Emilia Osewska-Mądry: jakość i zaufanie

Emilia Osewska-Mądry:  jakość i zaufanie Gościem Pasazer.com jest Emilia Osewska-Mądry, dyrektor British Airways na Polskę. Rozmawiamy o historii i teraźniejszości British Airways, planach linii na przyszłość (przede wszystkim w Polsce) oraz o tym, czym jest zaufanie i przywiązanie pasażera do jakości i komfortu. Pasazer.com: British Airways to bardzo znana linia w Polsce, obecna od wielu lat na naszym...
19/05/2006 17:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Anita 2006-05-28 10:09   
gosc_Anita - Profil gosc_Anita
Cale Pomorze czeka na loty BA z Gdanska do Gatwick, o normalnych porach dnia! Loty do Gdanska z Londynu sa z Luton lub teraz ze Stanstaed, godziny nieludzkie, trzeba wstawac o 2-3 w nocy zeby dojechac na lotnisko na czas. Caly obszar na poludnie od Londynu czeka na polaczenia z Gatwick do Polski! Ja pierwsza zaplace wiecej za ten komfort.
gosc_Maja 2006-05-24 10:34   
gosc_Maja - Profil gosc_Maja
Wywiad jest OK. Zastanawia mnie tylko czy wiecie że BA zamknie niedługo swoje historyczne biuro na Kruczej. Przeniosą się na 30-któreś piętro Złotych Tarasów - i informacyjnie nie będą tam sprzedawać biletów...Pasażerom pozostaną agenci biletowi (nie BA), internet oraz inforlinia BA z przekierowaniem do Bratysławy...Nie jestem pewien czy jest się z czego cieszyć...Wiadomo każdy teraz tnie koszty...
humbak 2006-05-20 12:54   
humbak - Profil humbak
katka: brzmi to dosyć ironicznie, co mówisz..
katka 2006-05-20 01:04   
katka - Profil katka
bardzo mi sie podobal wywiad a najbardziej historia ba w polsce
humbak 2006-05-20 00:43   
humbak - Profil humbak
Pikus, toż jest zatem napisane/powiedziane, że BA największą uwagę będzie zwracać na rozwój połaczenia z KRK. Trzeba Ci czarno na białym, żebyś zrozumiał?
pikus 2006-05-20 00:30   
pikus - Profil pikus
ja potzrebuje drugie (wieczorne) polazenie do KRk
humbak 2006-05-20 00:13   
humbak - Profil humbak
Pikus, a wiedziałeś, że BA jest już tak długo w Polsce, że Concordem można było się przelecieć i że bilet BA działa lepiej niż Rajana? Bo ja nie. A teraz już wiem. A Ty byś chciał tylko wywiadów, gdzie powiedzą Ci, że linia otwiera 235 nowych połaczeń z 32 miast w Polsce. Najlepiej do Singapuru.
pikus 2006-05-20 00:09   
pikus - Profil pikus
ale te wywiady sa beznadziejne - nigdy nic nie wiadomo i wszystko jest moze
gosc_frane 2006-05-19 22:06   
gosc_frane - Profil gosc_frane
przydałby się drugi lot z Krakowa - oby tak było od wiosny i na inne lotnisko
gosc_jan 2006-05-19 20:52   
gosc_jan - Profil gosc_jan
moim zdaniem nie wynika z tego wywiadu absolutnie nic. pani osewska-madry na kazde pytanie odpowiada moze-tak-moze-nie-ale-ogolnie-to-bardzo-ciekawa-sprawa. a konsekwencja w uzywaniu "no-frills" bardzo razi, bo w polsce to nieuzywany zwrot.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy