×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Zawrócił 767. Problemy z szybą- Samolot z Warszawy do Nowego Jorku zawrócił i kieruje się do Warszawy - informuje Michał poprzez platformę "Daj znać".

Boeing 767 PLL LOT (SP-LPE) z powodu rysy jaka pojawiła się na jednej z szyb w kokpicie zawrócił ze swojej trasy. Maszyna wykonująca rejs numer LO 006 do Nowego Jorku tuż za wybrzeżem Danii decyzją kapitana rozpoczęła zniżanie. Powodem tego było pęknięcie/rysa jakie pojawiło się na szybie. Po obniżeniu pułapu maszyna kontynuowała rejs w stronę Warszawy lecąc na wysokości 10 tys. stóp (3 km).- Kapitan zauważył rysę na jednej z szyb po czym rozpoczął procedurę zniżania na niższy pułap. Nie było to jednak pęknięcie więc mógł kontynuować rejs do Warszawy. Z punktu logistycznego była to dla PLL LOT najlepsza decyzja - powiedział w rozmowie z nami Leszek Chorzewski, rzecznik prasowy PLL LOT. - Lądowanie odbyło się normalnie bez konieczności wykorzystania procedury lądowania w trybie awaryjnym. Wszystkie osoby będę miały możliwość zmiany swoich rezerwacji na inne nasze rejsy jak i rejsy partnerów ze Star Alliance, a także w razie potrzeby zostaną zakwaterowani w hotelach - dodał.

Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_161cc - Profil
gość_161cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie