Rządy i Komisja Europejska będą decydować o przyszłości branży lotniczej

Rządy i Komisja Europejska będą decydować o przyszłości branży lotniczej Pandemia się skończy, samoloty zaczną latać i ponownie będą pełne, a linie lotnicze staną się rentowne. Niektórzy wspominają nawet o efekcie odłożonego popytu. Globalny rynek lotniczy jednak nie będzie taki jak kiedyś. Co się zmieni i dlaczego? Dziś zwracamy uwagę na jeden aspekt, który staje się coraz bardziej wyrazisty i ważny. To kwestia pomocy publicznej, przede...
26/05/2020 09:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_91f7e 2020-08-28 23:59   
gość_91f7e - Profil gość_91f7e
Ogólnie ue niezbyt zna się na gospodarce. Jeszcze rok temu chcieli nałożyć okropne regulacje ekologiczne na lotnictwo
gość_6c19f 2020-05-28 11:03   
gość_6c19f - Profil gość_6c19f
gość_2d6c6 ja chetnie odpowiem bo z nich latam:
a najchętniej z LUZ i drugiego regionalnego lotniska z którego korzystam to WAW.

I w ogóle to macie racje ....ja pracuje a emeryci dostają z ZUS emerytury, ja nie choruje więc szpitale mi nie są potrzebne,mam samochód wiec po co mi PKP ,za kilka lat szkoły tez mi nie będą potrzebne bo moje dziecko je ukończy...
gość_2d6c6 2020-05-27 14:59   
gość_2d6c6 - Profil gość_2d6c6
Sto procent racji. Ktoś powinien odpowiedzieć za marnotrastwo milionów złotych na utrzymanie niepotrzebnych lotnisk a i za megalomanie i wyrzucenie w błoto w tym wypadku miliardów złotych na budowę jeszcze jednego niepotrzebnego lotniska tzw Centralnego Portu Lotniczego
gość_4e3cb 2020-05-26 11:50   
gość_4e3cb - Profil gość_4e3cb
Może ktoś w końcu przemyśli temat dotacji do niepotrzebnych lotnisk w Polsce i Unii Europejskiej. Podobno w Polsce pomoc Państwa ma otrzymać aż 14 lotnisk. Według mnie wystarczy jak pomoc - dofinansowanie dostaną takie lotniska jak: Kraków, Gdańsk, Katowice i Poznań
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy