Prezes GTL: Artur Tomasik

Prezes GTL: Artur Tomasik O 2008 roku na lotnisku w Pyrzowicach, nowej identyfikacji wizualnej portu, współpracy z Krakowem oraz o największych konkurentach opowie w rozmowie z Pasazer.com Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego (GTL) S.A., firmy zarządzającej lotniskiem w Katowicach. Artur Tomasik ma 38 lat, jest absolwentem Politechniki Śląskiej. Ukończył również studia w...
27/02/2009 00:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_a3767 2018-04-08 10:55   
gość_a3767 - Profil gość_a3767
panie tomasik prosze zamieszkac pszy lotnisku a nie w gliwicach lub w ustoniu i zwiekszac liczbe lotow w nocy
4tech 2009-03-02 13:05   
4tech - Profil 4tech
stenus:no patrz! uczą się na pamięć w KTW a w takim kurniku BZG nie uczą sie i wpuszczają wszystkich jak leci na pokład samolotu nawet tych bez biletu a później wszyscy sie dziwią ze BZG ma takie duuzzee wzrosty:))
katowiczan 2009-03-02 12:42   
katowiczan - Profil katowiczan
Z tym uczeniem sie danych na pamięć to coś rzeczywiście jest na rzeczy :D mnie to zawsze bawi i żeby nie tracic czasu to przygotowuję się do security...
humbak 2009-03-02 10:33   
humbak - Profil humbak
hambi: Katowicka straz graniczna slynıe z tego, ze jest nıiemila i ze uzy sie na pamiec danych z kart pokladowych. :o) Moja karte takze przegladala minutami. Ale moje wrazenia sa tak mile z powodu tego, ze security przeszdlem blyskawicznıe.
hamburg 2009-03-02 00:58   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Tez jestem pod wrazeniem....ale pod wrazeniem ze zdziwienia jak dlugo potrafila celniczka patrzec na moj paszport porownujac imie i nazwisko na karcie pokladowa. (Zdziwilem sie ze chce ode mnie paszport lub dowod.....ale widocznie w KTW jeszcze nie wiedza co to jest strefa-Shengen). Ale miesza z tym......to ze jej tak to dlugo schodzilo...zapytalem sie czy uczy sie moje imie i nazwisko na pamiec ;-) Ona warknela na mnie i powiedziala ze nie mam jej przeszkadzac w pracy ;-))))) A ktos tu pisal ze w DE jest nie mila obsluga.....ale juz z taka wstretna baba jak w KTW to juz nawet nie spotkalem w WAW ;-))))))
hamburg 2009-03-01 22:51   
hamburg - Profil hamburg
A tak jak juz jestesmy przy KRK: Czy prezez KRK z tym polaczenie KRK-Baku mial na mysli polaczenie bezposrednie? Bo raczej mi sie wydaje ze mial na mysli polaczenie OS via VIE. I mamy marzec.......i co z ta baza FR w KRK.....jakos cicho sie zrobilo.
hamburg 2009-03-01 22:47   
hamburg - Profil hamburg
Bardzo mily wywiad, informatywny i rzeczowy.......a nie ze co drugie slowo jest ,,prawda?!?´´ (tak jak to bylo przy wywiadzie z prezesem KRK)
humbak 2009-02-27 21:51   
humbak - Profil humbak
Bardzo przyjemnie wysluchalo sie tego wywiadu. Rzeczowo, prosto, spokojnie. A ostatnio kilka dni temu widzialem lotnisko w KTW i jestem pod bardzo milymi wrazeniami nadal.
gosc_artur 2009-02-27 19:13   
gosc_artur - Profil gosc_artur
Tomasik jest realista. Rzeczowo gada i dobrze gada. Zgadzam sie ze Krakow konkurencja nie jest dla Katowic bo te dwa lotniska to wspanialy system lotnisk. I nzamiast wojowac powinni wspolpracowac. Coz szkoda ze wola jest z jednej strony....
rafciooo77 2009-02-27 16:16   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Gość po prostu robi swoje.Im więcej operacji na lotnisku tym więcej pieniędzy dla lotniska.Nie ma co wybrzydzać, że czartery i lcc są złe i opowiadać jakieś mrzonki, że może kiedyś jakiś tradycyjny przewoźnik będzie gdzieś tam latał.
marian 2009-02-27 14:06   
marian - Profil marian
więcej niż tylko fajny... wszystko opowiedziane jasno i na temat - bez mydlenia oczu, tak jak to robił prezes KRK. Artur Tomasik pokazał się jako osoba szczera, na poziomie i już czekam na następne wywiady :) dobra robota redakcjo!
4tech 2009-02-27 12:34   
4tech - Profil 4tech
fajny wywiad...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy