Katowice razy sześć

Katowice razy sześć Wizz Air rozbudowuje siatkę połączeń. Dziś (9.10) ogłosił, że w 2007 roku planuje rozpoczęcie sześciu nowych kierunków z Katowic. Najwcześniej, bo już 29 maja 2007 samoloty Wizz Air zaczną latać do Belfastu oraz Eindhoven; trzy razy w tygodniu. Od 2 czerwca węgierska tania linia lotnicza doda do nich połączenia do Burgas i Heraklionu; raz w tygodniu. 14 lipca to z...
09/10/2006 10:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Gix 2006-10-13 09:27   
gosc_Gix - Profil gosc_Gix
Jeden z samolotow Wizza zostal ostatnio uszkodzony i uslugi wet lease swiadczy Air Adria z samolotem MD-82, ktory ma wlasnie wejscie od ogona. Ale to tylko 2 tygodnie.
gs 2006-10-13 00:18   
gs - Profil gs
Ech bez logowania nie puszczaja ;)
Czy ktos cos wie o korzystaniu przez Wizz z samolotow innych linii? Znajomy lata na trasie Dortmund-Wroclaw i twierdzi ze mu sie to dwa razy juz zdarzylo - niestety nie potrafi powiedziec jakie to samoloty (ostatnio wsiadal przez schodki otwierane w tyle kadluba). Czy ktos cos wie na ten temat?
gosc_Ania 2006-10-12 21:18   
gosc_Ania - Profil gosc_Ania
Ja cały czas czekam na Turyn. SkyEurope uruchomiło takie połączenie i mają niezłe obłożenie. Tyle tu firm wkoło Katowic współpracujących z Fiatem, właśnie z rejonu Turynu, a Wizz zaspał. Na razie czekam i muszę dojeżdżać do Krakowa:-( , a z Krakowa powrót w środku nocy, bo przyloty są o 23.10-koszmar!!!
gosc_stenu 2006-10-11 18:30   
gosc_stenu - Profil gosc_stenu
gosc_buahahaha : mogą przyjmować w naturze, jako ekwiwalent "w paszczu 5 zł". Przynajmniej takie stawki obowiązują przy niektórych drogach szybkiego ruchu w Polsce... :o) :o) :o)
gosc_buaha 2006-10-11 16:13   
gosc_buaha - Profil gosc_buaha
gosc_rzeszowiak: no tak, to czyni całą podróż nieopłacalną :))). A nie przyjmują w naturze (jajka, mleko, kurczaki) ? To by była lokalna specyfika. No i Wizz nie ma u Was czegio szukać, bo jeśli 6 zł to dużo, to oni sa dla Was drodzy jak bilet ss class Cathay Pacific dla Warszawiaków.
gosc_rzesz 2006-10-11 14:10   
gosc_rzesz - Profil gosc_rzesz
szkoda ze z rzeszowa nie oglosili trasy :(
a unas bilet mpk kosztuje na lotnisko 6 zlotych w jedna strone!!
tez zdzierstwo !!
gosc_Bourn 2006-10-10 16:20   
gosc_Bourn - Profil gosc_Bourn
w koncu loty do Bournemouth!! SUPER!! W koncu ktos zauwazyl ze na poludniu Anglii mieszka cale mnostwo Polakow, a do Londynu ponad 240 km jest...
bartek 2006-10-10 14:35   
bartek - Profil bartek
Cezary: Mam miarkowac slowa? No sorry, ale rzadzic to mozesz sobie w swoich 4 scianach. Jesli natomiast przeszkadza Ci dojazd do Pyrzowic to jezdzij do Krakowa, Wroclawia czy Warszawy. Natomiast zastanawia mnie jaka kolejna wade beda znajdnowac ludzie w Pyrzowicach gdy za pare tygodni droga na lotnisko zostanie oddana do uzytku i nie bedzie juz mozna mowic ze dojazd przez wsie... ;-)
gosc_Old 2006-10-10 10:38   
gosc_Old - Profil gosc_Old
gosc_stenus: To bywa dużym plusem, bo jest mniej spóźnien i szybsze wyjście z lotniska. A Birmingham czy Coventry, co za różnica. Natomiast przeszkadza to w przypadku tak oddalonych lotnisk jak Beauvais czy Torp. To już przesada.
gosc_stenu 2006-10-10 01:21   
gosc_stenu - Profil gosc_stenu
gosc_korrado: jest Coventry, gdyż Wizz swoim zwyczajem będzie latał na to lotnisko Birmingham, a nie na główne Birmingham International. Wizz jak może, tak omija duże lotniska.
manly 2006-10-10 00:25   
manly - Profil manly
WOW! Co mozna powiedziec...tylko ze Wizz Air "laczy i zbliza"!! Skoro ma taki agresywny plan rozwoju, nic dziwnego ze jest linia Nr.1 z Katowic.
kamil-lotn 2006-10-09 22:33   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Plany na rok 2010 są ale............!
Cezary 2006-10-09 22:06   
Cezary - Profil Cezary
bartek: miarkuj słowa. Gregory ma rację !
Dojazd z Gliwic, Zabrza lub Katowic na lotnisko Pyrzowice jest koszmarny. Kiedyś jak WIZZ latał do Aten skorzystałem z tego polączenia bo cena była rewelacyjna. Lot z Aten do Pyrzowic był punktuany i przyjemny. Natomiast podróz z lotnisko na dworzec PKP Zabrze zajął mi dwie godziny. Jechałem.. i jechałem i jechałem.. jakieś wsi maleńkie mijałem. Trawało to prawie tyle ile lot z Aten. Musiałem dojechać na dworzec PKP. Ta podróż autobusem rejsowym była koszmarem.
Jeśli lotnisko Pyrzowice chce się rozwijać to powinno zrobić szybkie kolejowe lub autobusowe polączenie. I tyle..
katowiczan 2006-10-09 21:57   
katowiczan - Profil katowiczan
Taa w RzeczyPiSpolitej rzeczywiście panuje wolność wyboru;) Kraków Katowice nawet Gdańsk jach chcesz leciec bbezpośrednio np. do Lubeki...Tak czy owak to świetny krok wizzaira i kolejny rozwój dla KTW trzymam kciuki:)
bartek 2006-10-09 21:20   
bartek - Profil bartek
Ja pierdziele faktycznie od tych tanich lini niektorym sie w glowach poprzewracalo :P No skoro Ci sie oplaca jezdzic do Krakowa to jezdzij sobie. Wkoncu jest demokracja :]
gregory 2006-10-09 20:17   
gregory - Profil gregory
Heraklion - no no, super!
Tylko wkurza mnie ten dojazd na lotnisko z Katowic autobusem MZK. Już pomijając czas, ale 20zł? Gdy płacę za bilet 100zł szkoda mi wydać takiej kasy. Wolę Kraków, o dziwo pociąg + kolejka na Balice wychodzi taniej niż autobus do Pyrzowic!
gosc_Gix 2006-10-09 18:58   
gosc_Gix - Profil gosc_Gix
Bourgas 3x w tygodniu to pomylka w oswiadczeniu. Lot bedzie sie odbywal raz w tygodniu.
gosc_hej 2006-10-09 18:08   
gosc_hej - Profil gosc_hej
juz widze ten burgas 3x w tygodniu, skonczy sie na jednym polaczniu w tygodniu i jednym do Heraklionu.
gosc_KF 2006-10-09 16:47   
gosc_KF - Profil gosc_KF
"teraz wszyscy mogą latać" :)
bartek 2006-10-09 14:47   
bartek - Profil bartek
Ostatnio w Katowicach i sasiednich miastach pojawilo sie sporo reklam lini AirEuropa. Zastanawia mnie ten fakt, po co sie reklamowac na Slasku skoro i tak nie lataja z KTW. Pewnie im chodzi o potencjalnych pasazerow ktorzy sobie dojada do... Warszawy :P Paranoja. Sorrki za OT

Jesli chodzi o nowe polaczenia W!ZZ to licze tylko na to ze nie zrezygnuja z zadnego z tych polaczen, jak to swego czasu W!ZZ lubil robic. Pozyjemy zobaczymy, wkoncu to za rok :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy