Wizz Air: Szósty samolot w Wiedniu i kolejne nowe połączenia

Wizz Air: Szósty samolot w Wiedniu i kolejne nowe połączenia Zbazowany w wiedeńskim porcie airbus A321 pozwoli na uruchomienie następujących tras:Wiedeń - Alicante (od 17 grudnia br., trzy razy w tygodniu) Wiedeń - Brema (od 17 grudnia br., pięć razy w tygodniu) Wiedeń - Kiszyniów (od 28 października br., dwa razy w tygodniu) Wiedeń - Neapol (od 17 grudnia br., trzy razy w tygodniu) ...
05/06/2019 15:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_3d02d 2019-06-07 14:37   
gość_3d02d - Profil gość_3d02d
Nowa trasa Wiedeń Kiszyniów. U nas na trasie Warszawa Kiszyniów w atrakcyjnych terminach bilety PLL LOT bardzo drogie znacząco ograniczające liczbę potencjalnych pasażerów.
gość_6ddad 2019-06-06 11:18   
gość_6ddad - Profil gość_6ddad
Szkoda ze zlikwidowali bazę w Poznaniu. Myślę, ze i za niedługo zlikwidują i we Wrocławiu A co z Gdańskiem
piorun 2019-06-05 23:09   
piorun - Profil piorun
No cóż dla niektórych lotnisko w KRK jest jak wrzód na tyłku i każda info na cokolwiek, od razu sprowadzają na obelżywie wypociny na krakowskie lotnisko. Temat przecież dotyczy Wizza i lotniska w Wiedniu. Żal zapewne tym' górnikom' ze ta od kilkunastu lat katowicka linia zaczyna rozwijać się w KRK. Kurnikiem to KRK był kilkanaście lat temu, zresztą podobnie jak Pyrzowice, z których kilkakrotnie w przeszłości i teraźniejszości korzystałem. I pamiętam infrastrukturę obu lotnisk a zwłaszcza ich małych terminali. Ostatnie zdanie tylko do poprzedników - mnie też się nie podoba, że mieszkając kilka kilometrów od Balic, co roku muszę korzystać z dużej oferty lotów czarterowych z Pyrzowic, bo takowych brak z KRK. I jak ogłaszają czterdzieste czy pięćdziesiąte czarterowe połączenie z KTW, przy kilku z KRK nie wylewam pomyj na to lotnisko choć taka sytuacja osobiście mnie wkurza i jest za bardzo dla mnie nie zrozumiałe. Chyba nawet Rzeszów ma więcej w tym roku czarterów.
gość_93d54 2019-06-05 18:09   
gość_93d54 - Profil gość_93d54
No i nie zapominajcie o Krakowie i to konieczne bo brakuje miejsc w Lauda i Austrian choć planują 7 x dziennie to i tak nie zdążą wszystkich chętnych turystów ciekawych tego cudu architektonicznego przewieźć
gość_de5ec 2019-06-05 17:44   
gość_de5ec - Profil gość_de5ec
No to co? POZ czy KTW a może WRO? Eksperci radzcie! Dlaczego nie kurnik w małopolsce albo inne ważne określenia i setki połączeń, których nie ma i nie będzie.
Pozdrawiam normalnych forumowiczów. ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy