Kto kupi Volare?

Kto kupi Volare? Jak dowiedział się portal Pasazer.com, włoskie linie lotnicze Alitalia rozważają zakup krajowych linii Volareweb.com pod warunkiem "odpowiedniej ceny".W ostatni piątek Alitalia zwiększyła swój kapitał o ponad 1 miliard euro, pozwalając tym samym firmie na dalsze wykonywanie operacji lotniczych.Linią Volareweb.com, która obecnie jest pod kontrolą sądu, zainteresowały się...
15/11/2005 22:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_krzys 2005-11-16 18:16   
gosc_krzys - Profil gosc_krzys
Raczej miliard - blad w tmumaczeniu angielskiego billion
katowiczan 2005-11-16 17:11   
katowiczan - Profil katowiczan
Dzisiaj w Pyrzowicach był milionowy pasażer! A raczej pasażerka :)zobacz link HURRA!!! Tylko tak dalej! A rok jeszcze trwa...
marqoos_pl 2005-11-16 16:29   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Alitalia ma chyba na każdym locie spóźnienie, więc powinni raczej nad tym popracować...
gosc_Maja 2005-11-16 15:14   
gosc_Maja - Profil gosc_Maja
bilion EUR! Chyba żart!
maxx 2005-11-16 10:13   
maxx - Profil maxx
O ja, faktycznie reanimacja... Ostatnio nie latała. Odszczekuję, chowam głowę w piasek jak ten struś z reklamy piwa tylko dla orłów i już sobie idę. Nie ma tematu.
PS. Nie pouczam.
gosc_tward 2005-11-16 09:22   
gosc_tward - Profil gosc_tward
Nie no co za kleska, caly kraj zawiodl sie na Maxxie, on zawsze taki byl madry na forum tak wszystko wiedzial i pouczal innych a teraz nie dosc ze pisze bzdury to jeszcze czegos nie wie.....
gosc_szumn 2005-11-16 08:01   
gosc_szumn - Profil gosc_szumn
To mnie Maxxiu zadziwiłeś. Byłem przekonany że wiesz o tym że volare lata że hej. Co prawda nie wiem jaka jest ich sytuacja finansowa ale pracowników mają, a ich stronka to dalej volareweb.com Nawet szata graficzna nie bardzo zmieniona.
maxx 2005-11-16 00:28   
maxx - Profil maxx
A przepraszam za głupie pytanie - CO jest do kupienia? Skompromitowana marka? Maszyny w leasingu? Pracownicy dawno zwolnieni? Nie działająca strona internetowa? Już chyba handeles idzie tylko o sloty, pozwolenia i cholera wie jeszcze co, ale to też w teoretycznie wolnej Unii branżowemu inwestorowi powinno być zbędne. Wiec co chcą kupić? To tak jak kupować AirPolonię... :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy