Centralwings likwiduje połączenia

Centralwings likwiduje połączenia Tanie linie lotnicze Centralwings zawieszają nierentowne połączenia, na których klienci linii rezerwowali najmniej biletów. W reakcji na słabnące zainteresowanie pasażerów niektórymi połączeniami z aktualnego rozkładu lotów, linie lotnicze Centralwings zawieszają realizację części połączeń lub zmniejszają częstotliwość lotów na niektórych trasach. Polski przewoźnik...
19/08/2008 12:38   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gufi_gda 2008-08-22 10:21   
gufi_gda - Profil gufi_gda
A C0 znówu miesza. Zawieszone połączenia z GDN do DUB i EDI są dostępne odpowiednio od 13.01.09 i 14.01.09. Czy w styczniu zacznie opłacać się latać na tych kierunkach bardziej niż w okresie świąteczno-noworocznym?
wojtek 2008-08-19 23:53   
wojtek - Profil wojtek
W Krakowie nie reklamują Lille.
aguirre 2008-08-19 23:00   
aguirre - Profil aguirre
paolo - mają taką renomę, że ludzie nie chcą kupować u nich regularnych lotów. A dowodem że głupota pracujących 'na państwowym' pseudomenedżerów nie ma granic, jest to, że na autobusach w WAW cały czas reklamują loty do EDI, które właśnie likwidują :))))) To w KRK pewnie reklamują LIL a w GDN też EDI :)))
wojtek 2008-08-19 20:25   
wojtek - Profil wojtek
Żebyś się nie zdziwił jak tak właśnie będzie, czego Ci oczywiście życzę :)
gral 2008-08-19 20:21   
gral - Profil gral
wojtek: no ale plan był taki że odwołują tuż przed, a ja kasuję kilkaset jurków odszkodowania :) co zresztą wcale jeszcze nie przepadło :) a nie utrudnią mi życia dopiero jak dolecę na miejsce punktualnie lub prawie punktualnie
wojtek 2008-08-19 20:18   
wojtek - Profil wojtek
No to chyba powinieneś się cieszyć, że nie utrudniono Ci życia, tak jak mnie nie tak dawno zrobiły inne linie.
gral 2008-08-19 20:14   
gral - Profil gral
wojtek: no niestety nie odwołali :( chyba się już wyjaśniło. najpierw wykasowali rejsy między 17 września a 24 października całkiem, potem ogłosili że obetną z 3x tyg. na 2, a jeszcze później te wykasowane wcześniej rejsy przywrócili, z tym że bez piątków (zrobiło się 2x tyg). to nie można było od razu skasować tylko piątków? :) mój piątek został, nie załapał się na kasowanko bo jest 2 tyg za wcześnie
wojtek 2008-08-19 20:04   
wojtek - Profil wojtek
Ja bym kupił i wcale głupim się nie czuje.
paolo-79 2008-08-19 19:55   
paolo-79 - Profil paolo-79
´´analizujemy całą siatkę połączeń regularnych´´HA HAA HAAA to co ma ce zero to jest CALA SIATKA?to sa jakies przypadkowe kreski na mapie europy!!´´Obecnie zainteresowanie pasażerów niektórymi rejsami jest tak niewielkie´´- i dziwi ich to?po tym co zrobili w ostatni rok?kto jeszcze jest na tyle glupi by kupowac ich bilety, np KRK BCN kupic RT za 300€ i pozniej albo wcale nie poleci albo z 1day delay...2 tygodnie temu KRK BCN mial 14h delay!
aguirre 2008-08-19 19:37   
aguirre - Profil aguirre
C0 wytnie wszystkie połączenia regularne, w tym 'nieopłacalne' wobec wycofania się FR WAW-DUB czy WAW-EDI. Potem zacznie się wycinanie czarterów, bo 'nieuczciwa' konkurencja ich wykosi i zostanie nowa specjalizacja C0 - wet- lease na rzecz innych przewoźników. A jak to się sprawdzi to mamusia - Lot też się na to przerzuci. I w ten sposób polscy menedżerowie linii lotniczych wykażą się sukcesen :P
hamburg 2008-08-19 18:29   
hamburg - Profil hamburg
wojtek: Nie ma za co :-)...ale akurat też mi leci taka skarga w LH :-) Jak by coś to to jest prawo Nr. 261/2004... w Artykule 5 pisze kiedy ci sie należy odszkodowanie a w Artykule Nr. 7 ile. Życzę powodzenia :-)
wojtek 2008-08-19 18:23   
wojtek - Profil wojtek
dzięki hamburg :) Było już na forum że Norwegian ogłosił nowe połączenie z Krakowa do Rygge?
hamburg 2008-08-19 18:22   
hamburg - Profil hamburg
wojtek: Na loty do 1500km 250 Euro :-)
wojtek 2008-08-19 18:16   
wojtek - Profil wojtek
gral: Już się gubię. Odwołali Ci czy nie? stenus: a wiesz może ile się należy odszkodowania za odwołanie rejsu krajowego (czekam właśnie na rozpatrzenie mojej skargi w bmi).
gral 2008-08-19 15:57   
gral - Profil gral
stenus: a tak swoja droga to niezla bezczelnosc jest. SMSa dostales i teraz... dodzwon sie do nas. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo - jak rzekl pewien byly wicepremier
gral 2008-08-19 15:54   
gral - Profil gral
chcialem byc mily i dac im jeszcze jedna szanse w momencie kiedy wszyscy inni sie juz odwrocili. o jedna za duzo jak widac. tam sie nic nie zmienilo. dopiero co byla akcja wracaj z nami z wysp i zapowiedz gdanska na zime, a teraz nie tylko nie bedzie gdanska, ale jest kasowanko biezacych tras dopazdziernikowych. dopiero co bylo "Centralwings offers re-routing alternatives to Ryanair’s passengers" a teraz co? szkoda gadac. niech to zero juz skona!
humbak 2008-08-19 15:33   
humbak - Profil humbak
gralu: Jak mi CeZero odwolaly rejs na koniec marca do MAN, to smska w tej sparwie dostalem dokladnie na 14 dni pzred rejsem, wiec nie bylo mowy o odszkodowaniach. Natomaist bez problemu zamienilem na WAW-DUB i ... dokupilem dwa bilety FRancy za 20 euro DUB-MAN-DUB. .
gral 2008-08-19 15:30   
gral - Profil gral
stenusie no to jest wlasnie slaby punkt mojego planu - C0 musi wspolpracowac odpowiednio :) wlasnie gugluje i czytam na przyklad o procesie przeciw PLL LOT, gdzie sad przychylil sie do wniosku o odszkodowanie, ktore wczesniej odrzucil LOT a potem ULC. Juz zacieram rece na proces przeciw C0, a na swojego doradce wezme Hamburga :)))
humbak 2008-08-19 15:10   
humbak - Profil humbak
mikerusie, gralu: To nie jest tak do konca, ze jak mija 14 dni, to musi od razu. Potem sa przepisy dalsze (vide strona ULC). gralu: Nie kibicuj tak, bo CeZero ci skasuje i przysle wiadomosc smsem dokladnie na 14 dni pzred rejsem, a wtedy juz nie tak latwo kupic tania alternatywe.
humbak 2008-08-19 14:38   
humbak - Profil humbak
gralu: Dokladne prawa pasazera masz na stronie ULCu. :o) Poza tym wystarczy uzyc google.com. :o) Te 14 dni to nie takie proste, gdyz linia ma jeszcze potem termin do 7 dni, a potem do 0 dni. :o) Wszystko jest obarczone odpowiednimi pzredzialami czasowymi.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy