Nowe połączenia czarterowe

Nowe połączenia czarterowe W zimowym rozkładzie lotów stołecznego lotniska im. Fryderyka Chopina pojawi się kilka egzotycznych kierunków. Telewizja Podróże.tv wraz z linią Sky Gate International uruchamiają połączenia na trasach: Warszawa - Puerto Plata (we wtorki), Warszawa - Punta Cana (w czwartki), Warszawa - Fortaleza (w środy i niedziele). Rejsy będa wykonywane samolotami Lockheed...
14/09/2005 12:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Old 2005-09-24 22:31   
gosc_Old - Profil gosc_Old
Tristar i SkyGate już chyba nieaktualne. Ze strony podróży zniknął link: "nasz samolot" a podobno dogadali się z FischerAir Polska i będą latać na Dominikanę B757.
muzungu 2005-09-24 10:26   
muzungu - Profil muzungu
Forum Kenijsko-Polskie organizuje w tych dniach w Warszawie na Woli II Dni Kenijskie w Polsce. Rok 2006 ogloszono rokiem wyjazdow do Kenii na wakacje, stad zorganizowano czartery z Warszawy do Mombasy. Wiecej informacji mozna zdobyc na: zobacz link
gosc_robin 2005-09-24 10:07   
gosc_robin - Profil gosc_robin
******** godne zaufania biuro podrozy, ktore oferuje po konkurencyjnych cenach a jednoczesnie na wysokim poziomie wczasy, wycieczki, tanie bilety lotnicze itd. Wiem co mowie bo korzystalem pare razy z ich uslug. Mozna poelciec z nimi na Safari do Kenii, zwiedzic Ameryke Poludniowa, czy ciekawe zakatki Europy. Komentarz moderatora: Oferta reklamowa naszego portalu dostępna jest tutaj
gosc_Camel 2005-09-23 21:42   
gosc_Camel - Profil gosc_Camel
Od poczatku listopada co dwa tygodnie Fischer Air Polska rozpoczyna czartery do Mombasy w Kenii.
gosc_pozna 2005-09-16 16:42   
gosc_pozna - Profil gosc_pozna
Polecam pod Puerto Plata sam bylem Hotel Riu Bachata
Lukasz
yannkes 2005-09-16 08:59   
yannkes - Profil yannkes
Klienci faktycznie pytaja o typ samolotu czesto nawet nie widzac roznicy miedzy Boeing'iem a Airbus'em. Chca po prostu uslyszec znajoma nazwe (mam wrazenie ze to ich uspokaja)
gosc_GS 2005-09-16 00:59   
gosc_GS - Profil gosc_GS
Nasze ?? To znaczy jakich linii ??
gosc_Maxx 2005-09-15 18:12   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
A ile lat mają nasze ATR-72?
gosc_toyot 2005-09-15 16:55   
gosc_toyot - Profil gosc_toyot
Przecietny pasażer nie ma żadnej wiedzy o lotnictiwe, niektóre samoloty znanych linii lot. tez mają 20 lat i nikt nie robi z tego tragedii. A co do 'arabów', życzyłbym wsystkim takiego serwisu jaki np. mają GULF AIR. Mało kto wie że njalepszy serwis mają np. w SINGAPORE AIRLINES, znane i szanowane europejskie linie mogą sie od nich wiele nauczyc. Leciałem kilka razy L1011-250 nie ma sie czego przyczepic.
marqoos_pl 2005-09-15 13:01   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Nie przesadzam, bo nie mam w tym żadnego interesu. Stwierdzam po prostu, że takie pytania ostatnio się znacznie nasiliły. Klienci pytają nie tylko, jaką linią polecą, ale również jakim samolotem (widząc czasami samolot wyłącznie w TV), czy ta linia miała kiedykolwiek jakieś problemy i od jak dawna działa na rynku. Nie twierdzę, że tacy klienci znają się na samolotach czy liniach lotniczych (zarówno przed, jak i po podróży), ale tylko to, że są nakręcani przez wiele gazet i często przed podróżą już mają jakieś niesamowite katastroficzne wizje i scenariusze. Najwięcej obaw wzbudzają własnie takie jak Sky Gate, o których prawie nikt nic nie wie i nikt o nich prawie nie słyszał...
gosc_ariel 2005-09-15 11:37   
gosc_ariel - Profil gosc_ariel
marqoos.pl przesadzasz. Większość moich znajomych nie wie nawet jaką linią lecieli np. do Egiptu czy Tunezji, nie wspominając już o typie samolotu (najczęściej odpowiadają "chyba Boeing").
marqoos_pl 2005-09-15 07:09   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Informacje, że są to 20-letnie samoloty kirgisko-jordańskiego przewoźnika z pewnością spowodują, że klienci będą się az bić o bilety na te połączenia... Nie wiem, może na specyficznym rynku pracuję, gdzie część klientów to się boi latać Centralwings, gdyż się za dużo naczytali o katastrofach lotniczych, ale jestem przekonany, że trudno by było mi im sprzedać bilet Sky Gate... Ostatnio to nawet w stosunku do tradycyjnych linii słyszę pytania typu "A jak często oni spadają???"...
aguirre 2005-09-15 00:56   
aguirre - Profil aguirre
Nie ma Tristarów poniżej 20 lat, bo ich produkcję zakończono w 1985 r. Jeden z takich niedawno latał w barwach Lotu do Toronto. A czy Arab od razu musi byc gorszyum pilotem ? Przeleciałbym się Tristarem, ale ich destynacę mnie nie fascynują. Nikt Ci nie każe latac.
gosc_Micha 2005-09-14 22:09   
gosc_Micha - Profil gosc_Micha
Sky Gate jest przewoźnikiem kirgiskim z adresem koresnpondencyjnym w Jordaii. Tristaty mają po 22-23 lata i są pod nadzorem technicznym, który nie ma do tego uprawnień. Jeden z samolotów jest zarejestrowany w UAE drugi w Jordanii, pilotami będą arabowie. I dlaczego ULC wydaje na takie coś zgodę?
mimis 2005-09-14 15:01   
mimis - Profil mimis
Samolot moze i nie pierwszej mlodosci, ale za to jaki fajny klasyk! Przedmówco, obawiam sie ze Centralwings by tam jednak nie dolecial ;)
gosc_szot 2005-09-14 13:46   
gosc_szot - Profil gosc_szot
samolot raczej nie pierwszej młodości...
osobiście jeśli mam wybór w biurze podróży to decyduję się na taką podróż, gdzie operatorem jest LOT Charters/Centralwings lub Condor/Lufthansa. Co to za linia ta SkyGate Intl'????
gosc_toyot 2005-09-14 13:31   
gosc_toyot - Profil gosc_toyot
Zachecam do odwiedzenia strony przewoznika:
zobacz link

pozdrawiam
gosc_Pedro 2005-09-14 12:12   
gosc_Pedro - Profil gosc_Pedro
Gente. Que maravilhoso! FORTALEZA. Moze przedluzycie do Rio de Janeiro:)
VIVA BRASIL!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie mozna rezerwowac bilety?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy