - Profil
fortech: co by nie było wątpliwości - użycie przeze mnie określenia "wieśniaki" co do bohaterów filmu nie miało na celu obrazy bohaterów - po prostu mieszkańcy wsi to wieśniacy, bez obrazy (jakby co ;p)
humbak 2009-10-22 11:10   
humbak - Profil humbak
To ja Kargul, bo scena tłuczenia garnków jest rewelacyjna, zaś Hańcza to jeden z moich ulubionych aktorów. Driverowi zostawiam darcie koszul. :o) Irtonie, a jak się miewają Twoje fotki? Jakiś rapidshare będzie możliwy?
4tech 2009-10-22 10:52   
4tech - Profil 4tech
Irton: słusznie prawisz:)/// driver800: no nie akurat " te wiesniaki" bardzo się lubili... i są protoplastami waszych zachowań wzajemnych wyrazanych w formie pisemnej na stronach tegoż portalu:)) kto Kargul kto Pawlak pytam ponownie? :)
irton 2009-10-22 10:22   
irton - Profil irton
ale przeciez bohaterowie serialu tez się lubili :)
2009-10-22 10:15   
 - Profil
4techu: uwaga trafna, z małą różnicą co do wieśniaków z serialu: my ze stenusem się lubimy ;p No i stenus wie lepiej - łacznie z tym co zamierzam! :) Dobra, już dobra, więcej nie będe ;p Monopol na psucie krwi innym ma stenus ;p
4tech 2009-10-22 06:03   
4tech - Profil 4tech
stenus/ driver800: sorki ale zachowujecie się jak Kargul z Pawlakiem, tylko kto Kargul kto Pawlak? ..." sund sundem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.." czytaj możesz pisać co chcesz i jak chcesz ale racje mam tylko ja....to do Was obydwu się tyczy:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy