Szczegóły współpracy LOT-u z JetBlue

Szczegóły współpracy LOT-u z JetBlue Pod koniec września PLL LOT i United Airlines poinformowały o zakończeniu dotychczasowej współpracy code-share między obiema firmami, która trwała 20 lat. Już na początku października polski przewoźnik poinformował jednak o podpisaniu umowy z innymi amerykańskimi liniami - JetBlue. Wczoraj dowiedzieliśmy się, które trasy zostały objęte współpracę code-share oraz rozpoczęła...
16/11/2023 08:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kidloco 2023-11-22 22:40   
kidloco - Profil kidloco
Bilet WAW-LAX-SFO-LAX-WAW z Jetblue kupiony 17 listopada, 19 listopada mail, najpierw, że anulowane LAX-SFO, pół dnia później, że anulowane SFO-LAX. I dawaj, człowieku, trzy godziny na infolinii Lotu, żeby wyprosić zwrot zapłaconej kwoty. Totalna porażka, wstyd. Kupiłem bilet na Lufthansę.
lysypiotr76 2023-11-16 23:46   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Dostałem e-mail od LOT-u. Odwołali mi lot do Los Angeles w marcu. Zadzwoniłem na infolinię a tu kolejny zong. Wszystkie loty w marcu do Los Angeles są ODWOŁANE !!! Podobno tak zaplanowane było? To po co sprzedawali bilety? Nie ukrywam, kupiłem ze sporym wyprzedzeniem. Teraz już za te pieniądze nie dostanę lotu. Jedynie co mi zaoferowali to ....zwrot pieniędzy. BEZ KOMENTARZA.
krzysiekl 2023-11-16 17:28   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ale kod JetBlue będzie na transatlantyckich lotach LOTu, to bardzo duża zmiana na plus.
Carl 2023-11-16 12:04   
Carl - Profil Carl
Troche slabo. Nie ma Denver, Nowego Orleanu, Seattle, Honolulu i wielu innych miejsc...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy