Caroline Baldwin: Niekoniecznie z Krakowa!

Caroline Baldwin: Niekoniecznie z Krakowa! Caroline Baldwin - Menedżer ds. Sprzedaży i Marketingu na Niemcy, Austrię i Europę Środkową w liniach Ryanair, udzieliła krótkiego wywiadu dla naszego portalu w związku z otwarciem nowych tras w Polsce. Oto jego zapis: Pasazer.com: Pani Baldwin, gratuluję szybkiego rozwoju na polskim rynku. Zaledwie 2,5 miesiąca upłynęło od czasu, gdy pierwsze połączenie Ryanair do...
24/05/2005 23:46   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
eptfenix 2005-05-27 17:13   
eptfenix - Profil eptfenix
na swojes stronie proponuja zakup biletow co nie jest prawda .przy prubie zakupu odzylaja do biura obslugi w moim przypadku to koszt polaczenia 1£ za minute smiechu warte
ANTY- 2005-05-26 17:02   
ANTY- - Profil ANTY-
Myślę, że i tak wejdzie do Krakowa. Po kolei wchodzą następni: AerLingus, Fisher no i pewnie Ryanair. Kwestia czasu. A przecież rynek w końcu się otworzył więc jeśli ta ekspansja potrwa to myślę, że inne miasta polskie też dołączą do listy RYANA.
krawcowa 2005-05-25 23:32   
krawcowa - Profil krawcowa
ja osobiscie uwazam, ze powinni ten Rajaner latac z Lodzi. tu jest tyle ludzi przeciez i nie lubimy jezdzic do warszawy, bo nasze miasto lepsze. nawet mamy lotnisko juz i chyba cos dobudowujo teraz tam na lotnisku, podobno pas wybudowali teraz zeby samolot mogl latac. dla nas to dobrze bedzie jak turysci beda w Lodzi, tyle ciekawych rzeczy mamy, i parki, i BluKafe...a my mozemy do Anglji jechac do pracy wygodnie! ja szyje i obciagam guziki i takie inne rozne rzeczy tez...w Anglji poczeba jest takich zawoduw i moge jechac jak bedzie tanio! czy ktos mi powie czy z Lodzi kto bedzie wreszcie latal? podoba mi sie ta strona pasazera.
wuj 2005-05-25 22:41   
wuj - Profil wuj
Dobrze powiedziane moderatorze
humbak 2005-05-25 22:30   
humbak - Profil humbak
Choć oczywiście rozumiem aluzję do nazewnictwa Ryanaira - typowe przykłady to Frankfurt-Hahn, które leży między Luksemburgiem a Moguncją, lub Duesseldorf-Weeze, które lezy bliżej Holandii, czy wreszcie Hamburg-Lubeka. Wcale się nie zdziwię, jak się pojawi lotnisko Kraków-Rzeszów na mapce Ryanaira, jeśli negocjacje z Balicami nie wyjdą. Komentarz moderatora: Dokładnie o tym napisałem w poprzednim komentarzu....
humbak 2005-05-25 22:28   
humbak - Profil humbak
"Cracow-Katowice Airport" czy "Cracow-Rzeszow Airport"?
Ta przenośnia jest faktycznie i doprawdy bardzo przenośna.... Lepiej bym zastosował "Kraków do Katowice Airport" czy "Kraków do Rzeszow Airport"? Chyba, że ja też ją źle rozumię.
I po co wogóle ta angielszczyzna? A to Kraków już nie można po polsku? Komentarz moderatora: Czepiacie sie STENSUS, oj czepiacie! A tak zapytam nie pamiętasz do jakich Ryan lata lotnisk (chodzi o nazewnictwo) - chociażby Weeze - Duesseldorf Weeze. Mam podawać kolejne przykłady? Takie też nazewnictwo "ryanowskie" zostało użyte w pytaniach do pani Baldwin.
kal 2005-05-25 21:49   
kal - Profil kal
"Pasazer.com: Czy mają Państwo jakiś 'plan awaryjny', gdyby negocjacje z Krakowem zakończyły się niepowodzeniem? Czy ten plan nazywa się "Cracow-Katowice Airport" czy "Cracow-Rzeszow Airport"? "

Tu sie ubawilem brakiem zwyklego umiaru. Boze jak te Krakow urosl!Niedlugo bedzie od Baltyku do Morza Czarnego. Komentarz moderatora: No coż powiem tyle, tak to jest gdy nie rozumie się sensu przenośni użytej w pytaniu ;-)
templar 2005-05-25 21:42   
templar - Profil templar
niech mnie kto oswieci! zerknalem - za rad JA - na barometr cenowy i moze jestem glupi ale nie rozumiem... jakis nieczytelny mi sie wydaje! to ze w jakiejs linii cena spadla, a w innej wzrosla naprawde niewiele mowi. a odnosnie zosi to... hmm, moderator nie ma poczucia humoru wiec nie napisze nic wiecej :-)
chris 2005-05-25 21:02   
chris - Profil chris
I nie przesadzaj z tym cmokaniem moderatora bo mi sie juz nie dobrze robi ....
zosia 2005-05-25 19:43   
zosia - Profil zosia
Polaczylam komentarz Gemiusa i Stenusa i dorzucilam moj komentarz. Majac na uwadze,ze Moderator pozwala tylko na wyslanie 5 komentarzy dziennie to nalezy w jakis sposob zracjonalizowac swoja dzialalnosc na pasazer.com:-)
Wielki minus dla Moderatora za brak poczucia humoru:-) Ale mimo wszystko cmok-cmok na policzek....
A pozostajac przy stwierdzeniu,ze Ryanair lata na lotniska na ktorych nieomal brak innych przewoznikow..hmmm...jak tam ze znajomoscia w tej sprawie? cos mi sie nie chce wierzyc.Polecam goraco przestudiowanie lotnisk,na ktorych lataja samoloty Ryanair. Nie sa to duze lotniska ale ruch na nich jest dosyc duzy. Komentarz moderatora: Zosiu trzymaj się faktów, nie dorabiaj teorii, nie łącz komentarzy dwóch osób w jedno - bo robi się bałagan i niepotrzebne zamieszanie. A akurat poczucie humoru ma sie nijak do tego co napisałaś w poprzednim poście. To by było na tyle. Pozdrawiam
Pio 2005-05-25 18:44   
Pio - Profil Pio
ach ta pani wpada w jakis niesamowity samozachwyt, ogolnie nic ciekawego nie miala do powiedzenia a ten maly "gadzet" na koniec o goscinnosci to wyrachowanie i political correctness, w sumie podejscie do tego typu wywiadu podobne co u pani Kramer z Wizz, nieprawdaz? tylko o skorzanych fotelach nic nie bylo ;-D a swoja droga ciekawe jak dlugo bilety Ryana beda tak tanie?
gemius 2005-05-25 18:38   
gemius - Profil gemius
a ja tam nie chcialbym zeby kasa z moich podatkow szla na dofinansowanie czyis lotow... a co do zosi, to przeczytaj uwaznie to co napisalem :) i mojego nicka tez :) pozdro
ja 2005-05-25 18:30   
ja - Profil ja
"Przepaść cenowa pomiędzy Ryanair i następną najtańszą linią ciągle się powiększa." hehe, spojrzmy na wynalazek pasazer.com, czyli barometr - o rany, czerwona strzalka! chyba cos sie popsulo :).
templar 2005-05-25 15:45   
templar - Profil templar
faktycznie, babka nie jest zbyt wylewna w kwestii informacji. ciesze sie z Ryanaira w Polsce chociaz jak widze/slysze ich szefa, to jest mi niedobrze... chamstwo wieksze niz u mojego proboszcza!! ale ceny nie do pobicia i w koncu o to chodzi. moze skosi to troxhe wizzair i te kosmiczne oplaty, zwane lotniskowymi!
2005-05-25 14:41   
 - Profil
Racja 'gemius'! Trudno nie być punktualnym np. w Bydgoszczy czy Rzeszowie. No - chyba że zaśpi kierowca cysterny z paliwem, albo obsługujący schody do samolotu! :-)))
nigdzie 2005-05-25 10:15   
nigdzie - Profil nigdzie
My to nigdzie nie musimy latac ale latamy wszedzie. Do Polski tez nie musimy latac bo nie ma po co a le latamy do 5 miast. Do Krakowa tez nie musimy latac ale uruchomimy moze nawet 10 polaczen
humbak 2005-05-25 08:10   
humbak - Profil humbak
do jaja: ogólnie zawsze wszystko jest super! Nie widziałem jeszcze wywiadu z przedstawicielem/ką linii lotniczych, która by powiedziała inaczej. No chyba, że dodał/ła o skórzanych fotelach, które przyczyniają się do sukcesu firmy... :o)
zosia 2005-05-25 07:10   
zosia - Profil zosia
Skad wytrzasnales ta rewelacyjna informacje, Geminus? Ze Wizzair lata na lotniska gdzie nieomal nikt inny nie lata? Skreslam "Ge" z twojego "imienia internetowego" i pozostaje tylko "minus" za twoje wiadomosci w branzy lotniczej:-) A komentarz STENUSa? co tutaj dodac: czy to w koncu cos dziwnego,ze Ryanair i Wizzair laduja na tych samych lotniskach? Czy moze proponujesz "Kazde towarzystwo lotnicze ma wlasne lotnisko"? Komentarz moderatora: Droga Zosiu, Gemius napisal ze "że loty ryanair są punktualne - latają na lotniska na które oprócz nich prawie nikt nie lata..." Wiec mowa o Ryanair a nie o Wizz. Czytaj uwazniej posty które komentujesz zanim komus zarzucisz "minus za wiadomosci w branzy lotniczej". Jak narazie Twoj komentarz zasluguje na duzy "minus" za niezrozumienie postu Gemiusa. Pozdro od moderatora:-)
jaja 2005-05-25 00:15   
jaja - Profil jaja
Bardzo wymijajace wypowiedzi, ogolnie to wszystko jest super
humbak 2005-05-25 00:03   
humbak - Profil humbak
Tylko Wizz Air lata w zasadzie tam, gdzie Ryanair.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy