Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Nowy kwiatek Wizz Air

''Oferowana przez Wizz Air nowa usługa bagażu ekspresowego gwarantuje, że Państwa bagaż pojawi się na taśmociągu bagażowym jako jeden z pierwszych''...co oni wymysla jeszcze???

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_7def1 - Profil
gość_7def1

Czy Wizz faktycznie ma takie opóźnienia w lotach?W kwietniu z nimi lecę,i mam lekkie obawy...
01/04/2008 01:11  

to :( gregory: thanks za info.
22/03/2008 11:08  

mrader: póki co to niestety NIE.
22/03/2008 11:05  

Hi!Mam pytanko-czy Wizz oferuje odprawę online,tak jak Ryanair?
22/03/2008 11:01  

jsg: Dzieki za info, nigdy nie elcialem BA.
14/03/2008 13:44  

stenus: w BA sprawdzaja karty przed wejsciem do samolotu.
14/03/2008 12:32  

mimis: to kwestia kultury i zdyscyplinowania. A z ta niestety ciagle w Polsce krucho.
14/03/2008 12:29  

miras: Zdarzylo mi sie tak 2 razy, w MAD i ALC (hiszpanskie lotniska tak rekawowo obsluguja FRance), ale akuratw Hiszpanii to ja sie nigdzie nie spiesze. :o) mimis: W rzeczy samej, rejsy z Polakami sa najbardziej "dynamiczne". :o) W KRK kierowca nie "myli stron", tylko zawsze tzreba wsiadac do autobusu stajac przy pzreciwnych drzwiach do tych, ktorymi sie wsiadlo, gdyz wtedy wysiadasz jako peirwszy z autobusu. nauczyl mnie tego tomekk. A wlasnie, gdzie on?
14/03/2008 11:48  

Mnie ten pośpiech zadziwia szczególnie na trasach gdzie latają Polacy. Samolot jeszcze jest NA PASIE, a już wokół siebie słyszę gadanie przez komórki i widzę jak ludzie wstają... A potem ogłaszają, że ze stanowiska pojedziemy autobusem, ale za jakieś 15 minut, bo chwilowo nie ma żadnych wolnych - czego oczywiście 2/3 ludzi nie rozumie, więc stoją dalej w klasycznej sprintowej pozycji startowej. Po czym w końcu podjeżdża autobus, wysiadam jako jeden z ostatnich, wsiadam do TEGO SAMEGO autobusu co ci, którzy wysiedli pierwsi, a potem jeszcze okazuje się że kierowca pomylił strony i wysiadam do kolejki paszportowej jako pierwszy ;))).
14/03/2008 11:43  

miras - Profil
miras

stenus: czasami może to być problem, jeśli wysiada się przez rękaw i to tylko przednim wyjściem :)
14/03/2008 11:35  

aynis: W takich sytuacjach to zrozumiale. Jak wiem, ze bede sie musial spieszyc [przy wychodzeniu, to staram sie usiasc jak najblizej tylnych drzwi.
14/03/2008 11:33  

Mi się czasem spieszy, szczególnie kiedy autobusy z lotniska odjeżdżają wieczorem w sobotę co godzinę. A że niestety są punktualne co do minuty... Wracając z BSL spóźniliśmy się 2 minuty na autobus, bo na bagaż czekaliśmy chyba z 20 minut na Stansted. No to poczekaliśmy godzinę na autobus, a jeszcze nie wszyscy się zmieścili do niego... W takich sytuacjach, owszem można się spieszyć z wyjściem z samolotu.
14/03/2008 11:14  

faktycznie gdn-krk direct zniknął. "Z powodu zbyt małego zainteresowania..." ehh
14/03/2008 10:58  

aynis: ooo, to bylby pzreboj! Ja tego nie rozumiem, czemu ludzie tak szybko chca wyjsc z samolotu. Ja tylko staram sie szybko wyjsc na lotniskach w UK, gdzie czeka mnie kontrola paszportu, zeby dlugo nie stac, choc i tak brytole szybko sparwdzaja.
14/03/2008 10:56  

Ja myślę, że powinni wprowadzić opłatę za pierwszeństwo wyjścia z samolotu - to dopiero byłoby chętnych! Ledwo samolot stanie w miejscu, a wszyscy już przy drzwiach...
14/03/2008 10:50  

E tam, przeciez kolejnosc pojawinia sie bagazu na tasmie zalezy od handlingu, a nie przewoznika. Zawsze mam oznakowanybagaz priorytetem Star Alliance, jak lece przewoznikami ze Stara i nigdy nie zdarzylo mi sie, abym dostal bagaz jako pierwszy na zadnym lotnisku. One wychodza w sposob absolutnie przypadkowy. Z Wizzem bedzie tak samo, tylko, ze tutaj ludzie beda placic za cos, czego nie dostana. A jak doskonale wiemy, to LCC maja szeroki wachlarz (cytat z FRancy) pomyslow na odplatne uslugi. :o) Slynna toaleta? Ja tylko czekam dnia, kiedy wprowadza.
14/03/2008 10:46  

gosc_kuba- - Profil
gosc_kuba-

W połowie lutego LOT zapowiedział bezpośrednie połączenie Gdańsk-Kraków. Jak w systemie się ono pojawiło to było ponad dwa razy droższe od tego z przesiadką. Czy w ten sposób LOT udowodnił, że nie ma zainteresowania tymi lotami? Dlaczego nie ma już tego połączenia w systemie rezerwacyjnym LOTu?
14/03/2008 10:43  

a opłata za "ochrone miejsca"???
14/03/2008 09:00  

miras - Profil
miras

paolo. długo nie było cię na forum, ten wątek już był kilka dni temu :)
14/03/2008 00:06  

''Oferowana przez Wizz Air nowa usługa bagażu ekspresowego gwarantuje, że Państwa bagaż pojawi się na taśmociągu bagażowym jako jeden z pierwszych''...co oni wymysla jeszcze???
14/03/2008 00:04  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska