×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hotele B&B: 5 lat w Polsce, 25 lat w Europie


Co najmniej dwa powody do świętowania ma w tym roku grupa B&B Hotels. Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych obchodzi jubileusz 25-lecia. Ponadto, pięć lat temu, w samym sercu Torunia, swoje podwoje otworzył B&B Hotel Toruń pierwszy obiekt B&B w Polsce.


Od czasu powstania cieszy się on coraz większym powodzeniem wśród gości biznesowych i turystów.

- W ciągu tych 5 lat pozyskaliśmy zaufanie wielu gości i ugruntowaliśmy swoją pozycję na toruńskim rynku, który staje się coraz bardziej konkurencyjny. Mimo, że miejsc noclegowych w mieście systematycznie przybywa, obłożenie hotelu B&B Toruń z każdym rokiem rośnie, co jest najlepszym wyrazem uznania dla przyjętego przez Grupę modelu biznesowego i konceptu Econochic®. Wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną to połączenie, które przekonuje zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i turystów – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

http://www.pasazer.com/img/images/normal/bb_hotel_torun_1.jpg
- Na sukces hotelu B&B w Toruniu składa się również doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta i w pobliżu toruńskiego dworca  autobusowego, a także atmosfera, którą tworzą zarówno nasi goście jak i doświadczony zespół – mówi Kamil Piaskowski, Dyrektor Hotelu B&B Toruń.

B&B Toruń to miejsce, w którym nowoczesność harmonijnie współgra z funkcjonalnym designem i klimatem dostosowanym do miasta, w którym działa. Goście mają do dyspozycji 93 przestronne i komfortowe pokoje – każdy wyposażony w łazienkę, biurko do pracy, szybki bezprzewodowy Internet, TV, a także wyciszane drzwi i okna oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Hotel B&B Toruń uwzględnia również potrzeby zmotoryzowanych, którzy mogą zostawić samochody na parkingu przed hotelem, albo w podziemnym garażu, co w kontekście lokalizacji z pewnością jest dużym ułatwieniem.

- Od momentu otwarcia naszego hotelu przyjęliśmy już ponad 150 tysięcy gości, którzy spędzili łącznie ponad 100 tysięcy noclegów. Najlepsze wyniki notujemy naturalnie w sezonie letnim, czyli w okresie od maja do września. B&B Toruń łączy w sobie jednak korzyści związane zarówno z biznesowym, jak i turystycznym profilem hotelu, co pozwala mu cieszyć się powodzeniem również w pozostałych miesiącach w roku – dodaje Piaskowski.

W Toruniu wszystko się zaczęło…

Otwarcie B&B Toruń w lipcu 2010 roku było debiutem sieci B&B Hotels Polska na polskim rynku. W kolejnych latach dołączyły do niego dwa kolejne obiekty: B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje) oraz B&B Wrocław Centrum (140 pokoi). Pod koniec przyszłego roku ze standardu oferowanego przez B&B będą mogły skorzystać również osoby planujące pobyt w Łodzi (149 pokoi). Kolejny obiekt pod szyldem B&B powstanie w Katowicach (105 pokoi).

Fot. B&B Hotels Polska

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_45cac - Profil
gość_45cac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie