Szalona Środa w LOT

Szalona Środa w LOT Dziś "Szalona Środa" w LOT! W godzinach od 18:00 do 23:59 kupimy bilety w promocyjnych cenach na okres od 1 sierpnia do 25 września 2011 roku. Bilety tańsze nawet do 50% znajdziemy na trasach:Warszawa - Berlin Tegel od 384 PLN w dwie stronyWarszawa - Bruksela od 373 PLN w dwie stronyWarszawa - Budapeszt od 374 PLN w dwie stronyWarszawa - Genewa od 453 PLN w...
29/06/2011 18:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mietek 2011-07-01 13:09   
mietek - Profil mietek
mat1pl: Nikogo nie obchodzi Twoja osoba, ani mnie, ani innych. To była tylko szybka diagnoza marudera;) Chodzi o Twoje podejście: nie, bo nie. Jakby Ci LOT dał bilet w BC za 1zł pewnie też byś znalazł powód do marudzenia. Piotrxxx jakoś znalazł dla siebie fajne bilety, a Ty od razy stwierdzasz, że żenada...pomyśl zanim napiszesz.
marecki 2011-07-01 13:05   
marecki - Profil marecki
szumny: a jak samorządy dopłacają z podatków do FR (z którego usług sam m,.in. korzystasz) , to wtedy jest to jak rozumiem na korzyść? Osobiście wolę "finansować z podaktów" LO bo takie mam akurat widzimisie.
szumny 2011-07-01 13:00   
szumny - Profil szumny
Jeśli nawet LOT nie byłoby aktualnie utrzymywane z pieniędzy podatników to generując straty działa na ich niekorzyść.
tomic 2011-07-01 12:50   
tomic - Profil tomic
Oficjalnie dofinansowywać nie można, ale po cichutku odbywa się rozprzedawanie majątku i dziwna sprzedaż spółek-córek z powrotem skarbowi państwa, tak by wstrzyknąć trochę gotówki bankrutowi. Jeszcze kilka lat temu LO miał jakąś wartość, ale niezadługo nikt LO nawet za darmo nie weźmie, bo poza związkami zawodowymi i marną marką niczego nie prezentuje. Można więc stwierdzić jak mat1pl, że LO jest utrzymywany za nasze - roztrwaniane przecież - pieniądze i to my będziemy jego długi spłacać.
piotrxxx 2011-07-01 11:06   
piotrxxx - Profil piotrxxx
Człowieku zastanów się co piszesz. Żadna linia lotnicza w UE nie może być dofinansowywana z państowej kasy.
Apropos sz. środy to ja już kupiłem parę biletów w bardzo dobrej cenie i wolę lecieć LOTem niż za 100zł mniej tłuć się FRANCĄ na jakieś lotnisko tylu CRL czy REU skąd do cywilizacji jeszcze daleko...
mat1pl 2011-06-30 20:09   
mat1pl - Profil mat1pl
Do tych wszystkich, ktorzy mnie nie znaja a obrzucali blotem, powiem tak mam wywalone na to co piszecie, widac ze cale wasze zycie to, to marne forum, ja tylko stwierdzilem fakt ze to zadne PROMO- SŚ, dla mnie to Skonczone środy.
Dziwi mnie jedno skad taki rozbior psychologiczny mojej skromnej osoby.
Moze to wam brakuje kobiety, czy faceta? a moze sie tak tu udzielacie ze nie wychodzicie z domow i jestescie starymi prykami z brzuchami- zapuszczonymi.
podkreslam jeszcze raz ze ci ktorzy zaczeli o mnie pisac niech zaczna od siebie, ja pisalem o beznadziejnosci promocji tej padaczki LOT , ktora jak nie wiecie utrzymywana jest za Nasze wszystkich pieniadze, o tym wiecie, czy tez nie wsiecie? ZNAWCY!
michalb 2011-06-30 15:23   
michalb - Profil michalb
humbak ,mietek już podjął decyzje mat1pl ma sobie znaleźć dziewczynę albo hobby ;-)
voyageur 2011-06-30 15:22   
voyageur - Profil voyageur
humbak: w to może nie wnikajmy ;-) Chyba jesteśmy w miarę cywilizowanymi ludźmi, którzy nastawieni tolerancyjnie wobec inności, jeśli tak to można nazwać. Kwestia orientacji i wyznania to najbardziej intymne sfery w które nie powinniśmy wkraczać. Mat1pl nimi się nie przejmuj :P już taki sznyt mają... :)
humbak 2011-06-30 15:12   
humbak - Profil humbak
mietq: A co jeśli mat1pl woli chłopców? :o)
mietek 2011-06-30 15:02   
mietek - Profil mietek
Co Wy chcecie od tych cen? Przecież są dobre, pamiętajmy, że to normalna linia i że to podróż samolotem, anie nyską. LC wcale nie są tańsze, po doliczeniu wszystkich opłat, a komfort w LOT jednak wyższy. mat1pl: nie podniecaj się człowieku, bo tacy maruderzy jak TY to nigdy nie są zadowoleni. Znajdź sobie lepiej dziewczynę albo jakieś hobby;-)
voyageur 2011-06-30 13:42   
voyageur - Profil voyageur
Widać, że cenowo LOT konkuruje na tej trasie z innymi przewoźnikami. Chyba taniej byłoby lecieć przez USA do Chin i z Chin do Wietnamu :P
aynis 2011-06-30 12:25   
aynis - Profil aynis
Ale można sobie taki bilecik w tej cenie kupić na stronie. Po prostu taka cena pięknie się komponowała z pozostałymi dookoła.
voyageur 2011-06-30 10:58   
voyageur - Profil voyageur
ayanis: jak szaleć to szaleć :)
blue_sky 2011-06-30 10:58   
blue_sky - Profil blue_sky
W te dni rejs jest operowany przez SQ via FRA i SIN! Nie jest to więc taryfa LO. Dodatkowo nie jest zachowana niedziela po przylocie. Tak szukając z WAW do KRK możemy polecieć płacąc 100000pln za taryfę pierwszej klasy Round the World.
aynis 2011-06-30 09:29   
aynis - Profil aynis
A stąd :)
zobacz link
blue_sky 2011-06-30 09:23   
blue_sky - Profil blue_sky
Proponuje sprawdzić, zanim się coś napisze :) Bilet w B/C kosztuje w tym okresie 8500pln, więc nie wiem skąd cena 23536?!
aynis 2011-06-30 08:52   
aynis - Profil aynis
Heh, szalone ceny to ma LOT do Hanoi na przyszłą wiosnę: 23 536 PLN w dwie strony.
voyageur 2011-06-29 23:15   
voyageur - Profil voyageur
ceny jakby to powiedzieć... średnio atrakcyjne ;-) jednak niektóre z nich są to kierunki na które LOT ma tzw. monopol. Np. Genewa czy Kaliningrad.
jurek 2011-06-29 22:30   
jurek - Profil jurek
SŚ były szalone kilka miesięcy temu. Teraz w taryfach szaleństwa nie widać :P
blue_sky 2011-06-29 20:42   
blue_sky - Profil blue_sky
Żenadą jesteś TY!!! Linia lotnicza ma zarabiać, a nie rozdawać bilety za darmo.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy