Głupoty theairdb

Wchodząc na strone serwisu theairdb i czytając informacje o lotnisko na Okęciu w ich serwisie można się bardzo zdziwic: mianowicie w notace"From Warsaw, Frederic Chopin (WAW) you can fly to:" mozna wyczytac np. że Adria Airways lata do Tirany(TIA) w Albani,Germanwings do Zurichu(ZRH),Luxair do Luksemburgu(LUX),Air Europa do Tel Avivu(TLV),a największą ich głupotą co napisali że Adria Airways lata z WAW do Podgorica, Golubovci (TGD) (to jest chyba w Czarnogórze jak się nie mylę).Tak więc się zastanawiam kto tam za głupolek to pisze :) zobacz link
05/07/2008 16:08  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
greg 2008-07-07 12:52   
greg - Profil greg
Najlepsze sa wg nich nowe trasy wizzaira od 3/07/2008 New:Baker Island, Baker AAF (BAR) to Gdansk, Rebiechowo (GDN)
New:Baker Island, Baker AAF (BAR) to Katowice, Pyrzowice (KTW)
marqoos_pl 2008-07-06 11:19   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
tamta strona jest straszna... błędów mają bardzo dużo... ktoś coś usłyszy - napisza, czegoś nie dosłyszy - też napisze...
donwaw 2008-07-06 10:43   
donwaw - Profil donwaw
W sumie można polecieć z Adrią do TIA iTGD, tyle żę z przesiadką. Tak samo jak 4U do ZRH. Mnie powaliło UX do TLV. Znalazłem jeszcze info że JetAir kasuje trasy z CPH do TLX i z CPH do VIE( nie słyszałem żeby w ogóle latali). Pełna zgoda natej stronie jest pełno głupot.
linkinpark 2008-07-05 16:18   
linkinpark - Profil linkinpark
Wchodząc na strone serwisu theairdb i czytając informacje o lotnisko na Okęciu w ich serwisie można się bardzo zdziwic:
mianowicie w notace"From Warsaw, Frederic Chopin (WAW) you can fly to:" mozna wyczytac np. że Adria Airways lata do Tirany(TIA) w Albani,Germanwings do Zurichu(ZRH),Luxair do Luksemburgu(LUX),Air Europa do Tel Avivu(TLV),a największą ich głupotą co napisali że Adria Airways lata z WAW do Podgorica, Golubovci (TGD) (to jest chyba w Czarnogórze jak się nie mylę).Tak więc się zastanawiam kto tam za głupolek to pisze :) zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy