Centralwings: odwołanie lotu, co może pasazer?

Mój mąż dostał maila ze C0 odwołuje jego lot i chyba w ogóle kasuje trase (Liverpool-Poznan). Czy jest szansa na jakieś odszkodowanie, cokolwiek? Bo kase mam nadzieje zwrócą... Całe C0....;/
15/03/2008 09:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-03-26 08:29   
hamburg - Profil hamburg
gosc_orka11: Niestety w wielu innych liniach lotniczych tez tak dluga trwa tali przelew. Ale to tez zalezey (w Easyjet np. trwa to tylko 7 dni) Musisz juz z tym zyc. A nie mogles zmienic sobie np. na Krakow-Dublin a pozniej np. dolot FR do Cork lub moze pociagiem? Pozdrawiam i zycze powodzenia :-)
trav 2008-03-26 02:46   
trav - Profil trav
gosc_orka11:koniecznie prozmawiaj z tym przelozonym, jak sie mocno przycisnie firme, to powinni szybciej dzialac. mi oddali kase po kilku dniach (tez byla mowa o 3tygodniach), wcale ich nie naciskalem, ale to byla zupelnie inna sytuacja.
gosc_orka1 2008-03-25 23:50   
gosc_orka1 - Profil gosc_orka1
mam takie pytanko Centralwings niestety zlikwidował loty, na trasie Krakow Cork, szkoda. I chce zeby mi kase oddali, mowie im ze przelew na konto chce, bo waznosc karty upływa, to pani mi powiedziala ze mam zadzownic jutro bo o tej porze niema przelozonego. To i tak jest drobny szczegół, nierozumiem jednego powiedziano mi iz kasa bedzie oddana w ciagu 2 lub 3 tygodni. To mnie troche rozwaliło, bo jak chce kupic bilet to kasa w przypadku platnosci karta ma byc odrazu, przelew max 3 dni a oni oddaja kase w tak długim terminie.
Czy jest na to jakas rada, przecierz musze kupic gdzie indziej bilety, ze nie wspomne o roznicy jaka doplace.
zuz 2008-03-15 12:54   
zuz - Profil zuz
Dzięx za info :)
humbak 2008-03-15 12:42   
humbak - Profil humbak
zuz, jest tak, jak pisze miras. Jesli linia powiadomi na minimalnie 14 dni przed odlotem, to nie przysluguje odszkodowanie. Mozesz bezplatnie zamienic rejsy na inne dni na te lub inna trase, lub poprosic o zwrot calkowity pieniedzy.
zuz 2008-03-15 12:34   
zuz - Profil zuz
Ay, chodziło o Manchester. Sorrry. Zazwyczaj latamy z Liverpoolu.
miras 2008-03-15 10:05   
miras - Profil miras
zuz: jest jeden problem. C0 nie miał w swojej siatce połączeń LPL. Co do odszkodowania - jeśli lot był odwołany na więcej niż 14 dni przed planowaną datą, to odszkodowanie nie przysługuje.
zuz 2008-03-15 09:49   
zuz - Profil zuz
Mój mąż dostał maila ze C0 odwołuje jego lot i chyba w ogóle kasuje trase (Liverpool-Poznan). Czy jest szansa na jakieś odszkodowanie, cokolwiek? Bo kase mam nadzieje zwrócą... Całe C0....;/
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy