LOT zwiększa sprzedaż w internecie

LOT zwiększa sprzedaż w internecie Polskie Linie Lotnicze LOT przedstawiły wczoraj (03.09) nową strategię handlową. Polski przewoźnik zamierza w najbliższym czasie poprawić wyniki sprzedaży internetowej. Obecnie tylko 10 proc. biletów jest sprzedawanych za pośrednictwem internetu. Dla porównania Lufthansa sprzedaje tym kanałem 20% biletów. LOT chce to osiągnąć oferując promocyjne ceny biletów na wybrane...
04/09/2008 17:04   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pogrzebacz 2008-09-05 04:55   
pogrzebacz - Profil pogrzebacz
lo matko! 10% zabawne tylko tyle sprzedajom, z czero niech strony ich sprzedajom, hehe he hehe
ciutat 2008-09-04 22:59   
ciutat - Profil ciutat
nie ma co sie szokowac skoro LH ma ledwo 2o% inwestujac tyle w reklame , krok w dobra strone tyle ze troche za ozno, ale dobre i to ..
4tech 2008-09-04 18:53   
4tech - Profil 4tech
zabawne jest to ze klikam na baner reklamowy i zostaje przekierowany na strone LOT to ukazuje mi sie nastepujacy komunikat:"Brak promocji dla wybranego rynku..." konec cytatu....
votek 2008-09-04 18:45   
votek - Profil votek
podobnie jak pablo tez jestem zaskoczony, ze lot tak malo biletow sprzedaje w internecie 10%!!!! musza miec jakies prehistoryczne kanaly dystrybucji, poza tym chcialbym wiedziec, jaka ilosc miejsc jest w promocji (pewnie mala dltego nie podaja tej informacji, swoja droga czy to zgodne z prawem?)
szot 2008-09-04 17:41   
szot - Profil szot
pozostaje nam tylko wierzyć, że LOT znacząco zwiększy sprzedaż biletów w sieci, tylko ja bym te promocje robił częściej i w różnych możliwych konfiguracjach...
paolo-79 2008-09-04 17:34   
paolo-79 - Profil paolo-79
...albo przez pocztowke, wyslana na pokladzie upadlej pod niebnej poczty centrala...albo tele sprzedaz w via podniebny barek ce zero hehe
pablo 2008-09-04 17:25   
pablo - Profil pablo
Tia, jeszcze powinni wrożyć sprzedaż biletów przez pilota [w trakcie lotu] ;-), swoją drogą jestem w szoku, że LOT tak mało biletów sprzedaje przez internet !!
szot 2008-09-04 17:25   
szot - Profil szot
a pomysł ze sprzedażą przez komórkę to chyba odgapili od InterCity, bo ta oto firma polska (jeszcze) nasza zamierza sprzedawać bilety na pociągi kwalifikowane za pomocą MMS wysyłając komendę SMSem na numer o bardzo podwyższonej płatności a przysyłając MMS, który będziemy pokazywać ekipie pociągu. W przypadku LOTu to chyba na komórkę wyślą numer rezerwacji, bo cóż innego...
szot 2008-09-04 17:20   
szot - Profil szot
czyli jednak wychodzi na to, że LOT potrzebował takiej osoby jak pana Kułakowskiego, aby obrać taką strategię. Czyli wychodzi na to, że do tej pory albo nie znalazła się w tej firmie osoba z takimi pomysłami, albo nie dopuszczali takiej do głosu...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy