Emirates WAW-DXB-PVG

Witam 4 lipca lece do Shanghaju z przesiadka w Dubaju oczywko liniami Emirates. Bede tam na lotnisku okolo 4godz. Czy musze posiadac wize tranzytowa? Przypuszczam ze nie, ale prosze o upewnienie. Co z bagazem jezeli mam bilety na jednej karcie musze go nadawac ponownie? Kurcze lece sama pierwszy raz i okropnie sie denerwuje xd Moz ktos leci rowniez w tym czasie? Pozdrawiam i prosze Kochani o pomoc ;)
11/06/2014 23:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
anna_wang 2014-06-12 13:29   
anna_wang - Profil anna_wang
dzięki wielkie, wizę chińska już mam i wątpliwości rozwiane również xd
dexter 2014-06-12 00:07   
dexter - Profil dexter
Lepiej się zatroszcz czy masz wizę do Chin. Do Dubaju nie potrzebna była wiza tranzytowa, a teraz to nawet zwykła nie jest potrzebna. Jak lecisz EK bagażu nie musisz nadawać ponownie. Pozdro i udanego lotu!
anna_wang 2014-06-11 23:06   
anna_wang - Profil anna_wang
Witam 4 lipca lece do Shanghaju z przesiadka w Dubaju oczywko liniami Emirates. Bede tam na lotnisku okolo 4godz. Czy musze posiadac wize tranzytowa? Przypuszczam ze nie, ale prosze o upewnienie. Co z bagazem jezeli mam bilety na jednej karcie musze go nadawac ponownie? Kurcze lece sama pierwszy raz i okropnie sie denerwuje xd Moz ktos leci rowniez w tym czasie? Pozdrawiam i prosze Kochani o pomoc ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy