Emirates: 887 mln $ zysku w 2013 r.

Emirates: 887 mln $ zysku w 2013 r. Grupa Emirates ogłosiła, że 26. rok z rzędu odnotowała zysk i rozwój w obrębie całej firmy, kończąc 2013 na silnej pozycji pomimo presji konkurencji i światowej sytuacji gospodarczej. Rok obrotowy, kończący się 31 marca 2014 r., był także bezprecedensowy jeśli chodzi o poziom inwestycji w całej grupie, dalszą światową ekspansję marki i osiąganie nowych możliwości.W...
09/05/2014 12:28   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_808e9 2014-05-10 11:39   
gosc_808e9 - Profil gosc_808e9
@krzysiekl Qatar otworzył podobne biuro we wrocławiu. W Dubaju nie ma tak dobrze wykształconych ludzi którzy pracowaliby na niskich stanowiskach w call center, a kraje europy wschodniej i środkowej są idealne dla tego typu usług.
krzysiekl 2014-05-10 09:14   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@arahja co do zatrudniania pracowników w UAE, to właśnie zaskoczyła mnie informacja, że otwierają biuro w Budapeszcie. To znaczy faktycznie, tam jest dosyć dobra atmosfera do rozwoju firm, część podatków jest znacznie niższa niż u nas. No ale jednak to Europa;)
Ciekawe czy otworzą połączenie do Budapesztu....niby obok jest Wiedeń...ale może Budapeszt nie robił by im takich problemów z rozwojem jak Wiedeń (bo właściwie nie mają kogo swojego chronić)
krzysiekl 2014-05-09 22:47   
krzysiekl - Profil krzysiekl
inne linie też powinny mieć taki pr. co do emirates to faktycznie jako tako potrafią utrzymywać ofertę na rozsądnym poziomie...mimo szybkiego rozwoju...mam wrażenie też że na wielu podróżnych dobra opinię robią bardzo proste rzeczy: odświeżające ręczniczki także w ekonomicznej, bezpłatny alkohol i dobre posiłki. ale być może największe mistrzostwo to zaplanowanie siatki i odważne wchodzenie na rynki (Zawsze zaczynają od samolotu szerokokadłubowego bo nie ma innej opcji - co także pomaga w zachowaniu dobrej opinii bo ludzie chyba wolą latać dużymi samolotami).
gosc_40382 2014-05-09 20:43   
gosc_40382 - Profil gosc_40382
A ja i tak wole LH niz te arabskie linie. Wole to co europejskie.
arahja 2014-05-09 20:26   
arahja - Profil arahja
wyniki świetne, ale trudno europejczykom rywalizować kiedy emirates płacą podatki i zatrudniają pracowników w raju podatkowym. ciekawe kiedy pierwsza europejska linia ucieknie z podatkami, myślę że ryanair ma już opracowana strategie wyjścia z irlandii jak podniosą tam podatki :)
arahja 2014-05-09 20:21   
arahja - Profil arahja
emirates mają genialny pr. sprawiają wrażenie że są najbardziej luksusową linią lotniczą latającą z europy. myślę że gdyby zadać ludziom pytanie - czym wolisz lecieć na wakacje: lufthansą/iberią/finnairem/(każda inna europejska linia) czy emiratami, odpowiedź była by jedna - ekskluzywnymi liniami emirates
gosc_a0488 2014-05-09 18:41   
gosc_a0488 - Profil gosc_a0488
Przede wszystkim w 2013 roku EK rozpoczęła rejsy do WAW! :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy