Wypożycz samochód


  Zarezerwuj hotel

pasazer.com opinie o liniach opinie o Small Planet Airlines

Small Planet Airlines (TE) oceń
6.86
112 ocen 

Andrzej R. wystawił(a) ocenę 10
 

Po raz pierwszy uczestniczyłem wraz z rodziną w tak wspaniałym locie z tak niesamowitą załogą. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i wspaniałej atmosfery, jaką Ci młodzi ludzie wprowadzili podczas lotu w dniu 20.07.2014 z Kos do Warszawy. Mam już swoje lata i doświadczyłem wielu emocji ale te, które były na pokładzie Small Planet były dla mnie niesamowite. Każdemu polecam mimo opóźnienia ( 4 godziny) jakie mieliśmy przy wylocie z Warszawy. Dziękuję.  

Opóźnienie ale zostało wynagrodzone wspaniałymi ludźmi w załodze. 

dodano 2014-07-21 - zaakceptował andrzejtoulon

Małgorzata Popek wystawił(a) ocenę 10
 

Wczorajszy lot z Rodos do Katowic. Przemiła załoga. Młody pilot, który sprawił, że mimo opóźnienia wszyscy się świetnie bawili. W efekcie lądowanie tylko 20 min po czasie. Tydzień wcześniej na Rodos wszystko punktualnie, tylko załoga zagraniczna. Panie stewardessy pomocne.  

Mało miejsca na nogi. 

dodano 2014-07-20 00:45 - zaakceptował andrzejtoulon

Natalka Krzyszt wystawił(a) ocenę 10
 

Leciałam tymi liniami już dwa razy- raz do Heraklionu i raz do Hurghady (wróciłam w piątek 11.07) Samolot SP-HAB z monitorkami, skórzane (ciut zmęczone) siedzenia. Trafił mi się w obie strony ten samolot. Było dwugodzinne opóźnienie lecąc do Hurghady z powodu przeglądu technicznego (lepiej być spóźnionym i bezpiecznym- nigdy nie potrafie zrozumieć narzekających ludzi na opóźnione loty z powodu awarii- lepiej żeby naprawili niż ma sie rozbić, prawda??) W każdym razie obługa była super, przemiła szefowa pokładu, reszta załogi bardzo uczynna, sympatyczna i uśmiechnięta. Kapitan informował, odzywał się. Ok powrót był lekko mniej przyjemny z powodów turbulencji (strasznie się boję latać) oraz krzyczącego chłopczyka- mam nadzieję, że reszta współpasażerów to czyta bo CHŁOPCZYK BYŁ CHORY, nie był niewychowany, czy "rozwydrzony" jak to inni komentowali, on był po prostu chory, a komentarze niktórych pasażerów (lecących z dziećmi) była chamska, prostacka, i bezczelna. Ludzie bez serca trzeba było się postawić w sytuacji matki tego dziecka. chamy. Stweard zachował się w porządku- pare osób się wystraszyło sytuacji z chłopcem- pracownik small planet go zabrał na koniec samolotu z mamą i się dzieciaczek uspokoił- brawa dla Pana. Small Planet- bardzo fajnie. świetny przewoźnik. Nie ma się czego bać  

nie ma. profesjonalnie, miło i super 

dodano 2014-07-16 14:47 - zaakceptował andrzejtoulon

Kamil Janiak wystawił(a) ocenę 10
 

POZ-CFU-POZ bez opóźnień wygodne fotele. Miałem miejsce w 1 rzędzie dużo miejsca.  

Nie ma 

dodano 2014-07-08 13:58 - zaakceptował wojtek

aga j. wystawił(a) ocenę 6
 

Rejs WAW-ROD, ROD-WAW bez zarzutów. Łagodne lądowanie co jest dużym plusem.  

Maszyny przestarzałe. Mało miejsca na nogi. W drodze powrotnej dosyć ciepło, wywietrzniki nie dawały rady. 

dodano 2014-07-08 18:01 - zaakceptował bagi

tomasz wystawił(a) ocenę 7
 

Dla mnie plus że można wykupić miejsca awaryjne gdyż mam 190cm wzrostu i muszę mieć sporo miejsca a tak zazwyczaj zdarzało sie ze miejsca te w innych liniach byly już zajęte przez dzieci albo niskie osoby które akurat byly wcześniej na lotnisku i o takie miejsca poprosiły a równie dobrze by im sie siedziało w każdym innym rzedzie. Punktualność gdyż lot wieczorny do SHARMU Z katowic był o czasie mimo iż to juz byl któryś przelot tej maszyny w ciagu całego dnia.  

Niestety sp-haf i sp-hae to blisko 16 letnie maszyny ,lepiei wygladaloby to gdyby maszyny były jednak młodsze o te 5-6 lat. Większych zastrzeżeń nie mam. 

dodano 2014-07-01 14:48 - zaakceptował wojtek

Ewa D. wystawił(a) ocenę 3
 

Rejs 8325 Katowice-Sharm El Sheikh,oraz 8326 Sharm-Katowice. Pilot miły informował kilkakrotnie na temat lotu. Bagaż rejestrowany dotarł cało, wiec nie musiałam przechodzić półrocznego procesu reklamacyjnego co miało miejsce w Enter Air.  

Lot opóźniony prawie 2h.Stewardesy chyba z "pierwszej łapanki" nie potrafiły sobie poradzić z grupka mega pijanych Polaczów, zanieczyszczone wymiocinami 2 toalety-zamiast posprzątać zamknęły. Fotele maja się rozkładać, ale nie muszą...obsługa twierdzi, że wcale nie są popsute, lecz uszkodzone, cóż to za różnica siedziałam 4h lotu w pionie efekt ból kręgosłupa i zabiegi u masażysty. Obsługa do wymiany koniecznie! 

dodano 2014-06-28 22:04 - zaakceptował aguirre

Edyta borejko wystawił(a) ocenę 1
 

Lot bez opóźnień o czasie.  

Masakryczny brak miejsca na nogi bardzo niewygodne siedzenia do tego nierozkladane.Samolot dobry dla Azjatów. 

dodano 2014-06-20 19:37 - zaakceptował andrzejtoulon

Piotr Baranowski wystawił(a) ocenę 9
 

Pierwszy raz leciałem tymi liniami na trasie Warszawa-Malaga-Warszawa. Warszawa-Malaga : A320 LY-SPC Malaga-Warszawa : A320 SP-HAE Było punktualnie, samoloty czyste i zadbane. Ogólnie OK  

Trochę ciasno jak w każdym wakacyjnym czarterze  

dodano 2014-06-15 13:16 - zaakceptował dareck

Dorota Morisz wystawił(a) ocenę 10
 

Lot na trasie Katow-Sharm-Katow. W obie strony punktualnie, czysto i bardzo profesjonalnie. Samoloty w przyjazne dzieciakom kolory w środku, nie były zestresowane jak zwykle.  

Piloci nie przekazywali żadnej informacji. Tylko raz się przywitał i po angielsku wyłącznie. 

dodano 2014-06-14 08:55 - zaakceptował jsg

Michał Gierczyński wystawił(a) ocenę 9
 

Wszystko w porządku lot w miłej i przyjemnej atmosferze  

dodano 2014-06-05 09:38 - zaakceptował dareck

Daria wystawił(a) ocenę 9
 

Podróż liniami Small Planet pozostawiła całkiem miłe wrażenie. Samoloty czyste, zadbane, wydają się byc w dobrym stanie. Loty bez opóźnień. Sam lot bez zastrzeżeń. Lądowanie łagodne.  

Panie stewardessy trochę jakby za karę pracowały... 

dodano 2014-06-04 15:44 - zaakceptował hariko

Grzegorz Olszewski wystawił(a) ocenę 9
 

Leciałem 4 razy ze Small Planet, samoloty raczej młode, czyste. jak to w liniach czarterowych trochę mało miejsca na nogi ale te kilka godzin da się wytrzymać. Załoga bardzo przyjemna, przyzwoite ceny cateringu, tani alkohol w sprzedaży bezcłowej. Linie godne polecenia  

brak 

dodano 2014-06-01 15:20 - zaakceptował jsg

Piotr wystawił(a) ocenę 1
 

normalne tanie linie czarterowe  

po przylocie w nocy odmówiono mi wydania wózka dla moich dwóch małych córek. Musiałem z dwójką śpiących dzieci na rękach chodzić po lotnisku trochę ciężko. Wózek odebrałem dopiero po odebraniu bagażu innej cześci hali przylotów. Wózek przygnieciony i rzucony na delikatnych elementach. Według linii powyginane daszki i powyrywane uchwyty nie są uszkodzeniem wózka bo wózek nadaje się do transportu dzieci. Po jednej podróży small planet wozek wyglada jak po wojnie. Obsluga naziemna masakra 

dodano 2014-05-20 21:51 - zaakceptował as77

Robert Lipiński wystawił(a) ocenę 8
 

punktualność, stan samolotów, czystość, obsługa, boarding z rękawa... właściwie bez zastrzeżeń. W porównaniu z ENTER niebo, a ziemia !  

brak polskojęzycznej informacji od pilotów w czasie przelotu 

dodano 2014-04-30 15:45 - zaakceptował wojtek

Gabriela Koziarz wystawił(a) ocenę 7
 

Przelot na trasie KTW-RMF-KTW 12-19.04. Wylot z Katowic opóźniony o godzine, więc bez tragedii, poza tym lot spokojny, przyjemny bez niespodzianek ( w rzędzie 13- wyjścia awaryjne-miejsce na nogi- za dodatkową opłatą 40 zł), z miłym personelem pokładowym. Lot do Marsa Alam samolotem sp-hae, powrót sp-hab- ten drugi miał telewizorki z przebiegiem trasy co było bardzo fajne:-) Powrót z RMF opóźniony nieco ponad 2 godziny jednak gdyby samolot miał startować o czasie połowa ludzi by na niego nie zdążyła- byliśmy dopiero w kolejce do drugiej kontroli z czterech. Ogólnie może być.  

Często latam czarterami ale tylko w tej linii muszę dopłacać za moje ulubione miejsca w rzędzie 13.- ale trudno jakoś przeżyję. 

dodano 2014-04-22 13:47 - zaakceptował ziberro

Grzegorz wystawił(a) ocenę 5
 

Samolot czysty, zadbany, miła obsługa, bardzo delikatny start i lądowanie. Małgorzato - podawanie komukolwiek jakichkolwiek leków obarczone jest sporym ryzykiem dlatego te formularze a personel latający nie jet personelem medycznym więc nie ma obowiązku znać działania leków...  

Lot z Marsa Alam do Katowic (05.4.2014) opóźniony przeszło 2 godziny. Rzekomo z powodu bałaganu na lotnisku. Personel lotniska pytany o powód opóźnienia podawał problemy z płatnością za paliwo. Kapitan odezwał się 2 razy w ciągu całego lotu raz mówiąc, że mijamy piramidy drugi raz podając informacje pogodowe na lotnisku (zupełnie mijające się z prawdą) :-) ale to i tak nieźle bo podczas lotu z Katowic pilot jedynie przedstawił się przywitał i pożegnał... zero informacji na temat lotu. trochę szkoda. Brak jakiegokolwiek systemu rozrywki pokładowej czy chociażby monitorów pokazujących przebieg lotu. Samolot goły i wesoły :-) Miejsca w pierwszych rzędach i przy wyjściach ewakuacyjnych dodatkowo płatne - 14 $ Kolejny minus to braki w zaopatrzeniu cateringu... dostępne głównie kanapki, ciepłe posiłki skończyły się błyskawicznie. Słabo nawet jak na polskie warunki. Następnym razem raczej będę starał się skorzystać z usług innego przewoźnika.  

dodano 2014-04-06 15:24 - zaakceptował marian

A. Carltoon wystawił(a) ocenę 10
 

20.03.2014 Wyjątkowo miła i sympatyczna obsługa na locie z Hurgady do Katowic. Czysty i pachnący samolot. Lądowanie zgodne z rozkładem. Polecam.  

Nie mam zastrzeżeń. 

dodano 2014-03-20 23:56 - zaakceptował paolo-79

Małgorzata Fert-Mlostek wystawił(a) ocenę 3
 

Właściwie dopóki nie miałam problemów zdrowotnych to nic tej linie nie miałam do zarzucenia.Schody zaczęły się w momencie kiedy potrzebowałam tzn. pierwszej pomocy.Zwykły ból brzucha,biegunka i silne osłabienie nikogo raczej nie zainteresowało.Zwijałam sie z bólu nawiew był tak słaby ,ze wszyscy pasażerowie interweniowali aby był większy .Obsługa wydaje się być jedynie przeszkolona jak szybko sprzedać produkty znajdujące się w ich ofercie.Przykre to jest kiedy widząc moje złe samopoczucie nikt nie zadał mi podstawowego pytania.Czy moZe potrzebuje pomocy? Sama musiałam sie domagać aby podano mi jakakolwiek tabletkę.Personel w ogóle nie jest zaznajomiony z apteczka pierwszej pomocy jeden pyta się drugiego czy maja jakieś leki na zwykłą biegunkę.Najlepsze było wtedy kiedy spytałam o leki a steward kazał mi iść z jednego końca pokładu na drugi koniec po leki.Zero współczucia.Na domiar złego kazali mi jeszcze wypełnić formularz ,że sama biore leki na własną odpowiedzialność.Oczywiście kolejne moje zdziwienie było takie kiedy dostałam juz owe leki ale do pustego pudełka nawet nie zaoferowali mi odrobiny wody do popicia.Skandal.Kiedy moje złe samopoczucie dosięgło już zenitu i prawie omdlałam po raz kolejny musiałam prosić stewarda o kolejna tabletkę ten chociaż był bardziej rozgarnięty i przyniósł mi tabletkę razem z wodą ale po raz kolejny musiałam wypełnić formularz. Wyobrazcie sobie człowiek prawie traci przytomność i musi wypełnić formularz aby dostać jedną tabletkę.Aż strach myśleć jaką otrzymałaby pomoc osoba z zatrzymaniem akcji serca.Nikt nie zwraca uwagi na samopoczucie pasażera .Do końca życia bedę przezywać stres w czasie każdego lotu bojąc się ,że nikt nie udzieli pomocy ani mi ani moim bliskim jeśli zajdzie taka potrzeba.  

Nie polecam tych linii lotniczych. 

dodano 2014-03-08 23:40 - zaakceptował andrzejtoulon

Maja G. wystawił(a) ocenę 10
 

Czysty samolot, miła obsługa, miękkie lądowanie, lot bez żadnych turbulencji itp. Kapitan co jakiś czas szczegółowo informował o naszym położeniu, wysokości, prędkości itd.  

dosyć ciasny samolot, zmiana godziny wylotu o 40 minut w ten sam dzień i półgodzinne opóźnienie, jednak nie dało mi się to jakoś we znaki. 

dodano 2014-02-22 13:17 - zaakceptował andrzejtoulon

12 3 4 5 6
Ostatnio na forum (tylko artykuły)
Informacje z Polski
Przemysł lotniczy ze wsparciem MG
(22.07) Lotnictwo będzie jedną z branż wspieranych przez Ministerstwo Gospodarki w ramach nowej koncepcji Specjal... dalej »
Bliżej świata: Sozopol (Bułgaria)
(21.07) Z jednej strony wszechogarniająca bylejakość, z drugiej zaś piękne, piaszczyste plaże, czyste morze, urok... dalej »
21.07 Muzyka z marzeń na pokładach Eurolotu
21.07 Graj o studia. Zwycięzcy
18.07 Gość Pasażera: Mariusz Jachimek
17.07 LOT: Dreamliner do Londynu i Tbilisi
17.07 4You: Osiem kierunków z Rzeszowa
17.07 4You poleci z Łodzi w 8 kierunkach
16.07 4You ogłosi bazy w Rzeszowie i Łodzi
16.07 Bydgoszcz bez code-share LOT-u