Podsumowanie półrocza 2008

Podsumowanie półrocza 2008 W czerwcu br. w Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu odprawiono 148 919 pasażerów. Jest to wynik o 25% lepszy w porównaniu z analogicznym okresem roku 2007, kiedy we wrocławskim porcie lotniczym obsłużono 118 718 osób. W całym pierwszym półroczu 2008 roku odprawiono 684 019 osób. Porównując ten wynik do liczby pasażerów obsłużonych w pierwszej połowie 2007...
10/07/2008 23:42   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2008-07-13 18:55   
4tech - Profil 4tech
raf:tak odrobiles lekcje..hihihiii nawiasem mowiac jestem bialy a nie zielony...pociagi jezdzily i beda jezdzic...masz racje ze z rozkladu znika i pojawia sie szklarska poreba-gdynia, pozostale pociagi zmieniaja godziny odjazdow czesto o kilka minut..co nie zmienia faktu ze kiedys tych pociagow bylo min.dwa razy wiecej...nomen omen ostatni raz jechalem pociagiem 26.05.08 wlasnie na trasie Bydgoszcz-Poznan...i pociag do Gniezna byl prawie pusty..:-))) i nie jest dla mnie obraza ze ktos ma wieksza wiedze niz ja..nawet gdy jest mlodszy...
szot 2008-07-13 18:31   
szot - Profil szot
No no, jaka dyskusja się rozwinęła w wątku, szok :-)
raf 2008-07-13 17:55   
raf - Profil raf
aha mam nadzieje ze przeczytales uwaznie i zrozumiales,tylko nie wiem dlaczego klociles sie ze mna na temat ktory dla ciebie jest obcy.pozdrawiam
raf 2008-07-13 17:52   
raf - Profil raf
OK WIDZE ZE JESTES ZIELONY ,WIEC TOBIE WYTLUMACZE:
POCIAG NR1 (2.11.2008)
+godzina2.48jezdzi caly rok podczas wakacji szkolnych zmienia sie godzina na 2.53,napisane masz ze kursuje do grudnia,poniewaz w grudniu zmienia sie rozklad
+5.41 kursuje codziennie przez caly rok
+8.57 kursuje przez caly rok,w wakcje jezdzi troche pozniej o 9.01,kursuje do grudnia ,tak poniewaz do tej pory obowiazuje rozklad
+12.05 kursuje codziennie,tzn do grudniaa bo....wiesz juz dlaczego,a w licpu kursuje o 12.17
+14.51 taka sama sytuacja,w sierpniu kursuje o 14.58
+18.12albo 18.33 kursuje caly rok
A TERAZ NIESPODZIANKA jest 7 pociag kursujacy sezonowo jak mowisz
+4.29 kursuje w wakacje!!! ze szklarskie poreby
CHYBA KLAROWNIE TOBIE WYTLUMACZYLEM,ZE SIE MYLISZ
czlowieku rozumiesz ze ja tymi pociagami jezdze i kursuja caly rok,czy nie umiesz tego zrozumiec?AHA nie jestem glupi ,obawiam sie ze udowodnilem Tobie ze ty jestes,jezeli jestes zainterowany rozkladamy z 2001,2003.kiedy kursowala taka sama ilosc pociagow ,jestem do dyspozycji.
MAM NADZIEJE ZE NIE WPADNIESZ W KOMPLEKSY,ZE OSOBA MLODSZA OD CIEBIE MA RACJE HEHEH
4tech 2008-07-13 16:49   
4tech - Profil 4tech
raf:czy ty jestes taki glupi czy tylko udajesz???pociag P 65502 relacji Szklarska Poreba-Gdynia GL.Osobowa kursuje sezonowo i w wyznaczone dni w miesiacach...regularnie lipiec-sierpienodjazd z Poznania 4:26,pociag P 75100 Poznan-Gdynia kursuje codziennie, pociag
P 65101 Wroclaw-Gdynia kursuje od 11.02 do 31.08 z wyjatkiem od 5.05 do 11.07 odjazd 9:01,pociag P 75103 relacji zielona gora-gdynia kursuje od 3. Lip do 7. Sierpnia odjazd 12:17,pociag P 75104 relacji Poznan-Gdynia kursuje 3. Lip do 7. Sie ,pociag P 65103 relacji wroclaw-gdynia kursuje 3. Lip do 7. Sie....do SZKOLY WRACAC CZAS....
WIEKSZOSC TYCH POCIAGOW JEZDZI TAK PRZEZ CALY ROK...TYLKO Z WIEKSZYMI LUB MNIEJSZYMI PRZERWAMI WIEC SEZONOWO!!!....satalych polaczen ktore w rozkladzie jazdy sa caloroczne jest 3 slownie TRZY....!!! zastanow sie chlopie..kolega moze moim nie jestes...ale pozwole sobie na mala uszczypliwosc....kiedy ja jezdzilem pociagami lub juz latalem samolotem to Ciebie nie bylo na swiecie lub chodziles w pieluchach tetrowych a na chleb mowiles beb, a na samochod brym brym....:-)))wiesz co? nie wiedzialem ze w PYRLANDII mozna byc tak zacofanym czlowiekiem do ktorego nie trafiaja nawet najprostrze argumenty....no coz...szkoda
raf 2008-07-13 16:23   
raf - Profil raf
hehe te 7polaczen o ktorych mowisz jezdzi caly rok,przerwy w kursowaniu ma tylko jeden,relacji gdynia-szklarska poreba,polecam sprawdzic rokzklad np 12pazdziernika2008 i zobaczysz ile jest polaczen na dobe,bo nie 3 (7-4-piszesz ze 4sa sezonowo) chyba ze w pazdzierniku jezdza wedlug ciebie jakies sezonowe pociagi:) trzymam w domu rozklad z 2001 pociagow jedzilo tyle samo,o podobnych godzinach,zamiast dwoch pospiesznych byly2ex ,teraz sa tylko same pospieszne.naprawde nie kloc sie ze mna,chcesz moge Tobie ten rozklad wyslac.aa kolega Twoim nie jestem! a cztery lat temu to chyba wyjechales z Polski:D
4tech 2008-07-13 15:10   
4tech - Profil 4tech
raf: zanim cos napiszesz to SPRAWDZ!!!! GLUPOTY TO TY PISZESZ!!!!...z Poznania do Gdyni Gl. Osobowej jest 7(SIEDEM) pociagow bezposrednich na dobe ( od godz.00.00 do 24.00)!!! z czego 4 sa SEZONOWE!!! myslisz czlowieku ze zanim napisalem Tobie ile tych pociagow jezdzi relacji POZNAN-GDYNIA nie sprawdzilem?? jeszcze 4-5 lat temu bylo ich 12 plus 4 sezonowe...zanim zaczniesz mnie poprawiac i pisaz ze ja pisze glupoty nalezy sprawdzic odsylam na zobacz link Gdynia-Poznan-Wolsztyn pokonywalem kilka razy do roku jeszce wtedy kiedy nie bylo cie kolego na swieci...alez mnie żdżaźniłeś..DO SZKOLY TRZEBA WROCIC KOLEGO....
raf 2008-07-13 12:52   
raf - Profil raf
to ciekawe bo jezdze ladne pare lat na tej trasie i caly czas jezdzi tyle samo pociagu co jedzilo(a juz na 100%jedzilo tyle 4lata temu,od 10lat nie zauwazylem zmian,nawet jezdza o podobnych godzinach)nie pisz glupot jesli nie wiesz! powiem Tobie wiecej,maja coraz wiecej wagonow! jak nie wiesz to powiem Tobie,ze nie jestem fanem pkp,zreszta malo kto jest.
4tech 2008-07-13 12:38   
4tech - Profil 4tech
raf: zdajesz sobie sprawe dlaczego te pociagi sa pelne tak jak piszesz? Jeszcze 3-4 lata temu na trasie poznan-bydgoszcz-gdynia jezdzilo 8-10 par pociagow w sezonie nawet 14 a dzis ile jezdzi? 4-5 zestawow w sezonie ciut wiecej!i dlatego masz pelne pociagi:-) a czy jester fanem pkp to ja osobiscie nie wiem
raf 2008-07-13 12:26   
raf - Profil raf
4tech:szkoda,ze nie odpowiedziales na zadane pytania,czyli ja przyzwyczailem sie do PKP?wiesz ile osob dziennie pokonuje ta trase tylko pociagiem?zapraszamy do Polski,ja znam inny obraz Polaka! rozmawiamy o "tanich liniach",a nie o cenach Lotu! polecem wejsc na stone wizzair i zobaczyc ile kosztuja bilety na trasy ukrainskie,albo zobaczy po ile jest bilet na trasie malme-poznan(np za tydzien). i naprawde wsiadz do pociagu byle jakiego...w Polsce.
4tech 2008-07-13 12:25   
4tech - Profil 4tech
wow cosik z kompem nie tak ! Podwojne posty...brrry
aguirre 2008-07-13 12:24   
aguirre - Profil aguirre
hamburg (to do jednego z poprzednich postów): dla mnie samochód nigdy nie jest tańszy od samolotu na trasie przekraczajacej 300 km. Bo każda godzina wlasnego czasu pracy kosztuje i marnowanie jej za kółkiem to wymierna strata finansowa. Ale u nas jest kult jazdy samochodem. Lot w 2000 czy 2001 wprowadził czartery do Splitu, ale po zakończeniu sezonu się wycofał, bo samoloty miały LF 50%. To 'tylko' 20-25 godzin jazdy bez międzynoclegu. Więc jak ktoś zmarnować dwa do czterech dni urlopu, to tym bardziej będzie wolał jechać samochodem z KRK czy okolic nad Bałtyk, bop bliżej i marnuje na podróż tlyko dwa dni. My forumowicze, to grupa niszowa. 99,9% rodaków zawsze wybierze samochód, mimo katastrofalnego stanu naszych dróg, więc loty krajowe inne niż urzędniczo-służbowe Lotu można między bajki włożyć.
hamburg 2008-07-13 12:23   
hamburg - Profil hamburg
4tech: No to wracaj :-)
4tech 2008-07-13 12:22   
4tech - Profil 4tech
hamburg:jasne! To ja wracam dn Polski jezeli przecietny kowalski ma 3000zl miesiecznie! :-)
4tech 2008-07-13 12:21   
4tech - Profil 4tech
hamburg:jasne! To ja wracam dn Polski jezeli przecietny kowalski ma 3000zl miesiecznie! :-)
4tech 2008-07-13 12:17   
4tech - Profil 4tech
cezary: sam osobiscie lecialem LO OSZ-RZE-OSZ, OSZ-WAW-RZE-WAW-OSZ to byly lata 70' trase obslugiwal wtedy An-24 a dojazd do lotniska zapewnial LO swoim autobusem(bialy nowiusienki Jelcz PR110!!)to byly piekne czasy..jestem ciekaw kto z forumowiczow ma takie wspomnienia? Dzisiaj wszyscz zawcy lotnictwa wychowani sa na B737,E70 i tym podobnym samolotom...
hamburg 2008-07-13 12:14   
hamburg - Profil hamburg
4tech: Ale Kowalskiego masz.....w PL zarabia sie srednio 3000 zl. :-)
Juz nie pokarzaj tak tej naszej ojczyzny :-))))))
4tech 2008-07-13 12:14   
4tech - Profil 4tech
cezary: sam osobiscie lecialem LO OSZ-RZE-OSZ, OSZ-WAW-RZE-WAW-OSZ to byly lata 70' trase obslugiwal wtedy An-24 a dojazd do lotniska zapewnial LO swoim autobusem(bialy nowiusienki Jelcz PR110!!)to byly piekne czasy..jestem ciekaw kto z forumowiczow ma takie wspomnienia? Dzisiaj wszyscz zawcy lotnictwa wychowani sa na B737,E70 i tym podobnym samolotom...
4tech 2008-07-13 12:04   
4tech - Profil 4tech
raf:czy czytajac to co napisalem czytasz ze zrozumieniem? Wydaje mi sie ze nie. Zwykly Kowalski to taki ktory ma 4 osobowa rodzine zarabia srednio 1000 zl.miesiecznie! Powiedz mi czy taka rodzine stac na lot samolotem w cenie 1200zl? Koszt paliwa do samochodu nawet jadac z RZE do SZZ jest min 3 krotnie nizszy niz przelot! Piszac o mentalnosci rodakow pisalem o ich przyzwyczajeniach! Czyli kazdy chce miec samochod do dyspozycji!
adams 2008-07-13 09:31   
adams - Profil adams
cezary:Zgoda co do cen na trasie SZZ-WAW pociagiem i samolotem. Dla klienta jest to opłacalne nie tylko czasowo ale i cenowo. Ale trzebaa zrozumieć, tez to ze jest garstka ludzi, ktora nie wie, ze istnieje cos takiego jak samolot, albo wie ze istnieje tylko na samą mysl przelot samolotem po kraju wydaje sie mu droga i woli skorzystac z usług IC. Podobnie jest z trasą WAW-WRO.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy