×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Memories Vacations


 10

/10

Memories VacationsMemories Vacations jest organizatorem luksusowych wakacji w egzotycznych krajach. Biuro oferuje podróże „szyte na miarę”, a więc każdy program dopasowany zostaje do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Klienta. W ofercie biura znajdują się pełne przygód wyprawy do krajów Azji Południowo-Wschodniej, niezapomniane safari w Kenii i Tanzanii oraz wypoczynek w domkach na wodzie i luksusowych hotelach w Polinezji Francuskiej, Fidżi oraz na Mauritiusie. Pracownicy biura osobiście odwiedzili oferowane kraje oraz starannie wyselekcjonowali hotele i lokalne atrakcje, dzięki czemu każdy program podróży jest doskonale zaplanowany i zorganizowany. Oferta Memories Vacations zbudowana jest w oparciu o loty rejsowe, ekskluzywne hotele oraz sprawdzonych lokalnych kontrahentów.

Opinie o biurze podróży Memories Vacations

Zalety: Profesjonalizm, podejście do klienta, wysoka jakość świadczonych usług, dbanie o każdy szczegół.
Wady: Brak
10

/10

08/01/2017 17:26,  
Zalety: Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, jakim szczęśliwym przypadkiem znaleźliśmy Waszą stronę internetową i wysłaliśmy zapytanie o 'wymarzoną podróż poślubną'. Nie tylko spełniliście, ale zdecydowanie przebiliście nasze oczekiwania o tej podróży. Do tej pory nigdy nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Mimo niewielkiej ilości czasu, jaka dzieliła nas od daty podróży, pan Jan już na kolejny dzień opracował dla nas szczegółowe programy wycieczek w trzy różne miejsca, które podczas konsultacji w biurze uznaliśmy za najbardziej interesujące. Zdecydowaliśmy się ostatecznie Indonezję - połączenie Bali oraz Gili Meno - i szczerze polecamy ten kierunek na bardzo romantyczny, tak piękny że aż zapierający dech, totalnie egzotyczny wyjazd. Wszystkie hotele, w których mieliśmy przyjemność spędzić czas, okazały się zachwycające, a my byliśmy traktowani dosłownie po królewsku. W trakcie finalnego bookowania rezerwacji, ponieważ zdecydowaliśmy się dość późno, w jednym z hoteli pokój w wybranym standardzie nie był już dostępny. W związku z tym zaproponowano nam pokój o standardzie wyższym - na koszt Memories. Nie trzeba chyba dodawać, że bynajmniej nie jest to powszechnie stosowana przez biura podróży praktyka... Chcielibyśmy też bardzo pochwalić lokalne biura, z którymi współpracujecie - organizacja wycieczki była dopięta na ostatni guzik, przewodnicy oraz przewoźnicy czekali na nas z wyprzedzeniem, byli też bardzo mili i mówili po angielsku bardzo płynnie. Jedyne, co nam się nie podobało oraz czego jest nam bardzo, ale to bardzo żal, to fakt, że nie mogliśmy zostać tam na stałe... Dziękujemy Wam za niezapomnianą podróż, jesteśmy pewni że nie raz i nie dwa będziemy do Was wracać :) Do zobaczenia!
Wady: Nie posiada.
10

/10

26/09/2016 20:23,  
Zalety: To niezwykłe, że w dobie wszechobecnej "bylejakości" i braku chęci zadbania o Klienta, można znaleźć firmę, która z takim kunsztem podchodzi do swojego zawodu. Rewelacyjna organizacja i profesjonalizm od momentu złożenia zapytania aż do naszego powrotu do domu i pytania o wrażenia. W skali od 1 - 10 - 10+!
Wady: brak
10

/10

20/09/2016 16:50,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy