Z kamerą w Strachowicach

Z kamerą w Strachowicach W ramach kolejnej odsłony akcji Lądujemy w... redakcja portalu Pasazer.com dotarła na wrocławskie lotnisko w Strachowicach. Przedstawiamy Państwu materiał filmowy prezentujący wrocławskie lotnisko.Paweł Cybulak
18/08/2005 14:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_kolo 2005-09-13 16:56   
gosc_kolo - Profil gosc_kolo
musze stwierdzić ze nasze lotniska są coraz ładniejsze ( poznan łódź katowice warsav ) ale troche jescze brakuje np do frankfurtu nad menem ,, ale tak dalej
gosc_Mirek 2005-08-24 10:05   
gosc_Mirek - Profil gosc_Mirek
Super lotnisko! Respekt!
gosc_airpe 2005-08-23 09:35   
gosc_airpe - Profil gosc_airpe
fajne
gosc_kizio 2005-08-22 22:42   
gosc_kizio - Profil gosc_kizio
Kruzewniki to maja dopieru lotnisko
gosc_magdi 2005-08-22 14:32   
gosc_magdi - Profil gosc_magdi
Lotnisko jest bardzo fajne, tylko szkoda,ze w tak malo kierunkach mozna z niego poleciec. Caly czas czekam na polaczenie z Rzymem.
gosc_rafal 2005-08-20 11:42   
gosc_rafal - Profil gosc_rafal
fajny material , fajne lotnisko
gosc_sxn 2005-08-19 12:01   
gosc_sxn - Profil gosc_sxn
A mi sie bardzo podoba lotnisko. Z zewnatrz mi przypomina troche wroclawski dworzec pkp. A w srodku calkiem przytulnie.
gosc_stene 2005-08-18 23:30   
gosc_stene - Profil gosc_stene
Ej tam, tak naprawde to wyglad terminala sie nie liczy, a wazne jest moim zdaniem gdzie mozna doleciec z lotniska, czy lotnisko radzi sobie z podroznymi i jaka jest obsluga, a to jak wyglada to sprawa drugozedna... polecam wszystkim stockholm skavsta - z zewnatrz lotnisko wyglada jak sklep ikea - w srodku zreszta tez :) ale jest wszystko co podroznemu czekajacemu na samolot potrzebne do szczescia, nawet specjalne kabiny dla palacych :)
gosc_dunka 2005-08-18 19:39   
gosc_dunka - Profil gosc_dunka
moim zdaniem lotnisko te jest takie sobie...nic szczegolnego juz lepiej jest w pyrzowicach / ladniej sie to prezentuje , chociazby rozbudowa calego lotniska :)
krispie 2005-08-18 19:00   
krispie - Profil krispie
no nie wiem czy Pyrzowice są takie najbrzydsze. Wiele zależy od sposobu przedstawienia. Ściągnij sobie z zobacz link prezentację lotniska. Pozdrawiam.
ryan 2005-08-18 18:20   
ryan - Profil ryan
lotnisko spoko tylko ciezko do neigo dojechac. Szkoda ze Ryan przylecial starym 737-800 EI-DAL ale spoko ze zostal on zauwazony bo przeciez to Ryanair nakrecil popyt na wroclaw
gosc_jan 2005-08-18 15:35   
gosc_jan - Profil gosc_jan
Nie specjalne to lotnisko - wyglada jak jakas fabryka - kupe roznych jakby rusztowan - nie wiem co to za rodzaj konstrukcji. Na dzien dzisiejszy zdecydowanie nalepsze lotnisko wg mnie ma Poznan, drugie miejsce bym dal dla Krakowa. Zdecydowanie najbrzydsze jest w Katowicach ale nie bede sie juz tutaj pastwil nad Pyrzowicami bo wiemy jak tam jest. Noty Poznania jednak spadaja gdyz polaczen jest jak na lekarstwo, noty Krakowa spadaja bo jest ciasno ale mysle ze mimo to kombinacja polaczenia/terminal najlepiej wyglada w Krakowie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy