LOT laureatem nagrody Business Traveller

LOT laureatem nagrody Business Traveller Polskie Linie Lotnicze LOT zostały (17.09) po raz dziesiąty uhonorowane tytułem Najlepszej Linii Lotniczej Europy Wschodniej przyznawanej przez czytelników prestiżowego brytyjskiego magazynu Business Traveller. LOT jest laureatem nagrody miesięcznika Business Traveller nieprzerwanie od 1998 roku. - LOT przywiązuje ogromną wagę do potrzeb pasażerów biznesowych w podróży....
03/10/2007 10:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Cezary 2007-10-07 19:23   
Cezary - Profil Cezary
LOT sie chwali nagrodami typu "Business Traveller" a co z nami zwykłymi pasażerami ? Kiedy wreszcie jako monopolista zrobi bezpośrednie połączenia miedzy polskimi lotniskami ? Chyba nigdy. Czemu Lufthansie takie krajowe połączenia się opłacają ? LOT najprawdopodobniej nie ma wystarczającej floty żeby WRESZCIE uruchomić takie połączenia. (częste opóźnienia 'z przyczyn operacyjnych' na trasach krajowych przez okropne Okęcie świadczą o tym dobitnie) Przy braku autostrad i szybkich pociągów popyt jest oczywisty.
roberto 2007-10-05 11:45   
roberto - Profil roberto
Tak mi sie wydawalo ze cieply bo pachnialo ;) Ale pewnie macie racje. Choc wydaje mi sie ze widzialem tez cieply posilek z ATR eurolotu na zobacz link. To średnio sie tym businessem naciesze ;) Pozniej lece jeszcze A319 LX ale na krotkiej trasie FRA-ZRH (0:50) wiec pewnie tez malo jedznie, LH A320 ZRH-FRA (1:05) tez malo jedzenia. Najem sie tylko na ZRH-DAR-ZRH razem w obie prawie 20h.
szot 2007-10-04 18:37   
szot - Profil szot
w euroLOT podają zimny posiłek w ekonomicznej jak i klasie biznes na krótkich międzynarodowych - tylko zawartośc troszkę inna, no i przeważnie nie ma wpółpasażera obok - ale nie jest to regułą...
egonolsen 2007-10-04 17:20   
egonolsen - Profil egonolsen
@roberto: Jak się dobrze orientuję to w Eurolotowskich ATRach nie ma piekarników, więc jak mogli ciepły posiłek dostać?
roberto 2007-10-04 12:06   
roberto - Profil roberto
pozpiotr nie zasmucaj mnie ;) Chetnie bym z tego eurolotu zrezygnowal, ale tylko takie bilety bylo dostepne z POZ (oczywiscie pomijajac wawe - ale tego nawet nie rozpatrywalem). Gdy ostatnio siedzialem zaraz przy rzedach w ktorych siedzial ktos w businessie w ATR na trasie poz-fra to cieply posilek dostali - ale to byl styczen 2005. Swoja droga jak bedzie zminy ale dobry i choc srednio obfity to tez zle nie bedzie.
pozpiotr 2007-10-04 11:41   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Brawo dla LOTu!!! Trzeba im przyznać, że klasę biznes mają bardzo dobrą (też leciałem za mile).
roberto: wydaje mi się że w ATRach jest troszkę inne jedzonko.
roberto 2007-10-04 11:16   
roberto - Profil roberto
Orinentujecie sie moze czy obsluga na pokladzie w businessie na lotach operowanych przez Eurolot (czyli w ATRkach) jest inna od tej w LOT, przy rejsach tej samej dlugosci. Wg informacji lotu na lotach ponad 90minut jest cieply posilek. Czy dostane taz dobry obiadek na locie POZ-FRA z eurolotem (1h i 50m lotu) ?
Nigdzie takiej informacji nie znalazlem.
Ogolnie sie ciesze, bo mam juz bilety za mile na loty poz-fra-zrh-dar-zrh-fra-poz w businessie. Sprawdze eurolot, swissa i lufa na krotkich trasach i swissa na A330 ;) Na razie mam zero doswiadczenia w tej materii.
maku 2007-10-04 11:14   
maku - Profil maku
Cezary: przecież ja chwalę LOT, a nie wybrzydzam... Gratuluje PLL LOT... ale każda zdrowa konkurencja robi lepiej:)
Cezary 2007-10-03 21:57   
Cezary - Profil Cezary
No to przynajmniej choć raz zrobił sie miły wątek bez narzekania i malkontenctwa jak niektórzy forumowicze zarzucają. Forum internetowe ma to niestety do siebie, że częściej zabierają głos ci, którym coś sie nie podoba w liniach lotniczych lub lotniskach (często to robię osobiście). To jest normalne i zdrowe. Bo dzięki temu może coś w naszych podróżach lotniczych będzie lepsze jak ktoś z zarządu PPL i innych takich to przeczyta.... Jeszcze raz duże brawa dla LOTu za wyróżnienie.
szot 2007-10-03 21:20   
szot - Profil szot
Cezary: wiem jak wygląda klasa biznes bo leciałem nią w 767 do Toronto - i także muszę przyznać LOT wypadł bardzo korzystnie!
wojtek 2007-10-03 21:20   
wojtek - Profil wojtek
Bo wbrew opiniom forumowiczów, którzy nie latają, a mają wiele do powiedzenia - LOT to bardzo dobra linia!
Cezary 2007-10-03 21:02   
Cezary - Profil Cezary
maku, szot: trochę chyba wybrzydzacie. Mam małe doświadeczenia bo tylko raz w życiu za punkciki Miles&More leciałem biznesem LOT, Lufthansą i Austrian. LOT wypadł moim zdaniem doskonale porównywalnie z Lufthansą. Najgorzej było w klasie biznes w Austrian.
Ta nagroda dla LOT jest chyba zasłużona.
olo 2007-10-03 14:23   
olo - Profil olo
Bardzo dobrze - gratulacje.
maku 2007-10-03 13:59   
maku - Profil maku
większa konkurencja zrobiła by im dobrze...
szot 2007-10-03 13:55   
szot - Profil szot
Dokładnie. Owszem, LOT taką księżniczką perfekcjonistką nie jest, ale na pewno czasopismo nie jest przekupione już 10 raz z rzędu... Może LOT pasażerów też przekupił? To dobrze, że w obecniej sytuacji LOT się stara utrzymać na niebie. Z drugiej strony co do siatki połączeń dla biznesmenów to jeszcze dużo brakuje, ale być może i my mamy mało wymagających biznesmenów więc LOT może się więcej nie wysili... Szkoda, że na rynku polskim nie ma LOT drugiego przewoznika tego typu, tak jak to jest w USA gdzie jest i AA, UA, US, DL, CO - może wtedy LOT starałby się bardziej
maku 2007-10-03 13:29   
maku - Profil maku
nie widzę prekupstwa w tym... Te badania opinii odbywają się od ponad 10 lat w Wielkiej Brytanii... Pewnie nie w pełni odzwierciedlają realia, ale nie można ot tak podważa ich renomy... Teksty typu użytkownika "piotrekch" są na poziomie pismaka....
piotrekch 2007-10-03 13:10   
piotrekch - Profil piotrekch
Widzicie jak to łatwo przekupić niejednego pismaka ??? :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy