×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Vueling


Zalety: Jakoś nie rzuciły mi żadne zalety w oczy. Trafiłam przypadkowo, przez biuro podróży obsługujące firmę.
Wady: Dramatyczne opóźnienia, bardzo stare samoloty ze słabym nawilżaniem powietrza, fotele dla ludzi o maksymalnie 160 cm wzrostu i to raczej o krótkich nogach, fatalna organizacja, żadna informacja, obsługa chyba z łapanek po gimnazjum, miła ale dramatycznie niekompetentna i bezradna. Nigdy więcej.
1

/10

12/05/2017 23:31,  
Zalety: O moj boze
Wady: Lepiej pieszo zniszczone fotele, niedostarczone bagaze, ignorancja totalna, stracone pieniadze, nerwy, czas, obsluga klienta nie istnieje w tej firmie trzymajcie sie jak najdalej
1

/10

22/03/2017 06:11,  
Zalety: Brak
Wady: Najgorsze linie lotnicze i obsługa!!! Lot został zmieniony nie godzinowo ale o 2 dni!!!, (co świadczy, że sprzedają coś, czego nie mają) zrezygnowałam z niego i do tej pory od pażdziernika 2016 (4 miesiące) nie mam zwrotu pieniędzy!!! ZŁODZIEJE!!! Nie zasługują nawet na 1 gwiazdkę!!! Nigdy wcześniej nie przytrafiła mi się taka sytuacja z żadnymi liniami lotniczymi!!!
1

/10

08/02/2017 10:21,  
Zalety: Lot z BCN do WAW, wszystko idealnie punktualnie, wejście z rękawa. Szybka odprawa, typowy Low Cost więc nie ma co za wiele oczekiwać. Nie czepili się o rozmiar podręcznego, kilka cm nie stanowi dla nich problemu. Odprawa szybka. Wnętrze samolotu mnie zaskoczyło, bardzo czyste, wygodne fotele. Będąc szczerym, było to moje najlepsze doświadczenie z przewoźnikiem LC. 10/10
Wady: Brak
9

/10

02/03/2016 15:49,  
Zalety: Loty na trasie NCE-BCN-NCE pomijając półgodzinne opóźnienie lotu powrotnego przebiegły bez żadnych problemów. Poza tym miła obsługa, szybki boarding oraz rękawy do samolotów.
Wady: Mało miejsca na nogi w samolotach.
8

/10

19/09/2015 17:16,  
Zalety: BRAK !!!
Wady: Najgorsze dno ! W kwietniu b.r. rezerwowaliśmy bilety, po pół roku (w tym czasie mieli na koncie nasze 4.000 PLN) poinformowali mailem, że lot odwołany- bez przyczyny, bez konsultacji i opcji wyboru wystawili nowy bilet, ucinając nam tydzień, z 2,5tygodniowych wakacji. Napisaliśmy,że nie zgadzamy się na takie rozwiązanie- dali nam opcję do wyboru- zwrot gotówki lub bezpłatną zmianę na plus/minus 7 dni przed planowanym wylotem. Zdecydowaliśmy się na opcję kilku dni wcześniej, też ich liniami (z koniecznością noclegu w BCN, za który po wielu mailach odmownych ze strony Vueling, zdecydowaliśmy się zapłacić). Po kilku godzinach otrzymaliśmy jednak odpowiedź odmowną- byliśmy ZMUSZANI do wylotu późniejszego (po co opcja możliwego wcześniejszego wylotu i "targowanie się" kto opłaci nocleg w hotelu w BCN ???). Ponownie się nie zgodziliśmy. Następnego dnia, znów bez konsultacji, otrzymaliśmy kolejny bilet- tym razem na wakacjach mieliśmy spędzić..uwaga.. 7- SIEDEM TYGODNI !!! Napisałam, że również taka opcja jest przez nas nie do przyjęcia. Po tygodniowej już, codziennej walce, kilkudziesięciu mailach, zdecydowaliśmy, że chcemy zwrotu pieniędzy za całą rezerwację z pytaniem, kiedy otrzymamy zwrot gotówki- bez odpowiedzi do tej pory...Pisałam już w tej sprawie do ULC. To, co Vueling wyprawia z klientami jest absolutnym koszmarem!!! Jak mają już kasę w kieszeni robią z Tobą co chcą, podejmując nieudolne próby pseudo pomocy w formie zmiany rezerwacji na daty/terminy, które są nie do zaakceptowania, bez żadnej konsultacji z klientem!!! Wszystkim znajomym i Wam STANOWCZO ODRADZAM VUELINGa!!!
1

/10

14/10/2014 00:25,  
Zalety: lot 11.09.2014 krk/bcn.wszystko bylo super.polecam
Wady: brak
8

/10

12/09/2014 21:32,  
Zalety: Jestem bardzo zadowolona!Lipiec 2014- nocny lot Kraków-Barcelona bez opóźnienia, powrotny opóźnienie ok 15 min więc znośnie. Miejsca przydzielane obok siebie więc nie ma tego dzikiego tłumu biegnącego do samolotu jak to bywało w Ryanair.
Wady: Może trochę ciasno, ale oczywiście oceniamy tanie linie lotnicze i w tym przypadku wad brak
8

/10

01/08/2014 19:58,  
Małgorzata Kot
Małgorzata Kot
Zalety: chyba taki że w ogóle doleciał..
Wady: Lot z Krakowa do Barcelony okropny godzina wylotu 1:15 (horror!). Jako że linia tania to oczywiście na pokładzie nic nie ma, samolot w dodatku opóźniony z powodów niewyjaśnionych. Tragedia!
1

/10

13/07/2014 12:15,  
Noam Schmidt
Noam Schmidt
Zalety: Vueling jest częścią Iberi, jeśli ktoś korzystał z Iberi to ipo ich tańszym produkcie nie powinien się wiele spodziewać. Latam często na trasie Barcelona-Lizbona oraz Barcelona-Monachium i linia jak linia, kiedyś latali jako Clickair i bardziej starali się o kienta
Wady: jak wyżej
5

/10

18/01/2014 17:17,  


Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Vueling i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy