Oblatywacz: Wizz Air na Ukrainie

Oblatywacz: Wizz Air na Ukrainie W cyklu Oblatywacz prezentujemy lot Wizz Air Ukraina na trasie Lwów - Symferopol - Lwów. W rolę przewodnika wcielił się Sebastian, który na codzień stoi z drugiej strony kamery i zajmuje się montażem video. Tymczasem zapraszam do obejrzenia filmu.
26/07/2008 00:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2008-08-03 18:44   
cezary - Profil cezary
stenus: musiałeś się bardzo postarać żeby z powodu stanu paszportu Cię nie wpuścili. Wyprałeś go w pralce czy co ?
2008-08-03 17:47   
 - Profil
I co się tak czepiacie tego boardingowania? ;P Choć tekst: "Zabordingowaliśmy się cało i zdrowo" jest kwintesencją całego filmu ;););)

I wcale nie jestem złośliwy! ;)
2008-08-03 14:09   
 - Profil
aaaa, no i prowadzenie tez jest spoko :D
2008-08-03 14:09   
 - Profil
Mi też się podobało. Ukraine znam od nieco innej strony: to chyba jedyny kraj, jaki "atakowałem" nie drogą powietrzną ;)

To czego można się tam spodziewać, w ogóle mnie nie zaskakuje, jednak sądziłem, iż lotniska mają nieco bardziej europejskie. No niestety jeszcze nie...

Chętnie "zapisałbym się" na kolejny taki pasazerowy wypad globtroterowy ;)

P.S. Na Krymie byłem rowerem! ;) Fajna wyprawa!
humbak 2008-07-31 01:08   
humbak - Profil humbak
marqoos: Wcale nie przykre, ot po prostu pojade sobie we wrzesniu z new brand UE passport. I bez "motywacji" w srodku.
humbak 2008-07-31 01:06   
humbak - Profil humbak
sokrates: Leniwosci nikt im nie zarzuca, przede wszystkim w checi bycia "zmotywowanymi" odpowiednio przez petenta.
marqoos_pl 2008-07-30 23:16   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Super materiał :). Jednak do tego 'boardingowania' też się przyczepię - śmiesznie to brzmi, hihi. Ale pomysł i wykonanie bardzo fajne.
marqoos_pl 2008-07-30 19:47   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A co paszportu stenusa, to sie zgodze - tez bym Go nie wpuscil, hehe. A moze to przez te karteczki 'Do not stamp here', hehe. Biedny stenusek :). Ale zgadzam sie, przywiez paszport do BRS, przypomnimy CI to zabawne (dla Ciebie przykre) przezycie. Wiesz... Będziesz atrakcją wieczoru, hihi. (i bez podtekstów mi proszę)
sokrates 2008-07-30 18:19   
sokrates - Profil sokrates
stenusa nie wpuscili?? hehe, no no, jednak ci pogranicznicy nie sa tacy leniwi ;-) wina paszportu?...taaa... hamburg, dzielny badz i opalaj sie!
hamburg 2008-07-30 18:13   
hamburg - Profil hamburg
admin: No wlasnie...pozdrawiam z Simferopolu. (Sam bez Stenusa) :-)))
Oj ale wczoraj tez mialem maly problem z wjechaniem do Ukrainy, bo na ,,Arrival Card`` nie wpisalem adresu gdzie bede przebywal (no bo nie znalem) i celniczka do mnie ze musze podac adres....no i mowie ze nie znam i dopiero jak wyjde dowiem sie :-))) No to ona do mnie...,, no to wpiszcie ,,Hotel Lviv`` i po sprawie :-)))) No i myslalem ze stenus bedzie na mnie czekal....no ale nie bylo go...wiec czekam....10 min, 20 min, 30 min, 40 min a wiec w koncu zadzwonilem do niego (bogu dziekowac ze przpominalo mi sie aby wziasc na wszelki wypadek kartke ze stenusem numerem)....no i tam sie dowiedzialem o swoim nieszczesciu. W tym momecie nie wiedzialem czy mialem sie smiac czy plakac :-))))))
No a dziasiaj pierwsz lot WU :-))) Bardzo puktuaknie nawet 25 min przed czasem w SIP :-) A te drogi kolowania to jak na LHR.....a terminal....no nie wiem co powiedziec :-)))))
gral 2008-07-30 00:42   
gral - Profil gral
no pieknie. stenus: koniecznie przywiez ten paszport do BRS zebysmy sie mogli z ciebie ponabijac :P
admin 2008-07-30 00:39   
admin - Profil admin
No i stenusowi nie udalo sie wjechac na Ukrainę. Ukraińcy cofnęli go bo miał... zniszczony paszport :-) Wiec Hamburg sam będzie podbijał Ukrainę...
szumny 2008-07-28 10:56   
szumny - Profil szumny
Tak mrader. Była to właśnie MC. I tak dobrze że mi kilka razy nie ściągneło bo wcześniej próbowałem płacić kartą Visa, Ve i Visa znajomego . Zawsze pojawiał się ten sam komunikat że system nie dokonał rezerwacji. No ale jak już poszło to podwójnie.
mrader 2008-07-27 21:47   
mrader - Profil mrader
szumny:no ale wrażenia bezcenne...rozumiem?domyślam się ,że płaciłeś mastercard...
szumny 2008-07-27 21:33   
szumny - Profil szumny
Wygląda na to że byłem jednym z pierwszych forumowiczów którzy lecieli WU. 18 lipca KBP-LWO. Trochę przez przypadek. Bilet kupowałem już na KBP przez internet 3 godziny przed odlotem. Cena przyzwoita, ok. 230 zł z 1 szt. bagażu rejstrowanego. Pozytywy: nowiutki A320, security nie jest restrykcyjna. Negatywy: wg. rezerwacji odlot o godz. 15:05. Wg rozkładu na KBP i informacji uzyskanej w checkin o 15:30. Terminal krajowy na KBP ciaśniutki - ciaśniej niż w RZE. Zniszczyli mi torbę, ale to nie wina linii. Najgorsze jest to że ściągło mi dwa razy płatność z karty.Fakt robiłem dwa razy rezerwacje ale za pierwszym razem system pokazał błąd. Teraz mnie czeka trochę walki z wizz UA. Zobaczymy co wskóram.
chris 2008-07-27 21:02   
chris - Profil chris
Szkoda ze nie ma polaczenia z Polski chocby z przesiadka we Lwowie.
cezary 2008-07-27 19:10   
cezary - Profil cezary
admin: czepiasz się i tak to jest jak ktoś czyta szybko i nieuważnie. Ani słowem nie napisałem że 18 lat temu nazwaliśmy 'na małysza' ten rodzaj komfortowej radzieckiej toalety !

Natomiast nazwaliśmy skocznią bo wymagała przyjęcia pozycji jak u skoczka narciarskiego (chociaz cel i efekt lekko odmienny). Zwracam Ci uwagę że to Jaris a nie ja nazwał to 'na małysza'.
humbak 2008-07-27 15:30   
humbak - Profil humbak
pioterek: Alez o czym Ty mowisz????!!!! Samolot nie lata jeszcze misiaca, a Ty juz krzyzyk wieszasz. Do biznsu lotnizego to TY sie nie nadajesz. Ukraina to najlpesze, co Wizz zrobil, gdyz juz pchaja sie Germanwings i Air Arabia, aniedlugo pewnie kolejne. A ceny i LF wcale niskie nie sa, wszystko zalzy od tego, jak dany rejs danego dnia cieszy sie powodzeniem.
pioterek 2008-07-27 15:14   
pioterek - Profil pioterek
Fajny film! Tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że przy tak niskich cenach biletów po UA , i tym niewielkim LF, samolot szybciej wróci do GDN niż z tamtąd wyleciał. To byłaby dobra wiadomość dla GDN.
Wg. mnie W!ZZ za bardzo się pospieszył. To może mieć sens, ale za kilka lat i z lotami zewnętrznymi, a nie już teraz. Szkoda tylko Gdańska.
mimis 2008-07-26 23:52   
mimis - Profil mimis
Adminie, Sebastianie, Jarisie - gratulacje! Fajny materiał i świetny pomysł. A pomysł ze wskazówkami jak robić takie filmy jeszcze lepszy, tylko spełnijcie tę obietnicę ;). mrader: np. była taka tualieta w Gorlicach-Zagórzanach ;)).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy