Sarajewo, Tirana, Skopje, Podgorica

Cześć, co sądzicie o takich kierunkach? Cieszyłyby się powodzeniem?
17/10/2017 19:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wolnywiatr 2018-02-28 23:44   
wolnywiatr - Profil wolnywiatr
Sporo ludzi tam jeździ - sama mam w planie.
gość_74f3f 2017-10-20 01:50   
gość_74f3f - Profil gość_74f3f
Do Podgoricy LOT latal w tym sezonie letnim raz w tygodniu rozkladowo. Nie wiem czy przywroci trase na lato 2018. Wszystkie te miasta maja pewien potencjal na traznzyty przez WAW ale Austrian juz obstawia je z dwoma lotami dziennie od dwudziestu lat. Ponadto ze SKP Wizz lata wszedzie gdzie jest macedonska i kosowska diaspora. Stworzyc konkurencyjna alternatywe dla OS i W^ bedzie trudno. Pamietajmy jednak ze Polska to ponad 30 milionowy kraj i mamy wlasny potencjal ktory moze wystarczyc na dwa lub trzy loty tygodniow szczegolnie latem. Ochryda i Tivat to dodatkowe typowo turystyczne letnie punkty. Na pewno nadaja sie na czartery lub sezonowy rozklad dla Polakow.
aguirre 2017-10-19 00:37   
aguirre - Profil aguirre
Podgorica tylko na czartery lub loty sezonowe. Sarajewo - częściowo też (pielgrzymki do Medjugorje), ale może i szansa na złapanie ruchu urzędniczego i biznesowego (brak lokalnego przewoźnika, inni sieciowi - drodzy). Tirana podobnie, ale bez pielgrzymek. Skopje - tu z kolei czartery nie mają sensu. Raczej do Ochrydy. LO powinien rozważyć te kierunki, ale dopiero wtedy, gdy będzie w stanie zaproponować loty 2x dziennie, aby przechwycić ruch urzędniczy (spory) i biznesowy (na razie mały). Z tych miast najgorsze wrażenie na mnie zrobiła Podgorica - najbrzydsza stolica, jaką widziałem w Europie. Tirana nie jest taka zła, Skopje to w zasadzie dwa miasta, zaś Sarajewo jest bardzo ciekawe i pięknie położone. Ale te atrakcje nie przekładają się na ewentualne powodzenie połączenia.
filipsta1 2017-10-18 18:37   
filipsta1 - Profil filipsta1
Tak, czartery
piorun 2017-10-18 18:01   
piorun - Profil piorun
Oprócz Sarajewa w pozostałych miastach byłem i pod wielkim wrażeniem z nich nie wyjechałem.Jeśli ktoś chce ryzyka i troche zobaczyć ubóstwa to Tirana, a im dalej od centrum tym to pewniejsze.Zamiast Podgoricy proponuję Tivat, bo przy morzu, a same lądowanie już jest samą w sobie atrakcją.Wszystkie kierunki widzę jako czarterowe w lecie.Filipsta, dlaczego tylko z KTW/WAW, chyba że masz na myśli tylko czartery.
filipsta1 2017-10-18 15:13   
filipsta1 - Profil filipsta1
Zależy skąd. Z Polski to tylko Warszawa/Katowice. Do Tirany i Podgoricy od nas lata już enterair i są to dobrze wypełnione kierunki. Sarajewo raczej nie, ale na Skopje jest szansa od Wizzaira.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy