Nagrody Lotniska Chopina rozdane

Nagrody Lotniska Chopina rozdane Lotnisko im. Fryderyka Chopina już po raz czwarty przyznało liniom lotniczym i touroperatorom nagrody za osiągnięcia w 2009 roku. Po raz pierwszy wręczono również wyróżnienie dla linii lotniczej, która w opinii pasażerów warszawskiego lotniska zapewniała najwyższy poziom satysfakcji ze świadczonych usług. Nagrody Lotniska Chopina przyznano w czterech...
29/01/2010 21:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2010-02-02 10:47   
aguirre - Profil aguirre
Chyba po raz pierwszy DY nie dostał nagrody na najbardziej dynamiczny rozwój ;-) Rok temu była jeszcze chyba nagroda za nowy kierunek?
marecki 2010-02-01 00:15   
marecki - Profil marecki
piotrxxx: ale jest jeszcze subtelna różnica między monotematycznością (niech sobie będzie) a pisaniem bzdur o dopłatach z podatków.
piotrxxx 2010-01-31 23:46   
piotrxxx - Profil piotrxxx
a2010: jesteś monotematyczny , tylko nadajesz na LOT i nic więcej. Chyba rzeczywiście Cię nie przyjęli do pracy albo w cancelwings pracowałeś :)
a2010 2010-01-31 21:19   
a2010 - Profil a2010
do marecki : ale o co tobie chodzi bo wyskoczyłeś - jakieś argumenty bo twoja tania wierszówka jest dla mnie nie zrozumiała
marecki 2010-01-31 19:25   
marecki - Profil marecki
a2010: przestałbyś pleść te bzdury; jesli się nie znasz na tym, o czym mówisz, to lepiej w ogóle nie wypowiadaj się.
disorder 2010-01-31 17:47   
disorder - Profil disorder
a2010: A mi się wydawało, że żyjemy w UE i prawo unijne zabrania finansowania linii lotniczych z budżetu. I wydawało mi się, że LOT przeciwstawia się nieuczciwej konkurencji na czarterach egipskich linii lotniczych finansowanych z budżetu. Powiedz, starałeś się o pracę w LOT i jej nie dostałeś, że tak najeżdżasz? Ty o niczym innym nie gadasz.
a2010 2010-01-31 17:29   
a2010 - Profil a2010
do disorder : jakoś nie chce mi się płacić z moich podatków za fatalna kondycje LOTu , i opłacać kolejnych niefortunnych prezesów którzy swoim działaniem notorycznie doprowadzają tą firme do strat, gdyby LOT był prywatnym przewoznikiem już dawno podzieliłby losy - bo łatwo się dokłada z kasy skarbu państwa - dla mnie LOT powinien przestać tworzyć fikcje tylko powinien sie zrestrukturyzować przynajmniej do poziomu minimalnych strat a nie tak wielkich
disorder 2010-01-31 16:42   
disorder - Profil disorder
a2010: Chyba nie ma większej nagrody niż zadowolony pasażer. A zyski? Czym są zyski jeśli nie haraczem bogatych zdzieranym z biednych.
jurek 2010-01-31 15:49   
jurek - Profil jurek
Nie tylko lowcosty. Także 'tradycyjne" jak np chyba SWISS przynoszą zyski. A LOT to mała linia to i małe porównywalnie do innych straty ;p
piotrxxx 2010-01-31 13:32   
piotrxxx - Profil piotrxxx
a2010 , przeczytaj sobie dokładnie za co LOT dostał nagrodę i przestań się tej linii tak czepiać , chyba masz jakiś kompleks LOTu. Linia dostała nagrodę za poziom usług , co przeciętnego paxa intersuje czy linia ma zyski czy straty..? Dla niego ważna jest obsługa klienta . Czy jak robisz zakupu w Realu to zastanawiasz się czy on przynosi zysk ??? Interesujesz się poziomem usług. A Twoje cyferki na temat strat Lotu są grubo przesadzone , poza tym we wcześniejszych latach LO generował zysk , dopiero się zaczęły straty po podpisaniu niekorzystnych umów paliwowych i jak się rozpoczął kryzys. Straty LOTu są niewielkie w porównaniu do innych linii tradycyjnych. Jedynie niektóre lowcosty przyniosły dochód typy FR i tylko dlatego że dostaje dopłaty od miast do których lata. Twoje rozważania na temat np. rzekomo starej floty LO są tu znane radziłbym zasięgnąć większej informacji w temacie i być bardziej obiektywnym w swoich wypowiedziach.
a2010 2010-01-31 12:24   
a2010 - Profil a2010
disorder : oczywiście cieszę sie że satysfakcja bezcenna ale co to za firma .... LOT ? przez ostatnie lata generowane straty ok 730 mln ..... a nagroda przyznana / nie ma wiekszej lini operujacej z okecia niż LOT wiec ..... ja czekam na news że LOT przyniósł zyski i wtedy będe zadowolony
jurek 2010-01-30 22:57   
jurek - Profil jurek
Nagroda dla LOT nie jest zaskoczeniem bo przewozi najwięcej pasażerów z/do Okęcia. Głównie dlatego ma najwięcej głosów disorderze ;p
madej 2010-01-30 22:42   
madej - Profil madej
Jet Air to najgorszy chłam jaki mozna sobie wyobrazic , gorszego nie ma. Ze tez w dobie XXI wieku powstaje takie cuś i jeszcze liczy na pasazerów. Zenada.
katowiczan 2010-01-30 21:00   
katowiczan - Profil katowiczan
Jet Air? :D w sumie trochę tych połączeń otworzyli, ale one są i tak ciągle odwoływane...
disorder 2010-01-30 14:15   
disorder - Profil disorder
Dla mnie najważniejsza nagroda - dla LOT od samych pasażerów - najbardziej cenna. Za zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji pasażerów. Warto się starać.
aynis 2010-01-30 11:53   
aynis - Profil aynis
Dziwi mnie nagroda dla... JetAir. Za rozwój siatki?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy