Analiza: Wakacyjne kierunki LOT-u

Analiza: Wakacyjne kierunki LOT-u Kierunki wakacyjneZ roku na rok LOT konsekwentnie rozwija ofertę sezonowych rejsów wakacyjnych. W zasadzie działalność na tym polu można podzielić na dwie grupy: ścisłych czarterów (jak np. z Katowic oraz wybrane połączenia z Warszawy - głównie dalekodystansowe w okresie zimowym) oraz trasy regularne, ale dedykowane ruchowi turystycznemu. W niniejszej analizie...
31/12/2019 13:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_b7ff1 2020-01-08 18:07   
gość_b7ff1 - Profil gość_b7ff1
Zdecydowanie powinno być więcej kierunków wakacyjnych z KRK. To miasto ma olbrzymi potencjał. Z KRK powinien być nie tylko Dubrownik, ale również Warna, a może i jeszcze jakiś inny kierunek.
gość_0380a 2020-01-05 19:22   
gość_0380a - Profil gość_0380a
gość_f0706: Czy Ty reklamujesz Itakę? Przy jednym takim komentarzu nic bym nie pisał, ale podobną treść napisałaś w dwóch różnych tematach. A raczej wątpię, żebyś się chciała anonimowo pochwalić swoimi wczasami.
gość_f0706 2020-01-05 18:07   
gość_f0706 - Profil gość_f0706
Ja już zakupiłam wycieczkę na ten rok, bo trafiła mi się super oferta all inclusive z Itaki na Teneryfę!! :)
gość_3a6cd 2020-01-02 18:03   
gość_3a6cd - Profil gość_3a6cd
gość_25620: ty mowic polski?
gość_25620 2019-12-31 19:22   
gość_25620 - Profil gość_25620
Piszecie że rozwija kierunki na Chorwację to pytam dlaczego zlikwidował połączenie do Pula ?
gość_69ae5 2019-12-31 19:15   
gość_69ae5 - Profil gość_69ae5
Drogi Pasażer com. Co prawda nie mam konta na portalu (kiedyś miałem) ale chciałbym w ten specjalny dzień posumować przez ostanie lata rozwój Pasazer.com z punktu widzenia odbiorcy. Praktycznie odwiedzam waszą stronę codziennie, muszę stwierdzić, że kilka lat temu mieliście pod każdym artykułem minimum kilkadziesiąt merytorycznych komentarzy. Dzisiaj, artykuły wieją pustakami, artykuły są ciekawe, ale odbiorcy są mało zainteresowani. Strona robi się coraz bardziej tylko i wyłącznie komercyjna, nastawiona na zysk. Naprawdę to widać. Myślę, że Wy jako redaktorzy też to spostrzegacie. Proszę Was, wróćcie do początkowej formuły portalu!!!!!! Tego Wam życzę! Wierny czytelnik portalu. Marek
mtyras 2019-12-31 16:05   
mtyras - Profil mtyras
Tirana powinna być kierunkiem całorocznym z częstotliwością przynajmniej 3-4 na tydzień
NOWITZKI 2019-12-31 13:34   
NOWITZKI - Profil NOWITZKI
"świetny artykuł sponsorowany" - miałem tą (nie) przyjemność lecieć lotem czarterowym do Cancun w 2018 roku.
W drodze do Cancun ( w klasie ekonomicznej) fotel sam się "rozkładał" - poprosiłem o pomoc stewardes - przyszła "stara baba" i stwierdziła że no faktycznie problem ale czarter ma 100% obłożenia więc nie będzie w stanie pomóc... w drodze powrotnej podobna sytuacja fotel "złamany" w pozycji leżącej, wzywam stewardesę - proszę o pomoc ...a ta milutka opalona panienka (na koszt LOT i biura podróży) ok 20 letnia mówi mi że mam świetne miejsce bo będę mógł podczas całego lotu "sobie poleżeć" - dzięki pasażerowi z tyłu (przełamał ten fotel do pozycji siedziącej) jako tako przetrwałem 12 h lot - po powrocie zareklamowałem przeloty w PLL Lot -0 dostałem odpowiedź że w dokumentacji tego lotu nie stwierdzono żadnych usterek technicznych - NA PRZYSZŁOŚĆ PROPONUJĘ WSZYSTKO NAGRYWAĆ ( W TM TE STARE PSEUDO CREW KTÓRE LECĄ SOBIE NA NASZ KOSZT NA WCZASY CZARTEROWE) - poza tym nigdy więcej i nikomu nie polecam czartery LOT ( kto kiedyś leciał rejsowymi EMIRATES bądż QATAR czy LUFTHANSĄ będzie wiedział o czym mówię!!)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy