×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Small Planet Airlines (TE)


 5.9

/10

Small Planet AirlinesSmall Planet Airlines jest czarterową linią lotniczą działającą obecnie na czterech rynkach: polskim, litewskim, brytyjskim oraz francuskim. Linia dzieli się na dwie osobne spółki lotnicze działające na podstawie dwóch niezależnych koncesji operatora lotniczego tzw. AOC (Air Operator’s Certificate) w Polsce z siedzibą i główną bazą w Warszawie oraz na Litwie z siedzibą i główną bazą w Wilnie. Dodatkowe bazy operacyjne znajdują się w Katowicach, Paryżu, Lyonie, Londynie (LGW) i Manchesterze. W roku bieżącym przewoźnik planuje, że liczba przewiezionych pasażerów przekroczy 1 mln i będzie o 43 proc. wyższa niż w roku 2012.

W trakcie ostatniego sezonu letniego 2013 flota przewoźnika składała się z 8 samolotów: sześciu Airbusów A320 oraz dwóch Boeingów B737-300. Na następny sezon letni planowane jest powiększenie floty o kolejne trzy Airbusy A320, przy jednoczesnym zdaniu do leasingodawcy jednego Boeinga 737. Przewoźnik planuje także posiadanie dodatkowego, rezerwowego Airbusa A320, który będzie doskonałym zapieczeniem przed nieprzewidzianymi sytuacjami dotyczącymi nieregularności i opóźnień.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Small Planet Airlines

Zalety: Leciałem tą linią z 8 razy. ANI RAZU nie było żadnych problemów. Wszystkie loty były spokojne, było wygodnie, załogi kompetentne i sympatyczne, znające się na tym co robią. Piloci świetni, wiadomo, w Airbusach najczęściej na autopilocie się ląduje, ale podczas wietrznej pogody pilot wylądował bardzo gładko. Moim zdaniem 10/10. P. S Czytałem niektóre oceny Small Planeta ze strony innych ludzi, i czegoś nie rozumiem. Czy ci ludzie wiedzą, że to nie przewożnik niszczy walizki tylko OBSŁUGA NAZIEMNA LOTNISKA? Zresztą nie dziwię się że linie lotnicze nie reagują na reklamacje. To nie ich bagaż i nie mają z nim nic do czynienia.
Wady: Zupełny brak
10

/10

28/01/2018 18:30,  
Zalety: miła załoga
Wady: Wszystko poza załogą było jedną wielką wadą. Zaczęło się od opóźnień, ale to najmniejszy kłopot. Najgorszy jest dyskomfort psychiczny spowodowany beznadziejnym kontaktem z obsługą klienta. Lecac na wakacje w czerwcu zniszczyli mi jedna walizkę, natomiast lecąz z powrotem zniszczyli drugą. Mamy 30 listopad i dalej nie otrzymałam odszkodowania. Wszystkie usterki od razu na lotnisku zgłosiłam, porobiłam zdjęcia, miałam świadków itd. Wysyłałam meile codziennie po kilka razy i totalna olewka i niekompetencja. W końcu jak juz zdecydowali się na wypłate odszkodowania, odesłałam im podpisaną zgodę na wypłatę aż! 200zł za 2 walizki-w tym jedna była nowa(odliczyli od walizek koszt amortyzacji) Nie odzywali się znowu miesiąc, pieniedzy też nie było, odezwalam sie do nich i napisali, że nie otrzymali jeszcze zgody, a zgode wysłałam miesiac wstecz ahhh Wysłałam ponownie, to na drugi dzien znowu napisali ze nie dostali, a dostali na 100% Potem napisali ze proszą o cierpliwosc, bo to potrwa do 3 tyg. Napisalam ze to nie moja winaze nie odczytuja wiadomosci, to juz nic nie dpisali BRAK SŁÓW:(
1

/10

30/11/2017 10:56,  
Zalety: Witam. Leciałem z zona z Warszawy do Szarm el Szejk 5 września o godzinie 13. Lot i obsługa pokładowa super. Szef obsługi pokładowej bardzo miły i stewardesy również. Podróż minęła bardzo sympatycznie i planowo. Ladowanie w Szarm el Szejk perfekcyjne. Powrót z Szarm do Warszawy również miły i przyjemny z tym samym szefem obsługi . Piloci w obydwie strony perfekcyjni. Lot do Warszawy 3.50 a z reguły 4.30. Dziekuje za fajne i miłe loty i do zobaczenia na pokładzie do Egiptu. Pozdrawiam cała załogę
Wady: Absolutnie brak
6

/10

03/11/2017 16:09,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie