Rezerwacje na lot.com wasze doświadczenia

Mam pytanie, czy warto dokonac rezerwacji na brytyjskiej wersji strony Lotu, skoro za ten sam lot na polskiej stronie płacę więcej o równowartośc 30 funtów? Czy uda się to zrobic. Czy system sie nie zbuntuje? Przyjmując, że podróż zaczyna się w Londynie (LHR-WAW-LHR), natomiast płatnik czyli ja jest w Polsce i będzie płacił polską kartą?
15/08/2008 12:18  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-08-15 12:40   
humbak - Profil humbak
gralu: Z powodu kupowania krajowek przez strone USA? :o) Oh, byloby milo, jakbym dostawal takie paczki. Bylbym na biezaco przynajmniej. :o)
gral 2008-08-15 12:33   
gral - Profil gral
stenus: pojdziesz w koncu do pierdla. bedziemy ci przysylac paczki. z kartami i magazynami pokladowymi
humbak 2008-08-15 12:31   
humbak - Profil humbak
patrykh: Wszystko bedzie dobrze. Proponuje nawet jeszcze inaczej, czyli zalogowac sie na USA i wtedy kupic bilet, bo kusr USD jest jeszcze lepszy. Poza tym nie pobieraja wtedy oplaty serwisowej, czyli kolejna oszczednosc. Sprawdz zatem wszystkie opcje z roznymi logowaniami panstwowymi i wybierz natansza opcje. System nie ebdzie sie "buntowac", gdyz niby z jakiego powodu? Ja tak zwykle kupuje bilety krajowe LOTu logujac sie na wersje USA. Teraz dolar troszke poszedl w gore, a funt spadl, wiec tzreba posprawdzac, ktora opcja jest najlepsza.
patrykh 2008-08-15 12:21   
patrykh - Profil patrykh
Mam pytanie, czy warto dokonac rezerwacji na brytyjskiej wersji strony Lotu, skoro za ten sam lot na polskiej stronie płacę więcej o równowartośc 30 funtów? Czy uda się to zrobic. Czy system sie nie zbuntuje? Przyjmując, że podróż zaczyna się w Londynie (LHR-WAW-LHR), natomiast płatnik czyli ja jest w Polsce i będzie płacił polską kartą?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy