LOT: W lutym i marcu bez lotów do Los Angeles

LOT: W lutym i marcu bez lotów do Los Angeles Podobnie jak na początku bieżącego roku, LOT zawiesi na okres lutego i marca 2024 roku połączenie do Los Angeles. W sezonie zimowym polski narodowy przewoźnik wykonuje loty do "Miasta Aniołów" cztery razy w tygodniu. Rotacja przedpołudniowa czyli LO21/22 jest realizowana we wtorki i piątki, natomiast wieczorna LO23/24 w środy i soboty. LOT będzie obsługiwał trasę...
21/11/2023 12:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lysypiotr76 2023-11-21 20:37   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Firma jest tak niepoważna, aż brak słów. W maju kupiłem bilet na lot do LAX na marzec 2024. Nie rozumiem po co oferują w systemie rezerwacyjnym bilety skoro i tak wiedzą że samoloty od stycznia do marca nie będą latały. Mało to poważne. Jedyną informację dostałem na email. Potem kontakt na infolinię. A tam tam Pan kompletnie nieprzygotowany, nie mający pojęcia co z tym ,,fantem'' zrobić. Obiecuje oddzwonić. Dwa dni cisza, kolejny telefon. Pan informuje, że firma wspaniałomyślnie odda pieniądze!!! Ja wolę by pomogli mi dostać się do LAX. Cisza. Obiecuje że oddzwoni. Następnego dnia w szczerym wyznaniu informuje, że system rezerwacyjny czasami robi psikusa i oferuje w sprzedaży połączenia które w planach na ten okres kolejny już rok zostają zawieszone? Profesjonalizm na poziomie przedszkola.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy