70% obłożenia na trasach z Polski

70% obłożenia na trasach z Polski Tanie linie lotnicze SkyEurope przewiozły w listopadzie o 63 % więcej pasażerów w porównaniu z listopadem ubiegłego roku. Współczynnik wypełnienia samolotów wyniósł ok. 70%. Wzrost dostępnych miejsc to efekt lepszego wykorzystania nowych, większych Boeingów 737-700NG. Polscy pasażerowie zareagowali dużym zainteresowaniem na wprowadzone w rozkładzie zimowym loty do...
06/12/2007 19:11   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pablo 2007-12-08 23:28   
pablo - Profil pablo
stenus: wielkie dzieki za info ! Całe szczeście, że wróciłeś :)
humbak 2007-12-08 21:40   
humbak - Profil humbak
aYYYnis: TACV - narodowe linie lotnicze Republiki Zielonego Przylądka z siedzibą w Praia. Obsługują połączenia regularne, czarterowe oraz cargo. Głównym hubem jest Port lotniczy Sal.
humbak 2007-12-08 21:40   
humbak - Profil humbak
Placic w internecie mozna teraz kartami Visa Eelectron nastepujacych bankow: Inteligo, BPH oraz Kredyt Banku, a takze eKarta mBanku. Tylko te karty sa rozpoznawane pzrez systemy jako karty Visa Credit/Debit.
adams 2007-12-07 15:40   
adams - Profil adams
Hamburg: wydaje Ci się, że wszystko jest jasne bo pisze VE a przed tym z banku PKO BP, ale tak nie jest ponieważ zapomniałem dodać magicznego słowa< Visa electron z Inteligo. konto założonyłem w internecie.
arche 2007-12-07 15:11   
arche - Profil arche
Słowo "Inteligo" obecnie oznacza 2 rzeczy: samodzielne konto obsługiwane przez PKObp oraz opcja/usługa na koncie PKObp. Tylko w pierwszym przypadku (tzn. gdy konto zakładane jest "korespondencyjne") Visa Electron ma wszystkie opcje aktywne. Gdy ma się konto w PKObp z 'usługą' Inteligo, VE jest funkcjonalnie ograniczona (podobnie jak w innych bankach).
hamburg 2007-12-07 15:09   
hamburg - Profil hamburg
no to co mowi adams wydaje mi sie jasne.....
adams 2007-12-07 15:08   
adams - Profil adams
Ja mam vise classic z PKO i vise electroc, którą zawsze bezproblemowo place w FRancy.
tomili7 2007-12-07 15:07   
tomili7 - Profil tomili7
szumny: mojej mamy karta VE z WBK też nie przechodzi.Ja mam konto w PKOBP i też moja VE nie działa. Założyłem konto w INTELIGO( banku PKOBP)i VE przechodzi.
hamburg 2007-12-07 15:03   
hamburg - Profil hamburg
Bym byl tym pracownikiem w banku to bym tez nie uwiezyl.
Teraz tez wiem lepiej.....
szumny 2007-12-07 14:54   
szumny - Profil szumny
Moja z BZ WBK S.A. nie przechodzi nijak. A pani w banku z uporem maniaka twierdzi że to niemożliwe. Ja wiem lepiej...
pablo 2007-12-07 14:50   
pablo - Profil pablo
Hamburg: inny electron albo nie przejdzie albo zapłacisz prowizję !
lucky 2007-12-07 14:37   
lucky - Profil lucky
Francusko-holenderska tania linia lotnicza Transavia lata pomiędzy Krakowem a Paryżem. Jak zapowiedziała w czwartek wiceprezes firmy Helene Abraham, będzie to jedyne połączenie przewoźnika do naszego kraju.

"Dzięki nowemu połączeniu Francuzi będą mogli odkryć to piękne miasto, jak również będziemy mogli przewozić Polaków do stolicy Francji" - zaznaczyła Abraham.
To chyba wszystko jasne!!!
Nie Bedzie żadnego lotu z katowic...
yannkes 2007-12-07 14:23   
yannkes - Profil yannkes
najlepsze jest to ze nie wszystkie electrony z inteligo Ryan przyjmuje... moja firmowa na szczescie tak...
hamburg 2007-12-07 14:20   
hamburg - Profil hamburg
To znaczy ze jak mam VISA Electron w PKO to nie moge placic w FR....a jak to? Przeciesz nigdzie nie pisze ze tylko moge placic VISA Electron z Inteligo. Az mi sie niechce wierzyc. To jest tak jak by FR nie przyja mojej Karty bo jest od Konkurencji (Lufthansa Miles and More). No cosz..nie wiedzialem, ale warto wiedziec.
szumny 2007-12-07 14:10   
szumny - Profil szumny
I tu się Hamburg mylisz. Tylko niektóre a być może tylko jeden bank w Polsce wydaje kartę Visa Eletron którą można płącić u Ryana.
hamburg 2007-12-07 14:08   
hamburg - Profil hamburg
@ pablo: To jest przeciesz obojetne. Przy rezerwacji jestes pytany jaka karte ty uzywasz (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD itp.), a nie w jakim banku masz karte kredytowa.
pablo 2007-12-07 14:06   
pablo - Profil pablo
szot: sytuacja jest dynamiczna i myślałem, że coś się mogło zmienić !
szot 2007-12-07 14:03   
szot - Profil szot
pablo: ło matki, temat już był klepany na forum - jak masz wątpliwości, to w iternecie są profesjonalne serwisy dot. kart płatniczych gdzie opisane są wszystkie karty ze wszystkich banków na polskim rynku - polecam google.pl i odpowiednie słowo do wyszukiwarki a jak masz wątpliwości do polecam tel do doradców banku
pablo 2007-12-07 13:55   
pablo - Profil pablo
Czy visa electron innego banku polskiego niż Inteligo pozwala na rezerwowanie we FR bez opłat ??
szumny 2007-12-07 13:30   
szumny - Profil szumny
Paolo: Ale Brno-Barcelona dla dla mieszkańców ze œlšska to dobra opcja. System liczy 3 CZK return czyli ok 5O groszy. W innych krajach też taniej niż 2 EUR.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy